Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rejowiec odzyska prawa miejskie. "Nie zależy nam na splendorze"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 24 lipca 2016 o 12:06 Powrót do artykułu
OJ NIEMĄDRE WY LUDZISKA JESTEŚCIE . Państwo nawet wioskom dało by prawa miejskie ,aby tylko stawki podatkowe w związku z nadaniem praw miejskich były z wyższej grupy podatkowej .
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Za kilka lat wszystkie gminy powiatu chełmskiego będą miastami. Przypomnę że miastem jest Rejowiec i Siedliszcze teraz drugi Rejowiec a za chwilę o władztwo miejskie będą walczyły Sawin Wojsławice Dubienka, Kur.... to jest chore
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Powinno być połączenie miasta Rejowiec fabryczny, gminy Rejowiec fabryczny, gminy Rejowiec osada w jeden urząd bo w promieniu pięciu kilometrów urzedasy się wydepczą udają że działają dla dobra mieszkańców młodych nie ma wyjechali a pracodawcą jest tylko urząd i szkoła towarzystwo wzajemnej adoracji i tak krąg się zamyka.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ciekawa bardzo jestem tych 90% opowiadających się rzekomo za nadaniem praw miejskich.Zdecydowana większość ludzi z którymi rozmawiamy jest przeciwna. Miasto bez zakładów pracy,szkół,perspektyw dla młodych i starszych.To są chore aspiracje niektórych osób bez względu na konsekwencje.Poczekajmy,a odbije się nam to czkawką....
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Konsultacje przeprowadzono niezgodnie z obowiązującym prawem. Żadna komisja nie może chodzić od domu do domu i podstawiać listę "pod nos", żeby mieszkaniec wyraził swoje zdanie. To nie jest swobodne wyrażenie opinii. Niestety, nawet prawnicy wojewody nie zwrócili na to uwagi, a wręcz "zatuszowali" sprawę Teraz drodzy mieszkańcy osady Rejowiec zapisujcie "obiecanki" wójta Górskiego jak to będzie extra, kiedy Rejowiec uzyska prawa miejskie. Jedyną korzyścią będzie wyższa pensja burmistrza. Ale już nie jeden wójt przekonał się, że kiedy "zainwestował w swoje biuro i budynek urzędu to korzystał kto inny. Myślę, że tym razem też tak będzie. Aby uzyskać lub odzyskać status miasta, miejscowość musi spełnić kilka warunków. Za pozytywnym rozpatrzeniem wniosku o nadaniu praw miejskich przemawia szereg argumentów i uwarunkowań: przestrzenno-urbanistyczne posiadanie odpowiedniej infrastruktury techniczno-komunalnej (cała miejscowość musi być zgazyfikowana, zwodociągowana i skanalizowana, posiadać m.in. sieć ciepłowniczą, oczyszczalnię oraz prowadzić selektywną zbiórkę odpadów), posiadanie uchwalonego planu zagospodarowania przestrzennego przewidującego rozbudowę przyszłego miasta, posiadanie miejskich cech funkcjonalno-przestrzennych (układ urbanistyczny z rynkiem, zwarta zabudowa typu miejskiego, asfaltowa nawierzchnia ulic, kanalizacja burzowa, chodniki, oświetlenie ulic itp.), posiadanie jednoznacznie wykształconego centrum, brak zabudowy typu zagrodowego w obszarze zwartej zabudowy, brak elementów funkcjonalno-przestrzennych niewłaściwych dla miast (niezwarta zabudowa, rozłogi wiejskie itp.); historyczno-administracyjne posiadanie w przeszłości praw miejskich lub stanowienie ważnego ośrodka administracyjnego (zaleta, lecz nie warunek), posiadanie dostatecznej liczby instytucji pełniących ponadlokalne miastotwórcze funkcje, pełnienie funkcji siedziby gminy; funkcjonalno-demograficzne posiadanie odpowiedniej liczby ludności (przyjęty próg to 2000 mieszkańców, w praktyce ten warunek nie jest rygorystycznie przestrzegany, np. w przypadku Zakliczyna, Przecławia, Kołaczyc, Nowego Brzeska, Modliborzyc, Chocza czy Stopnicy), zatrudnienie 2/3 ludności poza rolnictwem; polityczne poparcie lokalne (poparcie przeważającej liczby mieszkańców projektowanego miasta oraz otaczającej je gminy we wstępnych konsultacjach), pozytywna opinia wojewody.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Brawo Panie Wójcie. Rejowcowi należą się prawa miejskie. Jestem pewien, że Pan i Rada wykorzystacie tę zmianę w taki sposób, by przede wszystkim służyła społeczeństwu.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
kołtuny wiejskie już krytykują na forum,nie w smak im mieszkać w mieście.ciemnogród.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Kobyle też chce do miasta.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Kobyle to trza ogiera.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
no i dobrze przynajmniej władze myślą o rozwoju a w takiej dubience,białopolu czy żmudzi myślą jak by tu tylko napchać kieszenie kasą od godz.7 do 15 i koniec, brawo władze Rejowca! rozwojowo to myślą jeszcze w Wierzbicy, Wojsławicach i Sawinie
Zaloguj się, aby oddać głos
0
unripe naked pictures adult fiction erotica erotic gifs ***erotic mobile.com free adult movie tube erotic chess ***twerking.erolove.in/?emma erotic tatoos nude erotic kahani free sex videos for free erotic literature
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: