Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rejowiec osada to siurdaki do szczania

Utworzony przez tołdi, 18 stycznia 2009 r. o 16:30
unia rejowiec to dziwka i prostytutka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tołdi napisał:
unia rejowiec to dziwka i prostytutka
a ty jesteś zasmarkany baran do kwadratu i nie umiesz się dziecko nawet podpisać.nie tołdi imbecylu tylko toudi.zacznij lepiej chodzić do szkoły a nie palić papierosy po krzakach i wąchać klej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak unia do ku***
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo najlepszy w mieście jest Unia Rejowiec GCKS Jebać Sparte!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Internetowi napinacze który taki cwany niech daje na solo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słuchajcie dzieci, nie ma co się złościć Rejowiec nie ma drużyny, która mogłaby "coś" pokazać. Ot biegają, piją, biją i palą. To drużyna z Rejowca Osady.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i jeszcze dodam, że kiedyś to był "trener" Z.R. pożal się Boże z takimi pracować. Robotnik od płyty meblowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Choć mieszkam w Osadzie to kibicuję drużynie w sąsiedniej miejscowości RF. A tylko dlatego, że tam do tematu podchodzą poważnie, nikt tam nie bawi się piłką, nie ma zbytecznej kopaniny, wszystko uporządkowane, mają zaplecze jak trzeba, samo podejście zawodników, którzy sobą coś reprezentują jest godne polecenia. A w Osadzie zgraja chłystków, na codzień zapitych, chodząca po Rejowcu demonstracyjnie w strojach tzw. sportowych (po meczu). Żal patrzeć na te niedorozwinięte jeszcze wyrostki, ale co tam będzie lepiej. A tak przy okazji, jaka pozycja będzie po spadku z V ligi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podzielam Twój pogląd- dodam jeszcze,że jak się napiją to nawet też i nie potrafią śpiewać- tylko ryczą jak stado zdychających baranów.Ale tak to jest jak sie wiejscy politycy pchają do rządzenia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
-jak tam dzisiaj poszło naszym orłom ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przerwijcie tą "zabawę". Wy nie macie zielonego pojęcia o grze w piłkę. Proponuję jakiś zaułek po kilka piw na głowę, do której więcej się zmieści złotego płynu niż oleju. Jesteście tragicznie skończeni, przecież widzę was na codzień, ochlaptusy z "Manhatanu" i kilku ulic Rejowca. Dajcie spokój i oszczędźcie sobie wstydu, a to klepisko do czegoś się przyda np. dożynki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
-jak tam dzisiaj poszło naszym orłom ?
Pamiętaj, że określenie takich wyrostków "orłami" jest sprzeczne z naturą, gdyż jest to banda wyrostków na codzień demolująca wszystko co stoi na drodze. Ich tzw. trener to powinien zebrać zespół z chętnych do gry, a nie brać kopaczy z konieczności. Powinni wykazać się nieposzlakowaną opinią, kulturą i obyciem już nie mówią o wynikach nauki w szkole, bo to zrozumałe. a tak to co mamy, chłystków rozrabiających w Rejowcu, słyszymy ich na codzień wieczorami po jednym piwie (żałone). "Orły" śmiechu warte.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I znowu sieroty spod skrzydeł jakiegos tam "trenera" przegrały. Do nauki wymoczki a nie na boisko, chyba, że piłkę podawać jak asy grają, albo na Manhatanie piwo zolić ochlaptusy spod spódnicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko Unia Rejowiec!!! Unia Pany sparta chamy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idź dzieciaku się uczyć, bo aby coś osiągnąć trzeba posiadać choć odrobinę inteligencji (wiesz co to znaczy, wątpię). Puszka taniego piwa i cudzy papieros nie pomogą zdobyć wyników, a tzw. trener (Boże o czym ja piszę) powinien wam najpierw trochę oleju do tępych głów wlać. Zresztą nie ma o kim pisać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwsze: nikt z Unii nie pali papierosów Po drugie: oni nie pija codziennie Po trzecie: jeśli ich nie znacie to nie piszcie głupot Po czwarte: oni są mądrzejsi od niektórych (możliwe że od wszystkich) co tu się wypowiadali Po piąte: Umieją grać, nie obrażajcie ich ani pana trenera tylko spójrzcie na siebie, być może sami nie umiecie nawet pożądnie piłki kopnąc, tylko umiecie krytykować Po szóste: zastanówcie się nad tym co tutaj na pisałem i być może zaprzestaniecie pisać głupot UNIA GÓRĄ !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BZDETY KOLEŚ PISZESZ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kibic napisał:
Po pierwsze: nikt z Unii nie pali papierosów Po drugie: oni nie pija codziennie Po trzecie: jeśli ich nie znacie to nie piszcie głupot Po czwarte: oni są mądrzejsi od niektórych (możliwe że od wszystkich) co tu się wypowiadali Po piąte: Umieją grać, nie obrażajcie ich ani pana trenera tylko spójrzcie na siebie, być może sami nie umiecie nawet pożądnie piłki kopnąc, tylko umiecie krytykować Po szóste: zastanówcie się nad tym co tutaj na pisałem i być może zaprzestaniecie pisać głupot UNIA GÓRĄ !!!
Nie masz racji. Piją prawie codziennie (nie napisałem co), palą codziennie (nie napisałem, że swoje), bo codziennie ich obserwuję i należy tylko żałować że z takiej mizernej populacji trzeba było wybrać kilku kopaczy, bo na lepszy ch rejowiec nie stać. Nie nazwę tej "młodzieży" po imieniu, bowiem nie ma takiego okreslenia, do którego można było ich porównać. To nie są głupoty. Ja wiem, że trudno w to uwierzyć, ale spójrz prawdzie w oczy i pomyśl, porozglądaj się może kogoś wybierzesz do "kadry". Powodzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale jaja!!!przypadkiem na te teksty wlazlem no i sobie poczytalem!rzadko teraz bywam w Rejowcu,ale nie chce mi sie wierzyc,ze w ciagu kilku lat cos sie zmienilo.po meczu gaz a wieczorkiem arianka.tu gdzie teraz mieszkam pilka nozna to religia,a kilku lepkow z podstawowki ograloby Unie 20:0 nie wyjmojac nawet rak z kieszeni!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
struna napisał:
ale jaja!!!przypadkiem na te teksty wlazlem no i sobie poczytalem!rzadko teraz bywam w Rejowcu,ale nie chce mi sie wierzyc,ze w ciagu kilku lat cos sie zmienilo.po meczu gaz a wieczorkiem arianka.tu gdzie teraz mieszkam pilka nozna to religia,a kilku lepkow z podstawowki ograloby Unie 20:0 nie wyjmojac nawet rak z kieszeni!!!!!!!
Jaka Arianka? Oni pod każdym drzewem, krzewem leżą i kwiczą po 2-ch piwach. Ich "siłą" jest napis na ścianie, bo na nic więcej ich nie stać. Nie będę ich obrażał, nie są warci słów. Widoczni są na codzień wszędzie, najwięcej na Manhatanie z butelką piwa w łapie, nawet nie wiedzą, że w miejscu publicznym nie można spożywać alkoholu, no ale Piłkarzom to ujdzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...