Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przyłapali złodziei na gorącym uczynku

Utworzony przez ~chlopakZsasiedztwa~, 26 marca 2010 r. o 15:09 Powrót do artykułu
oj pismaki, pismaki... Nie ma w Chełmie osiedla Wolności... Jest ulica Wolności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O ! Bosche !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jakie to ma znaczenie? Ja mieszkam w Chełmie 36 lat i nic mnie nie obchodzi czy ktoś napisze osiedle czy ulica Wolności. Widzę niestety, że stronę Dziennika odwiedza kupę upirdliwców, którzy czepiają się jakiś głupot, a nie odnoszą się do treści atrykułów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Artykuły piszą ludzie, którzy otrzymują za to pieniądze (chyba na tym polega zawód dziennikarza). Jeśli ktoś za coś dostaje kasę, to niech się do swojej pracy przyłoży. Ciężko mi sobie wyobrazić sytuację, w której ja będąc np. księgowym pomylę sobie tylko jedna cyferkę przy jakichś rozliczeniach. Perfekcjonizmu wymagam zatem również od dziennikarzy. Mi np. dużą różnicę zrobi, jak ktoś następnym razem napisze chociażby "na ulicy Słonecznej" zamiast "na osiedlu Słonecznym" PS. a dla panów policmajstrów gratulacje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
goga napisał:
A jakie to ma znaczenie? Ja mieszkam w Chełmie 36 lat i nic mnie nie obchodzi czy ktoś napisze osiedle czy ulica Wolności. Widzę niestety, że stronę Dziennika odwiedza kupę upirdliwców, którzy czepiają się jakiś głupot, a nie odnoszą się do treści atrykułów.
Dla mnie to jednak ma znaczenie, jeśli chodzi o nazwy własne. Chełm to nie Poznań czy Warszawa, że trudno jest znac jego topografię. Tak się składa, że mieszkam przy ul.Wolności, która jest częścią Osiedla Kościuszki :-) To istotna kwestia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...