Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rejowiec Fabryczny: Mammobus czyli bezpłatne badania piersi

Utworzony przez WIESŁAWA, 20 czerwca 2009 r. o 00:04 Powrót do artykułu
Ja wykonałam mammografię w 2007 roku w mammobusie naczekałam się na deszczu bez parasola i do tej pory nie otrzymałam zdjęć z mojej mammografii mimo wielu telefonów do "firmy". A tam mi powiedziano,że ich jakość jest zła i nie wyślą. Jestem zaniepokojona takimi akcjami. namawiają a potem się odwracają od kobiet. Musiałam wykonać mammograię jeszcze raz prywatnie bo miałam jakiegoś guzka w opisie. Teraz jestem po mastektomii lewej piersi...Szkoda,że czekałam 8 miesięcy na odpowiedź. KOBIETY MAMMOBUSY ZROBIĄ BADANIE NIC NIE WARTE, A JAK BĘDZIE TRZEBA TO CI NIE POMOGĄ. Wydajesie,że najlepiej chodzić i badać się w przychodniach z mammografem, a nie w cyrku na kółach. Te mammobusy to kpina.... Wiesia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brat se klate ogolil i zrobil te mamamomo na dowod swojej dziewczyny i mowil ze nawet fajnie bylo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...