Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rakołupy: Chevron chce być dobrym sąsiadem

Utworzony przez anty, 25 kwietnia 2012 o 22:09 Powrót do artykułu
a Wy za ta marchewke na kiju bądźcie im wdzięczni do końca życia i dawajcie im pola i środowisko do niszczenia. Waszym dzieciom na pewno będzie się lepiej żyło... Poczytajcie o tym co koncerny w afryce zrobiły chociażby...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Szklane paciorki i koce z odrą dla Indian - ehhhhh ... historia lubi się powtarzać
0
Potem będzie "Ale ja przecież podwawelską dałem..." he he Jak za starych, "dobrych" czasów.
0
anty napisał:
a Wy za ta marchewke na kiju bądźcie im wdzięczni do końca życia i dawajcie im pola i środowisko do niszczenia. Waszym dzieciom na pewno będzie się lepiej żyło... Poczytajcie o tym co koncerny w afryce zrobiły chociażby...
Typowy wschód ,zabierają drą "japy" ,dają "japy "jeszcze głośniejsze.
0
greg napisał:
Szklane paciorki i koce z odrą dla Indian - ehhhhh ... historia lubi się powtarzać
Dokładnie..
0
zniszczą wam środowisko ma dali pre piłek i telewizor, Indianom dawali koraliki i wiski a czarnuchom perkal, teraz dają telewizor, a Polak sie cieszy.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: