Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jednego deb..la na drodze mniej, szkoda tylko pasażerów, ale chyba wiedzieli z kim wsiadają do samochodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I teraz słucham o samochodach kilkunastoletnich w super stanie i ich bezpieczeństwie. Daję głowę, że gdyby jechali nowa Pandą z poduszkami, kontrolowanymi strefami zgniotu efekt byłby na pewno mniej tragiczny. Ale na wsi liczy się spojler, diody led, wiadro zamiast rury wydechowej, kostki na lusterku. PS . Strasznie szkoda młodych ludzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
motoń napisał:
I teraz słucham o samochodach kilkunastoletnich w super stanie i ich bezpieczeństwie. Daję głowę, że gdyby jechali nowa Pandą z poduszkami, kontrolowanymi strefami zgniotu efekt byłby na pewno mniej tragiczny. Ale na wsi liczy się spojler, diody led, wiadro zamiast rury wydechowej, kostki na lusterku. PS . Strasznie szkoda młodych ludzi
A jaką masz pewność że to nie bezmózgowy mieszczuch, co złego to tylko wieś... Rozejrzyj się dookoła i zobacz ile deb***i jest w twoim mieście i zacznij liczenie od siebie... Pozdrowienia z inteligentnej pachnącej wsi... a ty wakacje spędzaj w tym smrodzie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jednego kierowcę-POpaprańca mniej na drodze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wieś to nie miejsce zamieszkania to stan umysłu który dotyka także mieszkańców miast
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
jednego kierowcę-POpaprańca mniej na drodze
ot cały pis i upr. po jednym zdaniu mozna zrozumiec czym są
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie bronię gówniarzy ale to kolejny dowód na to że drzewa przy drodze są śmiertelnie niebezpieczne!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zastanawiacie sie wogole co wy piszecie??? wlasnie zginal nasz kolega.. !!!! mial tylko 16 lat ! nie byl niczemu winny...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co wy piszecie, nie znaliście kierowcy, to był mój dobry przyjaciel!!!! Jeszcze parę minut przed wypadkiem z nim rozmawiałam... Szacunek, dla WRÓBLA I ELWISA [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
motoń napisał:
PS . Strasznie szkoda młodych ludzi
oprócz kierowcy. Dobrze, że nie zabił dziewczyny z renault. Jednego mordercy drogowego mniej. Tak się kończy rozpędzanie się 25letnim złomem a80.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe co bys pisal jak by byl to twoj brat i nim kierowal ignorancie on zostawil 4 dzieci i zone
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
smerfetka napisał:
Co wy piszecie, nie znaliście kierowcy, to był mój dobry przyjaciel!!!! Jeszcze parę minut przed wypadkiem z nim rozmawiałam... Szacunek, dla WRÓBLA I ELWISA [*]
Ale masz kuźwa znajomych, znaczy miałeś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
smerfetka napisał:
ciekawe co bys pisal jak by byl to twoj brat i nim kierowal ignorancie on zostawil 4 dzieci i zone
Chyba ich nie kochał skoro chciaŁ SIĘ ZABIĆ !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosc95 napisał:
zastanawiacie sie wogole co wy piszecie??? wlasnie zginal nasz kolega.. !!!! mial tylko 16 lat ! nie byl niczemu winny...
Wasz ale nie nasz, nasi koledzy to nie mordercy ani samobójcy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda ;( apel do WSZYSTKICH ! Nie wierzcie co piszę to niektórzy ludzie którzy nawet ich nie znali i oceniają. Wiem, że być może nie będzie ze mnie polonistka w układaniu zdań..ale ok. Współczuję rodzinom i wiem co teraz przeżywają bo niedawno sama doświadczyłam podobnej tragedii..;( Możliwe, że kierowca się zagapił, wpadł w poślizg, przecież było ciemno..jest dużo wytłumaczeń..;(( ale nie znacie ich zamiarów co chcieli zrobić..wątpię żeby tak młodzi ludzie chcieli popełnić samobójstwo..przecież są wakacje i na pewno by się z nich cieszyli..;( Na pewno mieli jakieś swoje pasje i w czymś byli dobrzy, mieli dla kogo żyć..Więc wątpię żeby chcieli sobie tak łatwo odebrać.. Na prawdę wielkie wyrazy współczucia dla rodzin..[*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Elwis nigdy o tobie nie zapomniemy!! Trzymaj sie chlopie;((((((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kondolencje dla rodziny, ale prawda jest taka, że jechał jak kretyn. Niech ta tragedia uzmysłowi reszcie idiotów którzy wyprzedzają w niedozwolonych miejscach i przekraczają prędkość w miejscach zabudownych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wieś się bawi !! deb***i nie szkoda dziś np mi na zakręcie na czołówkę wyjechał kierowca deb*** skretyniały i co dobrze zrobił ??? Dla mnie nie ma sensu bronienie głupoty na szosie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na miejscu zginął kierowca audi, a w szpitalu jeden z pasażerów.
i co za marna autorzyna pisała ten news? jak zginał w szpitalu jeden z pasazerów? spadł ze schodów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakie zarobki tacy "dziennikarze"..........lepsi ida do stolicy Jelsi chodzi o kierowcow zdezelowanych Audi i BMW (w wiekszosci gowniarze szukajacy wrazen na drodze) Policja powinna kontrolowac ich czesciej niz normalnych ludzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...