Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To, że w Polsce każdy jedzie jak chce wiadomo nie od dziś. Niespójny kierunek, każdy w inną stronę. Należy to jak najszybciej zmienić. I to jest w naszym narodowym interesie. Roman Dmowski już przed laty wskazał Polakom właściwy kierunek, w którym dla naszego dobra powinniśmy podążać. Z ronda zawsze zjeżdżamy w PRAWO!!! I tej zasadzie musimy hołdować. ZAWSZE W PRAWO, nigdy w lewo. P.S. Pozdrowienia dla chłopaków z Chełma.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Po co dwa pasy żeby mieszkańcy się pogubili?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
No to P. Aspirancie, jak Pan zamierza wjechać na rondo od Rejowieckiej lub Lublina? Jeden pas wyparowuje ? Może to policja w Chełmie nie zna przepisów. Pas ruchu jeśli nie został odwołany to układem jezdni lub znakami nadal istnieje, nawet gdy nie ma znaków poziomych. Ci kierowcy "spoza Chełma" poprostu to wiedzą. :)  Na rondzie Dmowskiego są 2 (słownie DWA) pasy ruchu chociaż nie ma znaków poziomych (tam zresztą nie ma żadnych poziomych :). Pozdrawiam !
Zaloguj się, aby oddać głos
0
No to P. Aspirancie, jak Pan zamierza wjechać na rondo od Rejowieckiej lub Lublina? Jeden pas wyparowuje ? Może to policja w Chełmie nie zna przepisów. Pas ruchu jeśli nie został odwołany to układem jezdni lub znakami nadal istnieje, nawet gdy nie ma znaków poziomych. Ci kierowcy "spoza Chełma" poprostu to wiedzą. :)  Na rondzie Dmowskiego są 2 (słownie DWA) pasy ruchu chociaż nie ma znaków poziomych (tam zresztą nie ma żadnych poziomych :). Pozdrawiam !   Prawo o ruchu drogowym, Art. 2 "7) pas ruchu — każdy z podłużnych pasów jezdni wystarczający do ruchu jednego rzędu pojazdów wielośladowych, oznaczony lub nieoznaczony znakami drogowymi;"  
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: