Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Program tegorocznych juwenaliów

Utworzony przez juzef magister, 30 kwietnia 2008 r. o 04:31 Powrót do artykułu
...jakie wyższe szkoły, takie juwenalia. Mydlenie oczu przyszłym studentom i krzewienie kaganka oświaty wydaje na Swiat tumanów po uczelniach których nikt potem nie akceptuje. Taki studencik nie ma zielonego pojecia na temat historii własnego kraju......o innych krajach nie wspomnę No ale liczy siętylko kasa a na brak tej zapewne pany profesory nie narzekajom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyżby Pan mial jakis kompleks braku własnego wykształcenia??? PWSZ w Chełmie jest Państwową Uczelnią Wyższą, nikt nie stawia tu ocen w indeksie za ładne oczka, lub inne "widzi mi się". Poziom kształcenia dorównuje juz Uczelniom Lubelskim, jesli ktos ma watpliwosci, zapraszamy na WYKLADY. pzdr STUDENCI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Studencik, ... jaki poziom na PWSZ-u? ukoniczyłem tą uczelnie co ty bredzisz kolego ty chyba nie wiesz co to znaczy studiować , miną lata zanim chełm zbliży się poziomem do uczelni lubelskich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co do poziomu nauczania to jest taka sama jak na uczelniach w Lublinie i w Rzeszowie - ta sama kadra nauczycielska niby skad Chełm miałby wziąść profesorków. Co do juwenali to wielka ściema pojedżcie na juwenalia do Lublina tam jest prawdziwe świeto studentów a nie zabawa dla całego miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poziomu nauczania nie kwestionuje, nie wiem- nigdy jeszcze nie dane było mi w Chełmie studiować... ale wszystko przedemną a co do Juwenaliów to w Lublinie też jest to jakby nie było impreza dla wszystkich z całego miasta i jeszcze okolicznych wiosek ! Byłam w tym roku i rok temu- kupę młodzieży w wieku gimnazjalnym, rodzin z dziećmi... no i dopiero na szarym końcu studentów. Typowo studenckie imprezy juwenaliowe są w Krakowie. Żeby wejść na którykolwiek koncert czy do klubu trzeba posiadać legitymację studencką - jedyną wadą jest to,że koncerty są odpłatne (dla przykładu,w czwartek odbył się w Krk koncert zespołów Hey i Coma, bilet 17zł, ten same zespoły wystąpiły u nas - w Lublinie- w piątek, koncert za free)... A wielką zaletą Juwenaliów w Chełmie jest koncert Video :D kocham ten zespół !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wlasnie ludzie jakie juwenalia w chelmie?niech sie ten samorzad tak nie chwali bo to kila i mogila, ktos mial racje piszac ze przede wsz schodza sie pijane zule wiesmaki a na koncu studenci ktorych nie widac.....z reszta zadnego porzadnego zespolu ja wiem ze chelm to malutkie miasteczko bez pespektyw ale mogliby sie postarac o jedna porzadna gwiazde chociaz, ale jaki samorzad sobie wybralismy taki mamy,pozdrawiam:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie wy jesteście z Chełma?? Jeżeli tak to brzydze sie wami. To miasto sie rozwija i robi co może...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Video? Co to wogóle jest? Fakt ze chełm nie jest miastem z niewielkimi perspektywami ale o juwenalia dbają studenci..Studenci starają sie zeby były one jak najciekawsze..w zamościu chociazby zagrał Code Red ktory mozecie czesto ogladac np na VIVA Polska z ich przebojem "Kanikuły" oraz Szymon Wydra z zespołem Carpe Diem.. o wszystko zadbaly solidarne samorządy z zamojskich uczelni..tam studenci dążą cały czas dniami i nocami zeby miato stało sie studenckim centrum rozrywki:) I musze przyznac ze widac tego postepy..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...