Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Polecam w takich sprawach firmę Helior. Oni już załatwią takie tematy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcielibyśmy, aby powiedziała Pani coś więcej na temat swoich problemów z uzyskaniem odszkodowania od firmy ubezpieczeniowej. Prosimy o kontakt mailowy: jasinska@dziennikwschodni.pl Pozdrawiamy
Szanowny "Bywalcu' czy będąc adminem , nie możesz poprzenosić postów z anglojęzyczną prozą oraz tych z chińskimi znakami do odpowiednich działów? miałem nadzieję ,że to forum ktoś pilnuje, że jest ono po to aby poruszać ważne tematy dla Chełma , a tu się pozwala na pisanie postów z wypocinami literackimi aby zepchnąć ważne tematy na dalszy plan.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kancelaria Prawna Helior z Chełma radzi sobie z takimi ubezpieczycielami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam Kancelarię Prospectrum z Rzeszowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kilka lat temu moja babcia przeszła pierwszy zawał, towarzystwo z uporem maniaka odmawiało wypłaty należnego odszkodowania, dlatego też o pomoc zwrociliśmy sie do specjalisty w dziedzinie odszkodowań p. Iwony z Kancelarii Odskodowawczej, dzięki jej pomocy udało sie wyegzekwować stosowną kwotę odszkodowania. Uważam, że samodzielna walka z towarzystwami ubezpieczeniowymi jest trudna dlatego tez warto korzystać z pomocy wyspecjalizowanych podmiotów. Wszystkim osoba zainteresowanym uzyskania odszkodowania polecam p. Iwonę, kobietę rzetelną, kompetentną, sumienna. Pozostawiam namiary - 882-127-772. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobnie jak "Gość" powyżej również korzystałam z usług tej kancelarii. Kojarzyłem numer, sprawdziłam i korzystałyśmy z tych samych usług. Fachowa pomoc. Polecam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobnie jak "Gość" powyżej również korzystałam z usług tej kancelarii. Kojarzyłem numer, sprawdziłam i korzystałyśmy z tych samych usług. Fachowa pomoc. Polecam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co na to rzecznik praw pacjenta?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kancelaria Prospectrum z Rzeszowa bardzo profesjonalnie walczy o wysokie odszkodowania dla ofiar wypadków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czasami wydaje mi się, że niektórzy ludzie plotą na forach takie głupoty, tylko po to żeby coś gadać. Ludzie opanujcie się! Świat nie jest czarno-biały. Deb0308 - Dobre case:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przez kikadzieśiąd lat opłacałen składkiu bezpieczczenie grupowe.P.-kontynuacja iteraz po operacji żylaków nogi niewypłacili anigrosza!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Większość Polaków nie otrzymuje odszkodowania, bądź otrzymuje o wiele za niskie. Miałeś wypadek?? Znasz osobę poszkodowaną?? Ktoś ze znajomych otrzymał odszkodowanie?? Nawet jeżeli wydaje Ci się, że uzyskałeś dużo, to co zrobisz jeśli Ci powiem, że możesz zyskać 10 razy tyle?? Nie warto marnotrawić pieniędzy, które prawnie Ci się należą i są w rękach Towarzystw Ubezpieczeniowych... Poszkodowani w wypadkach i szkody rzeczowe, od kwietnia 2015r (uszkodzone auto, rok produkcji po 2004) . Nawet jeżeli odszkodowanie z T.U. zostało wypłacone, Na 90% należy Ci się dopłata. Osoby, które doznały znacznego uszczerbku na zdrowiu, bądź straciły życie w wypadku, a także najbliższa rodzina tych osób, do 20 lat wstecz, może starać się o odszkodowanie, bądź zadośćuczynienie. W tym przypadku, kwoty wypłaty wynoszą nawet ponad 100 000zł. Stać Cię na niewiedzę?? Zadzwoń, napisz email, wyślij sms. Bezpłatnie sprawdzimy, Pomożemy, doradzimy, poprowadzimy. tel. 792 180 295 email. t.dudek@euco.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kancelaria Prospectrum z Rzeszowa pomogła mi walce o odszkodowanie przeciwko ubezpieczycielowi PZU więc mogę polecić ich usługi. Miła i rzetelna obsługa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...