Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rejowiec: Szykuje się referendum

Utworzony przez sąsiad, 24 września 2008 r. o 08:02 Powrót do artykułu
Wójcie! Czy Pan może się patrzeć na ruinę Rejowca?Przypomi Pan sobie jak wyglądał odcinek drogi, którym Pan jezdzi do pracy a jak za Pana działalności wygląda?Biały Rów straszy , budynek na przeciwko - dziury w scianach. Rynek -nędza! Jak można mieć dobre samopoczucie przy takiej demolce!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
to prawda, trzeba kogoś ponad podziałami, dynamicznego, elastycznego, otwartego na zmiany który bedzie potrafił rozmawiać z kazdym, bo puki co to chyba panuje atmosfera obrazania się na wszystkich i wszystko - krasnystaw był be teraz chełm jest be. kto kolwiek ma inne zdanie jest wrogiem nr jeden
Zwracam uwagę na błędy ortograficzne:0 Krasnystaw był be ale dla kogo? Kto zadecydował o odłączeniu się od Krasnegostawu?? Wójt? Kurczę ten to ma uprawnienia!Polska weszła do Unii - wina wójta Górskiego!Dziury w chodniku -wójt winny,śmierdzi w Rejowcu -trzeba wójta odwołać.....śmieszni jesteście w swych zarzutach! Popieram Pana, który zaleca zdrowy rozsądek.Opanujcie się,wybierzecie nowego,młodego,dynamicznego,ponad podziałami i ......... znając życie będzie be;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rejowczanin napisał:
Wójcie! Czy Pan może się patrzeć na ruinę Rejowca?Przypomi Pan sobie jak wyglądał odcinek drogi, którym Pan jezdzi do pracy a jak za Pana działalności wygląda?Biały Rów straszy , budynek na przeciwko - dziury w scianach. Rynek -nędza! Jak można mieć dobre samopoczucie przy takiej demolce!!!!!!!!!!!!!!!!!
"Rejowczanin" a co to za gatunek??? I tak źle i tak nie dobrze. Z tego co się orientuję to wójt zabiegał o remont drogi,którą jeździ do pracy ale wówczas głośnym echem rozniosły się głosy sprzeciwu i zarzutów jakoby to dla siebie robił.Więc chłop dla świętego spokoju się wycofał i zapier....codziennie po tych wybojach i dalej źle? "Rejowczaku" nie obwiniaj jednej osoby za coś co jest w interesie wszystkich!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PAnie Górski ulica zwierzyńskiego straszy chodnik pamięta jeszcze lata 60. wstyd!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
Zwracam uwagę na błędy ortograficzne:0 Krasnystaw był be ale dla kogo? Kto zadecydował o odłączeniu się od Krasnegostawu?? Wójt? Kurczę ten to ma uprawnienia!Polska weszła do Unii - wina wójta Górskiego!Dziury w chodniku -wójt winny,śmierdzi w Rejowcu -trzeba wójta odwołać.....śmieszni jesteście w swych zarzutach! Popieram Pana, który zaleca zdrowy rozsądek.Opanujcie się,wybierzecie nowego,młodego,dynamicznego,ponad podziałami i ......... znając życie będzie be;)
Do "ja" A kogóż mamy za to wszystko winić?W/g "ja" sami jesteśmy sobie winni.Może to i prawda, takiego wybraliśmy wójta, to mamy za swoje.Czyja była inicjatywa zmiany powiatu i kto chodził po domach i opowiadał ludzim banialuki?Kto mianowicie jest winny dziurom w chodnikach?Kto jest winny ,że oczyszczalnia ścieków ledwo dyszy? Najwyrazniej sami jesteśmy winni.Może jeszcze "ja" zaproponuje nam czyn społeczny jak za dawnych czasów!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Imprezki w gminie za pieniądze podatników : pani Dyrektor K. tańczy z butelką .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tubylec napisał:
Oprócz wójta należałoby i całą Radę przy okazji szurnąć. Jakimś dziwnym przypadkiem prawie wszyscy startowali kiedyś pod barwami SLD. Przypatrzcie się urzędnikom gminnym, czy choć jeden z nich ukończył normalnie studia, czy gdzieś wcześniej pracował, czy ma jakieś doświadczenie zawodowe? Pamiętam czas wyboru Górskiego. Jego klakierzy trąbili o naśnieżanym stoku narciarskim, nowym zalewie i innych cudach niewidach. Nie ma stoku narciarskiego, w temacie zalewu Górskiemu udało posunięcie w odwrotnym kierunku - osuszył Biały Rów - zbiornik wodny, ulubione miejsce relaksu mieszkańców Rejowca. Oświetlenie w Rejowcu wyłączane jest o godz. 22. Centrum Rejowca to jedna wielka ruina a cała gmina to jedno wielkie wysypisko łupka. Towarzyszu Górski to już koniec.
Towarzyszu Tubylcu sam odejdź!!Za dużo osób wyrzucasz! Górski ma odejść,wszyscy z gminy mają odejść, a z banku przypadkiem nie??? Ja bym jeszcze i z pobliskiego sklepu gościówy usunął!A co pewnie spiskują!Co do tego "ulubionego miejsca relaksu" to idź się lepiej przebadaj czy jakiegoś syfa nie złapałeś. Świństwo i po jakimś czasie potrafi się ujawnić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracownicy gmiiny to stary beton w myśl zasady od matury do emerytury. nieudacznicy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
"Rejowczanin" a co to za gatunek??? I tak źle i tak nie dobrze. Z tego co się orientuję to wójt zabiegał o remont drogi,którą jeździ do pracy ale wówczas głośnym echem rozniosły się głosy sprzeciwu i zarzutów jakoby to dla siebie robił.Więc chłop dla świętego spokoju się wycofał i zapier....codziennie po tych wybojach i dalej źle? "Rejowczaku" nie obwiniaj jednej osoby za coś co jest w interesie wszystkich!
Takich głupot dawno nie czytałem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktoś z Rejowca napisał:
Towarzyszu Tubylcu sam odejdź!!Za dużo osób wyrzucasz! Górski ma odejść,wszyscy z gminy mają odejść, a z banku przypadkiem nie??? Ja bym jeszcze i z pobliskiego sklepu gościówy usunął!A co pewnie spiskują!Co do tego "ulubionego miejsca relaksu" to idź się lepiej przebadaj czy jakiegoś syfa nie złapałeś. Świństwo i po jakimś czasie potrafi się ujawnić
I wszystko się wydało.Paniusia jest pracownikiem gminy?Co za poziom!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Do "ja" A kogóż mamy za to wszystko winić?W/g "ja" sami jesteśmy sobie winni.Może to i prawda, takiego wybraliśmy wójta, to mamy za swoje.Czyja była inicjatywa zmiany powiatu i kto chodził po domach i opowiadał ludzim banialuki?Kto mianowicie jest winny dziurom w chodnikach?Kto jest winny ,że oczyszczalnia ścieków ledwo dyszy? Najwyrazniej sami jesteśmy winni.Może jeszcze "ja" zaproponuje nam czyn społeczny jak za dawnych czasów!!!!!!!!!!!!
Co ty człowieku opowiadasz?Górski po domach chodził i do zmiany powiatu namawiał???Jak nie wiesz to nie zabieraj głosu! Wiele osób przychodziło do urzędu gminy i mówiło o potrzebie zmiany powiatu!Rejowiec od kiedy tylko pamiętam przynależał do Chełma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkanka napisał:
Co ty człowieku opowiadasz?Górski po domach chodził i do zmiany powiatu namawiał???Jak nie wiesz to nie zabieraj głosu! Wiele osób przychodziło do urzędu gminy i mówiło o potrzebie zmiany powiatu!Rejowiec od kiedy tylko pamiętam przynależał do Chełma.
Dokładnie! Górski wysłał po domach radnych i namawiali.Czyż nie kochana Pani?Przyszła do mnie radna i mówiła , "że musisz dać podpis".Ja nie dałem ale inni " musieli"! Kłamiecie i nawet się nie rumienicie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałem rzeczowo zapytać, chyba mogę jako płatnik podatków: co robią pracownicy gminy i wójt codziennie, jeśli nie ma żadnych inwestycji, remontów etc.Pieniądze dostaje sie za pracę, więc ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Dokładnie! Górski wysłał po domach radnych i namawiali.Czyż nie kochana Pani?Przyszła do mnie radna i mówiła , "że musisz dać podpis".Ja nie dałem ale inni " musieli"! Kłamiecie i nawet się nie rumienicie!
Można prosić jaśniej-"musisz"? a jak nie to co? Pan nie dał a inni dlaczego "musieli'? Wnioskuję,że zostali zastraszeni? To dlaczego sprawa nie trafiła na policję? Fajnie się tutaj ... polemizuje.A jak się uśmiać można!!!!Jeszcze trochę a będzie można przeczytać o molestowaniu,maltretowaniu i mordowaniu "nieposłusznych mieszkańców". Polecam określenia mobbing-ostatnio na czasie ..... ale jaja...hihihi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
"Rejowczanin" a co to za gatunek??? I tak źle i tak nie dobrze. Z tego co się orientuję to wójt zabiegał o remont drogi,którą jeździ do pracy ale wówczas głośnym echem rozniosły się głosy sprzeciwu i zarzutów jakoby to dla siebie robił.Więc chłop dla świętego spokoju się wycofał i zapier....codziennie po tych wybojach i dalej źle? "Rejowczaku" nie obwiniaj jednej osoby za coś co jest w interesie wszystkich!
Homo sapiens! Za mało się czytało?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A kto ją zechce?
Pytając "kto ją zechce" mam na myśli redaktor "Okszy"!/ małe wyjaśnienie/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
Można prosić jaśniej-"musisz"? a jak nie to co? Pan nie dał a inni dlaczego "musieli'? Wnioskuję,że zostali zastraszeni? To dlaczego sprawa nie trafiła na policję? Fajnie się tutaj ... polemizuje.A jak się uśmiać można!!!!Jeszcze trochę a będzie można przeczytać o molestowaniu,maltretowaniu i mordowaniu "nieposłusznych mieszkańców". Polecam określenia mobbing-ostatnio na czasie ..... ale jaja...hihihi
Jaja to są z was!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
"Rejowczanin" a co to za gatunek??? I tak źle i tak nie dobrze. Z tego co się orientuję to wójt zabiegał o remont drogi,którą jeździ do pracy ale wówczas głośnym echem rozniosły się głosy sprzeciwu i zarzutów jakoby to dla siebie robił.Więc chłop dla świętego spokoju się wycofał i zapier....codziennie po tych wybojach i dalej źle? "Rejowczaku" nie obwiniaj jednej osoby za coś co jest w interesie wszystkich!
Jeśli chłop zrezygnował z remontu tej drogi dla świętego spokoju, to którą w zamian zrobił??????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jaja to są z was!!!!!!!!!!!!!!!!
Uprzejmie informuję,że tamten ustrój już się skończył i w powszechnym użyciu zwracamy się w formie pojedynczej do danej osoby. Dla pewności,że zostałem zrozumiany podam przykład: pan,pani,ty a nie wy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='ja' date='19.10.2008, 22:50' post='60779'] Uprzejmie informuję,że tamten ustrój już się skończył i w powszechnym użyciu zwracamy się w formie pojedynczej do danej osoby. Dla pewności,że zostałem zrozumiany podam przykład: pan,pani,ty a nie wy. [/qu Argumenty a nie frazesy????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 567

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...