Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ewidentnie, "ktoś" dostrzegł wielki potencjał ($$$), w czyimś nowo-otwieranym biznesie. Wg. mnie takie zagrywki (bezprawne wywracanie legalnej firmy) wyglądają na mafijne działania. Jednym słowem ktoś ten stok chce przejąć - działając ponad prawem. I nie mówcie mi, że w Polsce nie ma mafii...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a więc pani prezydent boi się tego co może ustalić prokuratura, a może uważa że prokuratura jest nielegalna ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gada napisał:
a więc pani prezydent boi się tego co może ustalić prokuratura, a może uważa że prokuratura jest nielegalna ?
Nic głupszego nie mogłeś wymyślić? A z tym Chyłą to już czas najwyższy skończyć! Chłop próbuje się wykazać i na siłę szuka samowoli budowlanej, przecież te urządzenia na stoku nie są związane z gruntem i skoro wiosny będą rozebrane. Ale mam nadzieję że wcześniej czyli jeszcze zimą Chyły nie będzie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
józek napisał:
Nic głupszego nie mogłeś wymyślić? A z tym Chyłą to już czas najwyższy skończyć! Chłop próbuje się wykazać i na siłę szuka samowoli budowlanej, przecież te urządzenia na stoku nie są związane z gruntem i skoro wiosny będą rozebrane. Ale mam nadzieję że wcześniej czyli jeszcze zimą Chyły nie będzie!!!
Chyła jest gość w miarę tylko troche za miekki. Nie zalecam mu polityki bo polegnie - tylko do roboty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kazdy kto ma lub mial doczynienia z p. Chyla wie ze to gosc kompetentny, rzeczowy. Jestem przekonany ze w sprawie wyciagu postapil rzetelnie, zgodnie z obowiazujacym prawem. Ta decyzja pani prezydent wydaje sie podejrzanie pospieszna!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
józek napisał:
Nic głupszego nie mogłeś wymyślić? A z tym Chyłą to już czas najwyższy skończyć! Chłop próbuje się wykazać i na siłę szuka samowoli budowlanej, przecież te urządzenia na stoku nie są związane z gruntem i skoro wiosny będą rozebrane. Ale mam nadzieję że wcześniej czyli jeszcze zimą Chyły nie będzie!!!
skoro nie sa związane z gruntem to jak stoją na stoku ??? Nawet barak (kontener) na budowie do 3 m-c musi być zgłoszony, a powyżej pozwolenie. Na tym polega prawo (Ust. P.B. ), a z jego nie przestrzegania i samowoli mamy ....... podziemia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja myślę ,że pani Prezydent nie chciała się podłożyc z tym stokiem, bo jak klient złożył dokumenty 23XII to dlaczego tak długo czekala z wydaniem pozwolenia??? Bo jakby mu wydała to pozwolenie a potem wyciąg urwal komuś rekę lub nogę to odpowiada ONA !!!. A tak Facet zrobił samowolę to teraZ ODPOWIADA ON, a stok będzie działał tak czy siak bo procedura trwa... Niezle to sobie ktoś wymyslił...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bugie napisał:
Kazdy kto ma lub mial doczynienia z p. Chyla wie ze to gosc kompetentny, rzeczowy. Jestem przekonany ze w sprawie wyciagu postapil rzetelnie, zgodnie z obowiazujacym prawem. Ta decyzja pani prezydent wydaje sie podejrzanie pospieszna!
hehe - pan Chyła i kompetencja, rzeczowość??!! Pan Chyła i kolesiostwo, układy - to bardziej mi pasuje!!W ubiegłym roku oglądałem, bo byłem zainteresowany kupnem, nowo wybudowany dom. Dom już stał a inwestor nie wystapił nawet o pozwolenie na budowę!! Gdy zwróciłem na ten fakt uwagę, inwestor skwitował to tak: "a nie ma sprawy, 2 tygodnie i wszystko załatwione". I faktycznie, 1,5 m-ca po moich oględzinach (przypomnę, że dom już stał gotowy do sprzedaży) złożył wniosek o pozwolenie na budowę. W ciągu nastepnego m-ca dom "wybudował" i nawet został, przez nadzór budowlany "odebrany"!!! Oto kompetencja i rzeczowość pana Chyły i całego, chełmskiego, nadzoru budowlanego!! Jestem pewien, że takich przypadków znalazłoby się dużo więcej. A w sprawie stoku narciarskiego to nic innego jak odwet pana Chyły na pani Prezydent za próbę jego odwołania. Koniec, kropka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuje, aby odpowiednie urzędy (Policja, CBA,ABW) podały tylko jeden numer telefonu, pod który można zgłaszać nieprawidłowości w nadzorach budowlanych, przy wydawaniu pozwoleń na budowę przez urzędników we wszystkich powiatach województwa lubelskie. Myślę, ze telefon będzie się po prostu urywał!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Michał napisał:
hehe - pan Chyła i kompetencja, rzeczowość??!! Pan Chyła i kolesiostwo, układy - to bardziej mi pasuje!!W ubiegłym roku oglądałem, bo byłem zainteresowany kupnem, nowo wybudowany dom. Dom już stał a inwestor nie wystapił nawet o pozwolenie na budowę!! Gdy zwróciłem na ten fakt uwagę, inwestor skwitował to tak: "a nie ma sprawy, 2 tygodnie i wszystko załatwione". I faktycznie, 1,5 m-ca po moich oględzinach (przypomnę, że dom już stał gotowy do sprzedaży) złożył wniosek o pozwolenie na budowę. W ciągu nastepnego m-ca dom "wybudował" i nawet został, przez nadzór budowlany "odebrany"!!! Oto kompetencja i rzeczowość pana Chyły i całego, chełmskiego, nadzoru budowlanego!! Jestem pewien, że takich przypadków znalazłoby się dużo więcej. A w sprawie stoku narciarskiego to nic innego jak odwet pana Chyły na pani Prezydent za próbę jego odwołania. Koniec, kropka.
Prosta sprawa zgłoś ten fakt do nadzoru będzie samowolka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Michał napisał:
hehe - pan Chyła i kompetencja, rzeczowość??!! Pan Chyła i kolesiostwo, układy - to bardziej mi pasuje!!W ubiegłym roku oglądałem, bo byłem zainteresowany kupnem, nowo wybudowany dom. Dom już stał a inwestor nie wystapił nawet o pozwolenie na budowę!! Gdy zwróciłem na ten fakt uwagę, inwestor skwitował to tak: "a nie ma sprawy, 2 tygodnie i wszystko załatwione". I faktycznie, 1,5 m-ca po moich oględzinach (przypomnę, że dom już stał gotowy do sprzedaży) złożył wniosek o pozwolenie na budowę. W ciągu nastepnego m-ca dom "wybudował" i nawet został, przez nadzór budowlany "odebrany"!!! Oto kompetencja i rzeczowość pana Chyły i całego, chełmskiego, nadzoru budowlanego!! Jestem pewien, że takich przypadków znalazłoby się dużo więcej. A w sprawie stoku narciarskiego to nic innego jak odwet pana Chyły na pani Prezydent za próbę jego odwołania. Koniec, kropka.
Pleciesz bzdury !!!! Pozwolenie wydaje Pani Prezydent !!! zgłoś to do nadzoru i znowu Prezydent namoczy he he
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jacek napisał:
Proponuje, aby odpowiednie urzędy (Policja, CBA,ABW) podały tylko jeden numer telefonu, pod który można zgłaszać nieprawidłowości w nadzorach budowlanych, przy wydawaniu pozwoleń na budowę przez urzędników we wszystkich powiatach województwa lubelskie. Myślę, ze telefon będzie się po prostu urywał!!!
Tak potwierdzam pozwolenie na budowę wydaje Prezydent. a Nadzur Budowlany jak sama nazwa mówi nadzoruje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Tak potwierdzam pozwolenie na budowę wydaje Prezydent. a Nadzur Budowlany jak sama nazwa mówi nadzoruje
No właśni: nadzÓr- nadzoruje gapo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszystko fajnie , lecz po otrzymaniu pozwolenia na budowę ( czas od złożenia dokumentów do wydania nieprawomocnej decyzji to jakieś 2 - 3 tygodnie, plus uprawomocnienie to 2 tygodnie), zgłoszeniem są objęte roboty które nie wymagają pozwolenia na budowę ( nie zwalnia to nie raz z opracowania projektu) i składa się je (zgłoszenie) na 30 dni przed planowanym rozpoczęciem robót. (Ust. P.B.)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...