Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

PUP Chełm - kontynuacja usuniętego tematu -piszcie o tym co tam robią

Utworzony przez POLAK, 27 sierpnia 2013 o 16:13
W związku z usunięciem tematu "PUP proszę pisać o nie prawidłowościach, dziwnych rzeczach , funkcjonowaniu"  założyłem temat aby petenci tegoż urzędu mieli możliwość podzielenia się wrażeniami z niesienia pomocy bezrobotnym przez owy twór....    PS do administratora - a ni mi się ważcie usuwać ten temat , nie wiem na jakiej podstawie usunęliście temat poprzedni o PUP ale postaram się sprawdzić faktury w PUP czy czasem nie wykonaliście dla nich jakiejś usługi bo to teraz modne :) i tak nas nie powstrzymacie , będziemy pisać o tym co nas boli otwarcie - jak śpiewał SOYKA , więc usuwanie tematów świadczy tylko i wyłacznie o waszej stronniczości i pseudo dziennikarstwie ..... To wy powinniście zachęcać ludzi do pisania prawdy, aby wszystkie mniejsze i większe zbrodnie przeciwko ojczyźnie ujrzały światło dzienne. Polak.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Pracownicy PUP mają możliwość kierowania bezrobotnych na kursy podwyższające kwalifikacje lub umożliwiające zdobycie nowych kwalifikacji ale wpierają wszystkim chętnym że mogą kierować tylko pod gwarancję zatrudnienia lub samozatrudnienia - bzdura !!! mówią tak bo chcą zachować jak najwięcej miejsc na ewentualnych kursach dla tzw. "swoich" i tym sposobem potrzebujący zostają bez kwalifikacji a "swoi" mają takie kursy jakie chcą - tak działa PUP Chełm - pod dowództwem Pani Jolanty :) jestem za zlikwidowaniem tego przybytku bo marnotrawi on dotacje i wspiera tych , którzy tego nie potrzebują !!!
0
Paniusie z minami żandarmów ss z filmów wojennych , miną wyrażającą swoją wyższość nad pospulstwem oczekującym audiencji u bogiń pośrednictwa pracy , przechadzające się po korytarzu niczym modelki po wybiegu od pokoju do kibla , od kibla do pokoju , od pokoju do pokju i odpokoju do sklepu z portfelem w ręku ...wystraszeni ludzie ustalający między sobą kolejność wchodzenia do pokojów, nieśmiało i po cichu niczym żydzi za okupacji pytając jeden drugiego - kto ostatni do Pani .....? nerwowo czekający jakby liczyli że tam w pokoju spełnią się ich marzenia o pracy, inni nerwowo spoglądający na zegarek bo coś ważnego mają do zrobienia ...... i tak co dziennie setki ludzi łudzonych działaniami chełmskiego PUP - a chełmskie PUP i pośrednicy pracy mają ich wszystkich w d...pie , nie są w stanie pomóc bo nie chcą , mają za to wspaniałe narzędzie do obdzielania kursami, dotacjami i innymi dobrami z UE swoich znajomych, znajomych znajomych albo ludzi z polecenia wpływowych osób...... PS do cwela z pośrednictwa , do tego w pedalskich pantofelkach w pedalskim swetrze jak jeszcze raz będziesz idąc do kibla wymachiwał kluczem na smyczy ludziom przed twarzami to osobiście ciebie do tej smyczy przyczepię jak psa i na spacer przed gmach wyprowadzę , a wierz mi będziesz srał jak prawdziwy kundel i nie pomoże ci nikt chyba że ci od ochrony zwierząt :)
0
.
0
Pan Ostrowski -pośrednik pracy i Pani Ostrowska z pokoju od szkoleń to jakaś rodzina?
0
folkatka Swojak
  • Moderatorzy społeczni
  • 751 postów
Napisano 27 minut temu Przepraszam za omyłkowe ukrycie tematu,    dziękuje za wasze uwagi.    Miłość nie liczy się z siłami, wierzy w niemożliwe - św. M. Kolbe
  • Odpowiedz
  •  Zgłoś do usun

0
Pan Ostrowski -pośrednik pracy i Pani Ostrowska z pokoju od szkoleń to jakaś rodznie
Miałem kontakt z w/w panem , osoba niekompetentna, nie znająca języka angileskiego , kiedyś expert od ofert EURES, szkoda gadać, siedzi i pierdzi w stołek.
0
plurl.pw/kobieta_zaslabla_w_aucie_wielka_tragedia     Monika K. (27 l.) zasłabła w aucie potracająć 12-letniego chłopca i spowodowała wypadek z 4 autami. 6 osób w stanie krytycznym
0
oj tak zgadzam się, nic nie robienie dewizą postkomunistycznego tworu, jkim jest PUP. Pracę i tak znajduję sobie sam, a PUP służy mi jedynie do uzyskania ubezp. zdrowotnego. Żenada, prawo konstytucyjne zapewnia opiekę zdrowotną każdemu Polakowi, ale żeby to uzyskać, muszę się rejestrować w jakimś PUP -ie. Kiedy w końcu to prawo się zmieni? Przecież nie jest ono zgodne z konstytucją. Myślę, że 50% ludzi automatycznie podziekowałoby za usługi tego niechlubnego urzędu, który co m-c zbira podpisy, nie dając pracy. W krajach zachodnich nikt nie czeka na pracę dłużej niż m-c. Tam urząd robi wszyko, żeby ludzi zaangażować do pracy, bo to jest biznes, wzrost gospodarczy kraju i pożytek dla ogółu.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: