Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rejowiec. 17-latek oskarżony o znęcanie się nad młodszym kolegą stanie przed sądem

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 30 października 2016 o 15:41 Powrót do artykułu
byłem wychowankiem w tym ośrodku od lutego do marca tego roku. patologia jaka tam się działa przechodzi wszelkie wyobrażenie. sam nie jestem święty ale to co te zwierzęta tam robiły to już przekroczenie wszystkich możliwych granic.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Taka nam rośnie młodzież wyszkolona przez pedagogów szkolnych o tym, że mają prawa, że im się należy, że na rodzica można donieść, jeżeli nie spełnia zachcianek... Oto mamy dowód na systemowe niszczenie społeczeństwa pozbawionego zasad i wartości rodzinnych.
0
Jeśli w takich placówkach ciągle będą dominować pobłażliwe metody oraz żadnych obowiązków a przede wszystkim zero obowiązkowej pracy to nigdy nie będzie możliwe prawdziwe wychowanie. Tylko wychowanie przez pracę i dyscyplina może zmusić do normalnych zachować oraz szacunku do drugiego człowieka. Ale to nie wina takich ośrodków tylko narzędzi jakimi dysponują oraz ograniczeniom narzucanym przez pedagogów teoretyków
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: