Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przykuł dziecko łańcuchem do bramy. Sąsiedzi nie reagowali

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 sierpnia 2017 r. o 21:10 Powrót do artykułu
Rodzina wręcz przykładna :) Oboje rodzice bezrobotni, korzystający z pomocy społecznej :) No kurcze, ale przykład! Niech mnie... Tylko brać :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Rodzina wręcz przykładna :) Oboje rodzice bezrobotni, korzystający z pomocy społecznej :) No kurcze, ale przykład! Niech mnie... Tylko brać :)
 Dokładnie to samo pomyślałam, czytając tą wypowiedź. Dwójka nierobów, no idealny przykład do naśladowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gops rejowiec fabryczny to jeden z najgorszych gopsow w powiecie, siedza tylko w biurze i nic nie robia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kierowniczka przejela wszelkie wzorce zachowania po poprzedniczce, tylko pogratulowac kadry
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Założyli patologicznemu draniowi 'nienieską kartę', a powinno się mu natychmiast fundować niebiesko-siną 'bupę'! Takiej patologii tylko CHŁOSTA PRĘTEM, stal wysokogatunkowa sw4, fi~14mm, po 40 razów na bupę rano i wieczorem przez 48 godzin. Terapia powinna osiągnąć 100%-ową skuteczność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sluzby reagowaly natychmiast, szkoda ze dopiero na sygnal, a nie w wyniku pracy w terenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest akcja, jest reakcja. A ja kiedyś widziałem reportaż jak ojciec przywiązał do łańcucha swą córkę, bo za bardzo jej się chciało i ganiała za chłopakami. Ale male dziecko? Miało ADHD, czy tylko ojciec delirium? Straci dziecko, to nie będzie miał na różowe myszki. Teraz opieca dokładniej się przyjrzy tej "rodzinie".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Rodzina wręcz przykładna :) Oboje rodzice bezrobotni, korzystający z pomocy społecznej :) No kurcze, ale przykład! Niech mnie... Tylko brać :)
z tego wynika,  że teraz to tylko idioci pracują, dobre
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W środowiskach wiejskich niektóre zachowania są tolerowane – komentuje Wolski. Nie rozumiem co pan przez to chce powiedzieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
EPATOWANIE TAKIMI EXTREMIZMAMI JEST HANIEBNE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niemcy podczas ww2 pokazywali krajanom abazury zrobione z ludzkiej skoory (z obozow zaglady)... jaki jest sens pisac takie art?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mądra mamusia robi zdjęcie w takim momencie ... Pomyślcie ludzie zanim osądzicie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że nie jest napisane, że Pani Żona sie mści za to, że mąż zorientowął się, że dziecko nr 3 zrobiła sobie z jakimś gościem z dyskoteki :/ i chciał wykluczyć ojcostwo. Więc Pani żona znalazła zdjęcie zrobione dla żartów i wszystkim wciska kit. Facet siedzi za nic, dzieci straciły ojca, ale ona się zemściła i pewnie chodzi szcześliwa jak paw. Szkoda, że takie wiadomości publikuje się zanim się nie dotrze do źródła i nie dowie prawdy :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda ze ta kobieta aż tak brutalnie mści sie na facecie który odkrył prawdę !!!!!! Mam nadzieje ze wszystko sie wyjaśni i facet wróci do dzieci !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(...)– Wcześniej rodzina uchodziła za wręcz przykładną – opowiada Dendera. – Rodzice, oboje bezrobotni, korzystali z pomocy społecznej. (...) Przykładna? Może w Rejowcu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Faktycznie, prawdziwy wzór do naśladowania. Oboje bezrobotni na zasilkach i pomocny społecznej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tego że mamusia nocami uciekała do kochanka nie sprawdzili ? Że naciąga na dzieci dla 500+ też nie ? Jaka szkoda.... Liczymy na "szybką reakcję" .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani żona ma nadzieje że dostanie mieszkanie,pieniadze i już nigdy nie bedzie musiala iść do pracy. Tak jak do tej pory. A nie winny człowiek siedzi w więzieniu. Wieżę w sprawiedliwość
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Szkoda, że nie jest napisane, że Pani Żona sie mści za to, że mąż zorientowął się, że dziecko nr 3 zrobiła sobie z jakimś gościem z dyskoteki :/ i chciał wykluczyć ojcostwo. Więc Pani żona znalazła zdjęcie zrobione dla żartów i wszystkim wciska kit. Facet siedzi za nic, dzieci straciły ojca, ale ona się zemściła i pewnie chodzi szcześliwa jak paw. Szkoda, że takie wiadomości publikuje się zanim się nie dotrze do źródła i nie dowie prawdy :/
I dla ciebie to wszystko jest OK??? Zdjęcie zrobione dla żartów? Pogratulować poczucia humoru! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Szkoda ze ta kobieta aż tak brutalnie mści sie na facecie który odkrył prawdę !!!!!! Mam nadzieje ze wszystko sie wyjaśni i facet wróci do dzieci !!!
Człowieku, przestań w koło pisać ten sam komentarz o jakiejś zemście, bo już nam się wszystkim ży...ać chce! Jak chcą sobie coś wyjaśnić to niech to zrobią między sobą. Skoro na zdjęciu jest dziecko przykute do bramy to znaczy, że ktoś kto to zrobił ma poważny problem ze sobą i trzeba na to reagować. Jeśli zrobiło to któreś z rodziców to tym bardziej powinno ponieść za to surową karę, a zdrady i inne przygody mnie nie interesują, bo to niczego w takiej sytuacji nie usprawiedliwia. Dziecko nie może być narzędziem do zemsty!!! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...