Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Idiotyczne straszenie Polaków... Niedługo to Siemoniak przez marsjanami będzie szkolił straż graniczną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A lądowali w spodku...? Pan minister niech lepiej nie bierze tego "świństwa"  lub niech zmieni dilera...!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spokojnie;] wydaje mi się, że to zupełnie niepotrzebna panika, a nawet myśli;] Nikogo tutaj w zielonych mundurkach nie będzie;] jak sobie myślę co Nasza Polska może ofiarować i jakie ma swoje zasoby, które nie zostały sprzedane jeszcze zagranicznym markom to jestem spokojna;) więcej w Polsce zagranicy niż polskości jeśli chodzi o rynek;] 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W stanach ląduje Ufo i tam są zielone ludziki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co Pan rzecznik NOSG może pamiętać ? Służby mało !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakoś ciężko mi wyobrazić sobie aby te kacapy przebranie w zielonych ludzików mogli sobie od tak przekroczyć granicę i wmieszać się w Polski tłum. Przecież ruskiego z daleka widać i słychać. Drugie, że musieli by najpierw przejść przez zachodnią Ukrainę gdzie wojsko i straż graniczna sprawniej działają niż na wschodzie Ukrainy. Trzecie, że z Nami Polakami jak historia pokazuje nie warto zadzierać bo w obliczu zagrożenia jesteśmy solidarni i poświęcamy się dla Ojczyzny a możemy walczyć i w partyzantce która zawsze była i będzie dotkliwym ciosem w plecy dla najeźdźcy. Oczywiście po coś też jesteśmy w NATO które przynajmniej teoretycznie jest naszym gwarantem, choć według mnie liczyć trzeba w pierwszej kolejności zawsze na siebie czyli na Polską armie która choć mało liczebna jest nieporównywalnie nowocześniejsza od Ukraińskiej czy nawet Rosyjskiej armii, choć wiadomo w przypadku ruskich to są nieproporcjonalne siły i choćbyśmy mieli najnowocześniejsze uzbrojenie to nie mamy niestety broni jądrowej.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pan Tomasz Siemoniak niech sobie coś weźmie na wstrzymanie i nie sieje paniki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...