Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Powiat rycki najlepiej inwestuje pieniądze

Utworzony przez mieszkaniec Ryk, 22 listopada 2008 r. o 17:24 Powrót do artykułu
Buachachaaaa ale mam ubaw czytając ten artykuł to niezły żart albo ktoś za niego nieźle zapłacił. Zapraszam do Ryk na ul. Poniatowskiego centrum naszego miasta ogólny brud smród i ubóstwo, zrobili kostkę granitową co jak przechodzą nasze miłe Panie przez ulicę w butach na wysokim obcasie to but wpada w dziury między kostką, kostkę układali, zrywali i znowu układali, chodniki po tej robocie są krzywe a jak teraz jest śnieg i deszcz to woda stoi na chodnikach samochody parkują gdzie się da brak porządnego parkingu w centrum a ryccy radni chcą nam wprowadzić dodatkowy podatek w postaci opłaty parkingowej w centrum miasta . Przerost w Rykach formy nad treścią naszych radnych no cóż WYBORY niebawem. Największy hit Ryk to oznaczone pasy pomalowali farbą na biało tj. kostkę podsyłam link http://forum.ryki.pl/viewtopic.php?t=419 poczytajcie no cóż władza w Rykach PiS'owska tworzy propagandę jak za PRL'u gdzie była jedna wielka władza jeden wódz i miała tylko słuszną sprawę i kierunek a naród musiał ich słuchać czasy się zmieniły a radnym Ryckim zostało tak dalej. Kiedyś ZULU GULA powiedział "POLSKA TO KRAJ NAJWIĘKSZYCH JAJ" do się dobrze odnosi do Ryki. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Joanno, a co Pani sądzi na temat praw autorskich. Czy wystarczy poprzestawiać szyk zdań. Myślę, że autor będzie zainteresowaby częścią za te wierszówki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co wspólnego z Chełmem ma ten tekst?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ma wspólnego powiat rycki i Chełm?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...