Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Szkoda już słów życia się nie wróci ;( Ciężko przeżyć to napewno rodzicom.. współczuję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie weźcie się opanujcie i przestańcie używać tego języka ulicy.Tym młodym ludziom życia nikt nie przywróci,a używając tego prostackiego języka,chyba nie zdajecie sobie sprawy, jak bardzo możecie urazić rodziny tych ,którzy zginęli, jeśli będą w stanie nawet czytać te obelgi pisane tu przez Was.Nikomu nie życzę stracić kogoś bliskiego przyjaciela ,czy członka rodziny.Każdy może mieć swoje zdanie ,zgadza się ale nie nacechowane samymi wulgaryzmami, bo to tylko o Was świadczy skąd jesteście i jakie środowisko Was wychowało ,w tym momencie mogę powiedzieć że ULICA , bo człowiek wychowany w dobrej rodzinie, nie posługuje się takim prostackim językiem i umie wyrazić swoje opinie bardziej należytym co to tej tragedii słownictwem. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUDZIE TO PO PROSTU JEST STRASZNE ZGINĄ NASZ RÓWIEŚNIK ZA KTÓRYM PRZEZ DŁUGI CZAS BD TĘSKNIĆ WIELE OSÓB PISZECIE TAKIE RZECZY A POMYŚLCIE CO JUTRO BD CZUŁA MATKA BARTUSIA CHOWAJĄC SWOJEGO SYNA ZA KTÓREGO SAMA BY WOLAŁA UDAĆ ZYCIE ZAMIAST PAMIĘTAĆ GO UŚMIECHNIĘTEGO SZUKACIE ZŁYCH STRON PAMIĘTAJCIE ZE DLA NIEGO JEST JUŻ ZA PÓŹNO ALE ZAWSZE INNI Z MYŚLĄ O NIM MOŻECIE UWAŻAĆ BARTUŚ NA PEWNO BY BYŁ SZCZEŚLIWY JEŚLI KTOŚ Z JEGO NIE SZCZĘŚCIA BY WZIĄŁ PRZYKŁAD I UWAŻAŁ BY NIE BYŁO NASTĘPNEJ TRAGEDII KOCHAMY CIE I NIGDY NIE ZAPOMNIMY [*] BARTUŚ [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziewczyna napisał:
wezcie zejdzcie z tego wrobla .. to niekoniecznie jego wina !!
Jak to nie wina róbla... to czyja???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Szkoda już słów życia się nie wróci ;( Ciężko przeżyć to napewno rodzicom.. współczuję
Dokładnie,życia się nie wróci,a po naszych piepszonych drogach nie da się nawet jechać i 100 km/h...a każdego może ponieść...dobrze o tym wiemy... Szczerze współczuję Rodzinom Tych Chłopców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak. Najlepiej wszystko na kierowce. Bo kierowcaprowadzi i kierowca jest zly -.- omg wezcie co wy piszecie? oO poczytajcie swoje wpisy i pomyslcie nad nimi ;/ nawet nie wiecie kim oni byli a wypowiadacie siew ten sposob. Moze nie kazdy tpo rozumie ale dobra. A pozatym o zmarlym sie zle nie mowi. I skad wiecie jaki byl wrobel? skad wiecie jaki byl Bartek? napewno byli to ludzie ktorzy mieli rodzine i wielu znajomych. Bartek byl jeszcze bardzo mlody. Mial wielu znajomych ktorzy go cenili poprostu za to kim jest, za to ze z jego twarzy nie schodzil usmiech, za to ze byl. Wielu z nas pewnie mu teraz dziekuje za te chwile ktore przynajmniej do czasu tego wypadku spedzili. Wielu z nas czuje zal w sercu i chce zeby Bartek wrocil do nas i nadal cieszyl sie z kazdego dnia. nikt nie bd juz w stanie przywrocic mu zycia ale ludzie kur*A troche szacunku do tej sprawy. ;/ Ranicie jeszcze bardziwj bliskie mu osoby ktore to czytaja i dzisiaj pojda na ich pogrzeb. wezcie ogarnijcie bo to juz jest 'smieszne' ale wy nie zrozumiecie chba cuz... co do wrobla. zostawil zone i dzieci nikt nie byl w2 stanie tego p0rzewidziec. Mamy tu dobry przyklad na to ze nigdy nie wiemy kiedy moze nasspotkac smierc i czy dozyjemy jutra... niech ten wypadek bd dla nas nauka nazycie i postepowanie .Tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Tak. Najlepiej wszystko na kierowce. Bo kierowcaprowadzi i kierowca jest zly -.- omg wezcie co wy piszecie? oO poczytajcie swoje wpisy i pomyslcie nad nimi ;/ nawet nie wiecie kim oni byli a wypowiadacie siew ten sposob. Moze nie kazdy tpo rozumie ale dobra. A pozatym o zmarlym sie zle nie mowi. I skad wiecie jaki byl wrobel? skad wiecie jaki byl Bartek? napewno byli to ludzie ktorzy mieli rodzine i wielu znajomych. Bartek byl jeszcze bardzo mlody. Mial wielu znajomych ktorzy go cenili poprostu za to kim jest, za to ze z jego twarzy nie schodzil usmiech, za to ze byl. Wielu z nas pewnie mu teraz dziekuje za te chwile ktore przynajmniej do czasu tego wypadku spedzili. Wielu z nas czuje zal w sercu i chce zeby Bartek wrocil do nas i nadal cieszyl sie z kazdego dnia. nikt nie bd juz w stanie przywrocic mu zycia ale ludzie kur*A troche szacunku do tej sprawy. ;/ Ranicie jeszcze bardziwj bliskie mu osoby ktore to czytaja i dzisiaj pojda na ich pogrzeb. wezcie ogarnijcie bo to juz jest 'smieszne' ale wy nie zrozumiecie chba cuz... co do wrobla. zostawil zone i dzieci nikt nie byl w2 stanie tego p0rzewidziec. Mamy tu dobry przyklad na to ze nigdy nie wiemy kiedy moze nasspotkac smierc i czy dozyjemy jutra... niech ten wypadek bd dla nas nauka nazycie i postepowanie .Tyle
co nie był w stanie? przewidziec ze przy takiej predkosci moze sie cos stac?prosze cie !!! to kierowca decyduje o jezdzie i predkosci . zostawił zone i dzieci? współczuje im ale mu na zyciu nie zalezalo widocznie bo by jechał rozsądnie a nie jak wariat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xxx111 napisał:
co nie był w stanie? przewidziec ze przy takiej predkosci moze sie cos stac?prosze cie !!! to kierowca decyduje o jezdzie i predkosci . zostawił zone i dzieci? współczuje im ale mu na zyciu nie zalezalo widocznie bo by jechał rozsądnie a nie jak wariat
Nie znam żadnego z nich ale z całego serca współczuje rodzinie ,a także wszystkim którzy ich znali.To jest wielka tragedia dla wszystkich!NIECH SPOCZYWAJĄ W SPOKOJU [*][*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skończcie wszyscy z tymi obelgami na temat Bartka i Wróbla nie dochodzi to do was ich już z nami nie ma Bardzo mi go brakuję dopiero uświadomiłam sobie ile dla mnie znaczył. Ile bym dała żeby zobaczyć jego promienny uśmiech ale niestety go już z nami nie ma:( I dziękuję ci za to że nauczyłeś mnie korzystać z każdej chwili życia i żeby zawsze towarzyszył mi uśmiech ..Dziękuję .. Chciałam ci to powiedzieć ale nie zdążyłam... Bartuś pamiętamy o Tobie i nigdy nie zapomnimy [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żona jechała laguną i co ku*** lepiej by było jakby w nas uderzyli czołowo deb***e i już ja wylądowałem w szpitalu a tu ktoś pier***i że wakacje że zabawa że młodzi policjanci powiedzieli że gdyby w nas uderzyli to by było 5 trupów i wtedy nasi znajomi by pisali tak jak wy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rafał napisał:
żona jechała laguną i co ku*** lepiej by było jakby w nas uderzyli czołowo deb***e i już ja wylądowałem w szpitalu a tu ktoś pier***i że wakacje że zabawa że młodzi policjanci powiedzieli że gdyby w nas uderzyli to by było 5 trupów i wtedy nasi znajomi by pisali tak jak wy
masz całkowitą racje nic nie usprawiedliwia takiej predkości ! ale wam nic sie nie stało?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jebac was ku*** hejterowskie takich rzeczy sie nie komentuje! pier***eni dziennikarze! robią wszystko żeby tylko podjarać sie szmalem! h** wam wszystkim w dupy ku*** hejterowskie juz to powiedzielem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po pierwsze nie mów mi co komentować a co nie bo to nie ty tam byłeś tylko ja i nie w twój samochód stuknął inny po drugie co by było gdyby twoja rodzina siedziała w tej lagunie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pacjent wyskoczył z tekstem i myśli że jest kimś ....he he rozumiem że ludzie zgineli ale co maja powiedzieć ci co otarli sie o śmierc? ci co jechali ostroznie by dojechac?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rafał napisał:
żona jechała laguną i co ku*** lepiej by było jakby w nas uderzyli czołowo deb***e i już ja wylądowałem w szpitalu a tu ktoś pier***i że wakacje że zabawa że młodzi policjanci powiedzieli że gdyby w nas uderzyli to by było 5 trupów i wtedy nasi znajomi by pisali tak jak wy
jesteś pewien palancie,że to żona jechała???!! ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta ku*** żona jechała a ja się dowiedziałem że ty kierowałeś naje***y tą laguną i czy aby to może nie przypadkiem twoja wina że oni zginęli??!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No prosimy o odpowiec Rafalku , moze opowiesz nam dlaczego po zderzeniu z twoja beznadziejna Laguna zamieniles sie z zoneczka na miejsca? a czy to przypadkiem nie twoja wina ? Zatrzymaj swoje prostackie komentarze dla siebie i uwazaj zeby kolejne zderzenie nie bylo smiertelne dla Ciebie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powiem wam tyle... jest już po pogrzebie a większość dalej nie wie jak to było... i kur** właśnie to ty RAFAŁKU kierowałeś i teraz pierdo*** jakieś brednie... wiesz jak czuje się ich rodzina i przyjaciele... ja wiem... dla jednego jestem rodziną a dla drugiego znałam... myślisz ze jak zamieniłeś się z żoną miejscami to się nikt o tym nie dowie ?! to się kurw* grubo mylisz... więc to może w jakimś sensie także TWOJA WINA?! ... widziałam ich obu na 4 godziny przed śmiercią... ELWIS był u mnie pół dnia bo chciał się spotkac z PAWŁEM.... sama mam do siebie pretensje dlaczego ich nie zatrzymałam... a tak naprawdę to TY mogłeś spowodować ten jeba** wypadek!!!... ludzie pomyślcie co piszecie nawet ich nie znaliście a piszecie coś typu"jednego czy dwóch deb***i mniej"... wiecie jak przeczytałam kilka takich tekstów to się rozryczałam a pomyślcie co musi czuć Kondzio brat jednego przyjaciel drugiego... jest już po pogrzebach a ja dalej jak sobie ich przypominam to płaczę i nie mogę spać tak jak wiele osób... ....afff... tak jak to ktoś już napisał...PAWEŁ chciał zaimponować 16-nastolatkom... tak naprawdę głupotą... dla BARTKA zadawanie się z nim było zabawą przyjemnością,... ludzie on miał dopiero 16 lat!jeszcze dobrze życia nie poznał... i tak naprawdę był jeszcze dzieckiem.... jak był u mnie ostatniego dnia... cieszył się bo go do szkoły przyjeli... razem gadaliśmy, śmialiśmy się...nawet się z nim wtedy nie pożegnałam bo miał jeszcze przyjechać... ale tego co się stało już nic nie zmieni... nawet miliony tysięcy łez... ;( i wiecie co wam ale tylko niektórym powiem jesteście je***y** pi***** umiecie tylko oczerniać zmarłych.. i to tylko w necie, hah brzydzę sie wami!!!... pospolite mend*.... w oczy byście im tego w życiu nie powiedzieli... dzieciaki, cwaniaki, kurw* które kozaczą w necie i to nawet nie gadają o żywych !!! az tak sie boicie...po prostu szkoda mi więcej słów to się głównie RAFAŁA tyczy... BARTEK-ELWIS, PAWEŁ-WRÓBEL [*] [*] NA ZAWSZE W SERCU I PAMIĘCI MOJEJ I WIELU INNYCH OSÓB KTÓRE NADAL TAK JAK JA WAS KOCHAJĄ....;(((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.......................................................................A TO DLA CIEBIE je***A KURW* RAFALE.......................................................................... ....... ŻEBYŚ BYŁ KALEKĄ... SKOŃCZYŁ NA WÓZKU... PRZED ŚMIERCIĄ DŁUGO SIĘ MĘCZYŁ I ŻEBYŚ TY je**** KURW* ZDECHŁA JAK NAJGORSZY PIES POD ŚMIETNIKIEM... ŻEBY SIĘ OD CIEBIE WSZYSCY ODWRÓCILI.... I PIZD* WSZYSTKIEGO CO NAJGORSZE....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[*] Bartek był taki młody aż płakać sie chcę czytając ten artykuł a jego była dziewczyna w najlepsze przyszła na pogrzeb z jego najlepszym kumplem....[*] na zawsze w naszych sercach....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...