Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przyłożyli mu nóż do gardła i żądali pieniędzy

Utworzony przez tenlubten, 6 stycznia 2009 o 16:18 Powrót do artykułu
smiecie jak sie patrzy. szkoda ze pewnie nawet nie pojda siedziec. polska rzeczywistosc przygnebia coraz bardziej.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wysłać obu na wczasy na Syberję na 15. lat.
0
Kowi trzym się to nie Ty!! Wyjdziesz ziomek!!
0
Kowi jest niewinny )!! a Klaus sz**maTa
0
sami na syberie wypie**,owszem z jednym sie zgodze zeby go wsadzic ale nie tego w zielonej...on nic nie zrobil;(:(:(
0
Na Syberię to trzeba was wysłać Rejowieckie moherowe berety. Na pewno w głowy nie pomarzniecie!
0
Ej koluni nie wiesz to się nie wypowiadaj !! Ten w zielonym nic nie zrobił!!
0
sam jestes moherowym beretem kur**!!!nie wiesz to nie wypowiadaj sie!!
0
Starym kur..m powinni zakazać internetu. Znam tego w zielonym i wierze że nic nie zrobił!
0
obydwu buraków ciachnołbym kosą
0
kowcio niewinny ! on nawet muchy by nie skrzywdzil i my dobrze o tym wiemy !
0
sam sie ciachnij (...)!!!!
Ostatnio edytowany 12 stycznia 2009 o 11:52
0
Booooże mój biedny Kowcio oddajcie mi go !!!!!!!!!!!!!!! ;(((((((((((( jak tak można za niewinność kogoś karać ?! chłopak śpi jak po***any Klaus odwala a wy go na 12 lat chcecie wsadzic ?! a Tobie zje_bie to ja siekierie miedzy oczy wsadze ! nie wiesz to nie gadaj !!!!!!!!!!
0
a Ty "TENLUBTEN" to sam na śmiecia wyglądasz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! mów tak o Klausie a nie o niewinnych ludziach szmato !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Boniu zrobili mi z mojego Dawidka bandyte ! ;( kryminaliste ! ;( to zwykły chłopak !;( KLAUS TY DZIWKO !!!!!!!!!!!!
0
ALEKSANDRA IWAŃCZUK napisał:
Booooże mój biedny Kowcio oddajcie mi go !!!!!!!!!!!!!!! ;(((((((((((( jak tak można za niewinność kogoś karać ?! chłopak śpi jak po***any Klaus odwala a wy go na 12 lat chcecie wsadzic ?! a Tobie zje_bie to ja siekierie miedzy oczy wsadze ! nie wiesz to nie gadaj !!!!!!!!!!
NIE POSIKAJ SIĘ !
0
- do pierdla deb***i i KS im dać !
0
Gościu nie wiesz to nie pisz ku*** takich głupot!!sam idz do pierdla...je***y Klaus jego mozna wsadzic ale nie Kowiego:(
0
Ana napisał:
sam sie ciachnij cwelu!!!!
jesteś następna s...o
0
Mam sie bac??$mieszny jestes!!!!!!!!!!!!
0
Strona 1 z 11

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: