Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Brak stojaków na rowery to pikuś Ciekawe kiedy na chodnikach pojawią się śmietniki. np na odcinku ul. Lubelskiej od Kameny do Szpitalnej /trasa m.in. od szpitala czy II LO/ są 3 /słownie: TRZY/ śmietniczki. I co się dziwić że toniemy w śmieciach??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ze stojaków na rowery jak i tak rower ukradną..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja mam gdzieś ścieżki rowerowe, za naprawe zawieszenia zapłaciłem 800 zł i chce spokojnie przejechać i ZAPARKOWAĆ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech wladze Chełma zastanowia sie co za nedzne sciezki rowerowe robia. To ze nie ma namalowanych pasow dla rowerow do przejechania przez ulice jest skandalem. Czyli oficjalnie co chwile trzeba zsiadac przed kazda ulica i przeprowadzac rower albo jechac ryzykujac mandatem. Dno!!! To chyba jedyny niechlubny przypadek w tym kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...