Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nie róbcie jaj z tymi karami....wiosna idzie,chłopaki rozum tracą -ileż w tym prawdziwego romantyzmu,tradycji wpisanej w zamojski krajobraz. Ta dziewucha musi być dumna ?.....sam bym tak chciał. Już myślałem,że już do końca mojego życia będą mnie karmić pedałami , lesbijami i innymi zboczuchami rodem z wybranych....a tu proszę ,nasze polskie chłopaki o dziewczynę-Boże jakie to swojskie aż miło wspominać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ach ten testosteron, kiedyś nas zgubi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DANUSIU RINN jak patrzysz z Nieba to zobacz są jeszcze prawdziwe chłopy- na zamojszczyźnie..................pobili się o dziewuchę...patrzaj patrzaj a ja myślałem że już tylko zniewieściałe cioty się rodzą,pedały,lesby i inne oszołomstwo. APEL DO KSIĘDZA-nie waż się ojczulku robić im problemu z rozgrzeszeniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pp2 napisał:
Ach ten testosteron, kiedyś nas zgubi
RACZEJ JEGO BRAK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pp2 napisał:
Ach ten testosteron, kiedyś nas zgubi
RACZEJ JEGO BRAK.Proszę sobie wyobrazić okres rykowiska gdzie byki zamiast się uganiać za łaniami ,swoją uwagę koncentrują na innych bykach.Nie walcza ze sobą a tylko wymieniają między sobą zalotne spojżenia.W powietrzu nie czuć roznoszącego się piżma a jedynie śmierdzący zapach z bobków. Dalej stado łań zaspokajających się o brzosowego sęka obrośniętego mchem.Za czymś takim tęsknisz ?bo ja nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To gówniarskie i żałosne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kanty napisał:
DANUSIU RINN jak patrzysz z Nieba to zobacz są jeszcze prawdziwe chłopy- na zamojszczyźnie..................pobili się o dziewuchę...patrzaj patrzaj a ja myślałem że już tylko zniewieściałe cioty się rodzą,pedały,lesby i inne oszołomstwo. APEL DO KSIĘDZA-nie waż się ojczulku robić im problemu z rozgrzeszeniem.
Chłopie Polski, ty najpierw piszesz posty a potem sam sobie na nie odpowiadasz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pp2 napisał:
Ach ten testosteron, kiedyś nas zgubi
Chłopak myślał, że to Appelbaumek jedzie na spotkanie w Lublinie i chciał Go pogłaskać siekierą po główce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przez Wierzchowinę!! poprawcie to!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jak to ma się w ogóle do Chełma?? Turobin... pow. Krasnystaw...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Włoskowola, Wierzowina, WIOSNA i Dziewczyna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłosił się później. Widocznie musiał trochę wytrzeźwieć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ajajajjjjjj napisał:
a jak to ma się w ogóle do Chełma?? Turobin... pow. Krasnystaw...
Bo to jest na Ziemi Chełmskiej. Autor do nawiązuje do historii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...