Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prezydent Chełma zadebiutowała na pokazie mody

Utworzony przez młody sld-owiec, 26 czerwca 2012 r. o 17:33 Powrót do artykułu
Dzięki Pani Prezydent w Chełmie żyje się coraz lepiej, mamy zauważalnie więcej pieniędzy, lepszą pracę i jesteśmy bardziej zadowoleni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawdę gadasz " ... i to nieprawda, że dach przeciekał, bo prawie nie padało " (film "Miś" 1980, reż. S. Bareja)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech żyje nam pani prezydent, niech żyje nam. to ja śpiewałem wacław jażąbek. dziękuję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
normalnie porażka i to za pieniądze podatnika szkoły się likwiduje bo kasy nie ma a dla działaczy partyjnych sara zawsze się znajdzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
młody sld-owiec napisał:
Dzięki Pani Prezydent w Chełmie żyje się coraz lepiej, mamy zauważalnie więcej pieniędzy, lepszą pracę i jesteśmy bardziej zadowoleni.
hehehe dobreee, przed wyborami klika ulic wyremontowala za kasę unijną i dożłapała się stołka.... w następnych wyborach ten numer nie przejdzie i zrobimy jej pa pa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytam komentarze i oczom wlasnym nie wierze, jak prymitywnym czlowiek byc moze! Nie mam juz na mysli niegrzecznych zwrotow pod adresem kobiety, ale ignoranctwo przejawiajace sie w oczeklwaniu polepszenia wlasnego bytu dzieki dzialaniom Urzedu Miasta! Prezydent ma zadbac o Wasze rodziny? A czyzby ow obowiazek nie spoczywal na "glowach" tych rodzin? Zakasajcie rekawy i zabierzcie sie do pracy! Mobilnosc spoleczna zawsze byla motorem napedzajacym koniunkture.... Radzilbym jednak, zanim lzy polejecie nad wlasnym nieudacznictwem, posprzatac dookola posesji,lub klatke schodowa, jesli los rzucil Was w blokowiska! W czystosci zyje sie zdecydowanie przyjemniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...