Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Radnej to się chyba coś w głowę porobiło. Jeszcze inwestować w pijaków. Niech się wstydzą. Nikt im do gardeł alkoholu nie wlewa.  Skoro sięgnął dna to go nie żałować, może wstyd po wytrzeźwieniu pomoże i drugi raz się nie napije. Szok - robić im tajne wejście, te pieniądze dać głodnym, biednym, ale trzeźwym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będzie taniej  wnosic  piaczkow  osłonietych baldachimem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o tak o jak dobrze nareszcie więcej kasy dla nas pijaków nareszcie będe mógł chlać ile wlezie a i tak nikt nie zauważy o tak ide sie nachlać 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ma racje, jak sie tamtedy przechodzi to nie da sie patrzec jak wprowadzaja kogos zarzyganego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ma racje, jak sie tamtedy przechodzi to nie da sie patrzec jak wprowadzaja kogos zarzyganego
to po co sie na to patrzysz? jak ci sie nie podoba to odwroc wzrok. Chełm widze jest bogatym miastem skoro problemem dla nich jest to czy wpakowac w pijakow 2 mln czy nie. Izba wytrzeźwień nie jest miejscem do którego się trafia w nagrodę. A jak ktoś jest  tak pijany że trzeba go wnosić do izby to czyja to wina ? Jeśli przebudujecie izbę i wejście będzie z drugie strony to obecne wejście będzie "od tyłu" więc wtedy którędy będziecie wnosić delikwenta ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może być tylnym wejściem, ale pod warunkiem, że w lokalnej prasie będzie codziennie podawana aktualna lista tych pensjonariuszy, którzy trzeźwieją za nasze podatki i przynoszą wstyd całemu społeczeństwu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W mojej rodzinie jest osoba uzalezniona, nie mam na to wplywu kiedy trafi do takiego miejsca, a nie chcial bym zeby ktos z moich znajomych to widzial, bo nie jest to przyjemne dla mnie i mojej rodziny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W mojej rodzinie jest osoba uzalezniona, nie mam na to wplywu kiedy trafi do takiego miejsca, a nie chcial bym zeby ktos z moich znajomych to widzial, bo nie jest to przyjemne dla mnie i mojej rodziny
miej pretensje do "uzależnionego"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najpierw niech pani radna zapyta sie córki czy łatwo sie wprowadza takich petentów do tego budynku a od tyłu to takiej mozliwości nie ma sa schody które moga sprawic nieraz problem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radna mirzwa ma problem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pewnie też chce do teleekspresu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie racja, lepiej by było, gdyby pijanych wprowadzać od tyłu, przecież to nie chodzi nawet o samych uzależnionych, ale o innych ludzi! Chcielibyście, żeby Wasze dziecko codziennie idąc do szkoły i z niej wracając miało taki widok !?Taki obraz na pewno nie wpływa korzystnie na rozwój. Trochę rozwoju, oświaty, a nie takie zaściankowe myślenie, że pijak niech ma za swoje. Na pewno jemu jest to obojętne, gdyż uzależnienie jest niestety silniejsze. Rodziny osób uzależnionych wstydzą się często tego, do jakiego stanu doprowadzają się ich najbliżsi, czy mają za to ponosić odpowiedzialność i wystawiać się na kpinę i szyderstwo innych, gdy policja czy straż miejska wynosi z radiowozu takiego człowieka? Ponawiam, że szczególnie narażone są na takie szyderstwa osoby młode! Przemyślcie temat, zanim zaczniecie wystawiać negatywne komentarze...  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...