Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
I gra gitara. Prawomocny wyrok za molestowanie (nawet w zawieszeniu) skutecznie zniechęci każdego pracodawcę, żeby zatrudnił któregoś z tych śmieci. Mają pozamiatane. Będą mogli kopać rowy ... i to na czarno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowny "wacku"..Twój optymizm wzruszył mnie niemalże do łez. Szczególnie fragment traktujący o niemożliwości znalezienie pracy w wyniku prawomocnego wyroku. Czy myślisz, że debile z IQ nie wyższym od źdźbła trawy na asfalcie mają lub kiedykolwiek mieli zamiar podjąć pracę zawodową w ogóle?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurcze, "zażartowałbym" chętnie z tego Patryka G. ..... a z tydzień tak pożartować z niego w piwnicy na otrzeźwienie :).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego nie są podawane ich nazwiska? Nazwisko każdego z tego typu popaprańców powinno być podawane do wiadomości publicznej ! Mam nadzieję, że trafią do pudła - tam, gdzie ich miejsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo dla 'Mateusza', oby więcej takich opinii w tym temacie! Też jestem za tym, aby chamstwo zwalczać w zarodku, nie czekając na to, aż bedą gwałcić i zabijać. Pozdro dla 'Mateusza' i innych trzeźwo myślących!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A teraz dla żartu powinni sprzątać ulice a zimą zamiatać ulice. I tak przez 8 lat zamiast więzienia na koszt podatników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miało być oczywiście "zimą odśnieżać ulice". Ale wiadomo, o co chodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego nikt nie napisał, że jeden z braci to ministrant i zatrzymany był po mszy z komżą w ręku, drobne kradzieże 5 000 l ON dla niektórych może to i drobne. To są złodzieje i śmieci wykastrować ich ręce poobcinać może inni się nauczą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Parszywa patologia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przepraszam ale jakoś nie mogę się powstrzymać Patryk nie daruję ci youtube.com/watch?v=vwu-RaCjRvg&feature=kp ...  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...