Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Czemu pieszy szedł prawą stroną ?- to pierwsze pytanie Czy i pieszy i kierowca byli trzeźwi.....- to drugie.....no i *urwa czemu tam do tej pory nie ma chodnika i oświetlenia,toć to XXI w i ponoć środek Europy ?????.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolka napisał:
Czemu pieszy szedł prawą stroną ?- to pierwsze pytanie Czy i pieszy i kierowca byli trzeźwi.....- to drugie.....no i *urwa czemu tam do tej pory nie ma chodnika i oświetlenia,toć to XXI w i ponoć środek Europy ?????.
A gdzie jest napisane, że pieszy szedł prawą stroną? Jest wyraźnie napisane, że szedł poboczem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ktoś nie wie o czym pisać, to pisze byle co.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wierzę aby ruski był trzeźwy....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ruski to nie znaczy ze pijak to też mógł byc polak.Jestem kierowca juz długo i polacy nie sa swieci czasami az wstyt za niektórych jak prowadza swoje auta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kierowca był trzeźwy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wy tu pier***icie o durnotach zamiast na chwile pomyślec o rodzinie chłopaka. Tak się składa że znałem go, był to mój kumpel, kiedyś założyliśmy zespół i pier***i mnie to czy kierowca był pijany albo czy chłopak szedł prawą czy lewą stroną, takie gdybanie nie przywróci mu życia. Ogarnijcie się ludzie, uszanujcie ludzką śmierc i skończcie to bezsensowne pierdzielenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...