Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ZNIEŚĆ ograniczenia , nich żrą to świństwo , mądry tego nie ruszy .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
............a może wizytatorzy z kuratorium musieli pokazać nieprawidłowości, nawet jeśli ich nie ma. Po takiej nagonce medialnej Pani Misiuk musi się wykazać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ilu polakow w tym samym czasie zmarlo z powodu przedawkowania oraz naduzywania alkoholu i dlaczego media o tym milcza jak zaklete?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ponoc w tym osrodku to niezly sajgon jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pani misiuk to nie dobra zmiana ;  funkcja ja przerasta; nie daje po prostu rady; 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieli luz to niechcieli stąd by ich przenosić, jedyny sensowny wariant to jak najdalej od domu ich umieszczać bo będą bez przerwy uciekać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zrobić dom spokojnej starości,bedą mieć spokój starsi ludzie i okoliczni mieszkańcy. A może ośrodek rehabilitacji ,ludzie czekaja na rehabilitację latami np.szpital z odziałem rehabilitacji całodobowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetny pomysł-jestem za.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy pani Misiuk będzie potrafiła ocenić sytuacje jak kurator, czy też będzie unikała rzetelnej opinii zasłaniając się bezsensownymi odpowiedziami lub ich brakiem aby za wszelką cenę bronić stanowiska pani minister. Czy w kuratorium nie ma żadnych osób z doświadczeniem z takich placówek aby ktoś wytłumaczył pani Misiuk czym jest MOW i co się dzieje we wszystkich takich ośrodkach w kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...