Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ruda Huta: Pies pogryzł 6-letnie dziecko

Utworzony przez crx, 29 czerwca 2011 r. o 15:12 Powrót do artykułu
Więcej Amstaff-ów,Rotweilerów i podobnych ras.Wszak to przecież światły i odpowiedzialny pożal się Boże naród(nie cały oczywiście!).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, to nie pies jest winny tylko właściciel. Sam mam amstaffa, który nie zrobił by żadnemu dziecku krzywdy. Ale właśnie, to jest tylko moje przypuszczenie, dlatego nigdy nie dopuściłem i nie dopuszczę do sytuacji, aby pies został sam z dzieckiem. Trzeba być niespełna rozumu, aby dopuścić do czegoś takiego przecież dziecko nie rozumie, że może zdenerwować psa, że nie można mu pchać paluchów do oczu itp. Powiecie to po co w ogóle takie zagrożenie zlikwidować psy i już. A ja wam powiem, że może tez dresów powybijać, bo ich nawet nie musisz denerwować wystarczy, że krzywo spojrzysz. Nie na tym, to polega. A tak na końcu dodam gdzie tam jest napisane, że to jakiś pies uważany za groźnego? Jamniki w stosunku do ludzi są bardziej agresywne niż amstaffy jeżeli brać ogół.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, to nie pies jest winny tylko właściciel. Sam mam amstaffa, który nie zrobił by żadnemu dziecku krzywdy. Ale właśnie, to jest tylko moje przypuszczenie, dlatego nigdy nie dopuściłem i nie dopuszczę do sytuacji, aby pies został sam z dzieckiem. Trzeba być niespełna rozumu, aby dopuścić do czegoś takiego przecież dziecko nie rozumie, że może zdenerwować psa, że nie można mu pchać paluchów do oczu itp. Powiecie to po co w ogóle takie zagrożenie zlikwidować psy i już. A ja wam powiem, że może tez dresów powybijać, bo ich nawet nie musisz denerwować wystarczy, że krzywo spojrzysz. Nie na tym, to polega. A tak na końcu dodam gdzie tam jest napisane, że to jakiś pies uważany za groźnego? Jamniki w stosunku do ludzi są bardziej agresywne niż amstaffy jeżeli brać ogół.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do autora tekstu: Pisze się "W Rudzie- Hucie" a nie "Rudej Hucie". Proponuje trochę się dokształcić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do autora tekstu: Piszę się "w Rudzie-Hucie" a nie w "Rudej Hucie"!!! Proponuję trochę się dokształcić!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może by dzieciaczka pilnować?A nie zaraz ogłaszać w tytule winę psa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...