Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ten samochód wygląda jak by przez prasę przeszedł dobrze że dzieciak cały
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta kierująca uderzyła w ciężarówkę. Jak pytam ? Tyłem ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś był trzeźwy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytanie tekstu ze zrozumieniem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Yariski to najbezpieczniejsze samochody!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Alfa "na chdzie" ostatnio to rzadkość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję że chłopiec szybko wróci do zdrowia. Trzymam za to kciuki....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomagałem wyciągać to dziecko z zakleszczonego auta. Do brze, że na miejscu byli panowie z PGE pickupem z wyciągarką, bo byłoby ciężko ręcznie odgiąć blachy, a chłopiec był tak zgnieciony, że nie było szans ruszyć. Mam nadzieję że przeżył, akurat miał pecha że cały impet uderzenia poszedł na niego. Dramatyczne wydarzenie, współczuje matce i rodzinie. Kobieta nie zawiniła, droba była czarna i wyglądała ok, a okazało się że prawie szklanka, nawet my doświadczeni kierowcy nie poznaliśmy się na niej. Opony były zimowe dobrej klasy, po prostu pechowy wypadek. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KUBUŚ PRZEŻYŁ. JEST W SZPITALU W LUBLINIE JEGO STAN JEST STABILNY. WSZYSTKIM DZIĘKUJĘ ZA POMOC ( MAMA KUBUSIA)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Życzę Kubusiowi szybkiego powrotu do zdrowia,a Pani wytrwałości w tych trudnych chwilach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiedzcie mamie kubusia ze jak sie jedzie to trzeba odleglosc od auta z naprzeciwka trzymac a nie sie dupy na pół metra a puzniej tak jest ze sie za mocno przychamowalo bo tamten przychamował
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zycze powrotu kubusia do zdrowia, A mamie zabrania kwitów dożywotnie.Wiem bo wszystko widziałem co ona wyprawiała jak blisko jechała tego białego samochodu co nie Pani Mamo?? Za bardzo sie spieszyła troche wyobrazni w zimie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GUST Z BIAŁEGO SAMOCHODU A MOŻE ZAMIAST KOMENTOWAĆ TRZEBA SIĘ ZAJĄĆ ŚWIATŁAMI STOPU KTÓRYCH NIE POSOADALES W DNIU WYPADKU!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten koleś z białego samochodu który jechał przed Toyotą mimo iż dokładnie widział wypadek za plecami nawet się nie zatrzymał by udzielić rannym niezbędnej pomocy. Widocznie miał coś na sumieniu skoro uciekł jak tam można?? Brak świateł stopu może alkohol?? nie wiem... kto hamuje na prostej drodze nie mając przeszkód przed sobą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...