Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pożar w Chełmie: Ludzie ewakuowani

Utworzony przez Gość, 21 lutego 2011 r. o 09:41 Powrót do artykułu
no i teraz już pieczywo w Chełmie na pewno zdrożeje, Grela już zaczął sprzedawać reklamówki za pieniądze do pieczywa, mało mu pazerny całe miasto obstawił sklepikami i jeszcze MAŁO, przestańmy kupować , w Biedronce czy Lidlu całkiem dobre pieczywo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam piekę sobie chleb na zakwasie . Jest pyszny, pachnący i bez chemii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
racja pieczywo już wszędzie podrożało ale u Greli jeszcze stara cena , moim zdaniem najlepsze w chełmie , w biedronce kiedyś kupiłem , reklamówki to chyba tylko w tesco i biedronce są za darmo a wszędzie trzeba płacić. JESTEM ZA trzeba myśleć o naszej Planecie i ja noszę reklamówkę ze sobą. POZDR
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie a czy wiecie że to taki przykaz od górny żeby sprzedawać reklamówki i jeśli ktoś tego nie robi (tzn daje darmowe) moze zaplacic kare !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...