Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Powstaje pierwszy McDonald\'s w Chełmie

Utworzony przez Józek z Chełma, 21 sierpnia 2013 o 14:28 Powrót do artykułu
łooo panie dzieju - tera i u nas bedzie cywilizacja a nie tylko w Lublinie, Zamościu, Puławach.. tera i my bedziem żryć hamburgiery i bedziem popijać kolom jak paniska !
Zaloguj się, aby oddać głos
0
co to za czasy kiedy rozwój cywilizacyjny m.in stanowi budowa takiego McDonalda, obecnie jak maca w miescie nie ma to znaczy że jest to małe miasteczko, popstep i rozwój miasta powiny stanowić inwestycje kulturalne czy biznesowe na większą skale. Jak dla mnie Lublin pójdzie w góre gdy wybudują jakieś muzeum w nowoczesnym stylu, takie które będzie przyciągało ludzi, a nie Mcdonalda czy nowe KFC
0
Zapomnialeś o frytach i lodach
0
:( to dziwne ale ja zawsze po Mac Donaldzie mam sraczkę, czy wy też??? :o 
0
Po wpisie da się zauważyć,że Cię z niestrawności goni!
0
W sumie to śmieszne jednak, że oni w Chełmie nawet głupiego Mc Donaldsa nie mieli aż do tej pory...
0
W sumie to śmieszne jednak, że oni w Chełmie nawet głupiego Mc Donaldsa nie mieli aż do tej pory...
  To wina inwestora, że uparł się na lokalizację pomiędzy Rejowiecką i Lubelską, chyba przez 3 lata skupował działki, bo stan prawny był tam zagmatwany. Gdyby nie to, MC byłby już dawno. W sumie nie dziwię się im, że bo miejsce idealne na MCdrive'a.
0
:blink: ten Mac Donalds to chyba na rowery, bo gdzie tam zaparkować auto a lbo kilkanaście, kup i wypad pod Biedronkę albo na bazar. :P 
0
pod gmachem powinien być mcdonald - duże skupisko urzędników z zasobnymi portfelami, bezrobotni w kolejce po pracę też zgłodnieją- no poprostu wymarzone miejsce a w niedzielę jak do kościoła berety będą pełzać stephensona pod górę to też by  wpadli na wieśmaka albo zrobic dla nich specjał o nazwie jęzor rydzyka czy hamburger z MAcRyja i poszłoby jak świeże bułeczki....
0
czy powstanie McDonald w Słupcy?
0
potrzebny on nam jest jak ku***e majtki !!! 
0
Cieszą się że powstają nowe miejsca gdzie będzie można wybrać się z dziećmi
0
A czy picca na mieście tańsza niż pyszności z mc donalds, a praca dla ludzi też bedzie.
0
Co nas ch uj jakaś słupca obchodzi?
0
wam wszystko żle   ?
0
a mi dobrze lubie cole
0
O na w s i bedom plastykowe kanapky Hura hura
0
Firma GOOGLE wprowadziła swój nowy produkt Lokalizator Telefonu! Od dziś możesz namierzyć każdy telefon za pomocą najnowszej satelity!http://elokalizacja.com.pl/7ybe  
0
Obejrzyjcie sobie film " Food inc " i "super size me" na youtube, zobaczycie co to za jedzenie i jaki to bezduszny przemysł napełniający jedynie kieszenie bogaczom z ameryki
0
Firma GOOGLE wprowadziła swój nowy produkt Lokalizator Telefonu! Od dziś możesz namierzyć każdy telefon za pomocą najnowszej satelity! Przekonaj się sam. http://lokalize.pl/v/qaia  
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: