Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Problemy z nowym stadionem w Krasnymstawie

Utworzony przez ~SYLWESTER~, 6 czerwca 2010 r. o 18:23 Powrót do artykułu
JAKI MOZE BYC PROBLEM Z NOWYM STADIONEM ? A JAKI PROBLEM Z NOWYM SAMOCHODEM ?. Obecne "władze" miasta Krasnegostawu nie mają "zielonego pojęcia" o biznesie ! albo korupcja z Zamościem (?). Panowie, po to jest wybudowany nowy stadion aby z niego korzystać!!!. W biznesie jest pismo do Wykonawcy o poprawienie "spartaczonej roboty" z określeniem terminu wykonania naprawy !. Jeżeli terminu nie dotrzymano to wysyła się drugie pismo i dołącza się kopie pierwszego pisma, dodając do drugiego pisma adnotacje; " Jeżeli naprawa nie zostanie wykonana w terminie, będziemy zmuszeni skierować sprawę na wokande sądową ". Dlaczego ?, bo Wykonawca wziął zgodnie z Kontraktem pieniądze i teraz zgodnie z Kontraktem musi USTERKE usunąć !. Nie doradzam za darmo, bo gdy przyjadę na CHMIELAKI to chciałbym z Prezydentem Krasnegostawu usiąść na środku boiska i ... piwo wypić !. Jeżeli możecie dopomóc, to dopomóżcie Zwierzyńcowi aby na CHMIELAKACH nie zabrakło najlepszego piwa "KRYSZTAL ZWIERZYNIEC". D Z I E K U J E M Y !. SZCZESC BOZE KRASNYSTAWOWI !.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mam jedno zasadnicze pytanie, ile stadionów łącznie z płytą boiska wybudował rzeczony wykonawca, do momentu rozpoczęcia prac w Krasnymstawie?, jakie miał referencje dotyczące kompleksowej budowy stadionów? / zaznaczam, iż za wystarczające nie uważam referencji dotyczących samych szkolnych sal gimnastycznych / - zżera mnie ciekawośc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytający napisał:
A ja mam jedno zasadnicze pytanie, ile stadionów łącznie z płytą boiska wybudował rzeczony wykonawca, do momentu rozpoczęcia prac w Krasnymstawie?, jakie miał referencje dotyczące kompleksowej budowy stadionów? / zaznaczam, iż za wystarczające nie uważam referencji dotyczących samych szkolnych sal gimnastycznych / - zżera mnie ciekawośc.
no to jeszcze długo,będziesz zżerany, podejrzewam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...