Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Scyzoryk się w kieszeni otwiera, chcą zabrać dzieci z normalnej rodziny a tymczasem inna pijana matka nie oze sobie poradzic z jednym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moze i nie sa zamozni ale tam nie ma pijanstwa wiec czemu tu sa problemy czemu chca zabrac dzieci? a moze to pania kurator tzreba ograniczyc do zajmowania sie takimi sprawami!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zmienic kuratora- taka mam koncepcję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy oni nie mogą się zabezpieczać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Rudniku k. Zakrzówka człowiek odebrał sobie życie w bardzo podobnej sprawie. Czy musi dochodzić do takich tragedii? To że pani kurator źle spała nie powinno mieć wpływu na życie tylu osób.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W czasie II wojny AK goliło głowy pewnym paniom,może teraz powołajmy straż obywatelską która będzie wymierzać sprawiedliwość społeczną
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ana napisał:
Scyzoryk się w kieszeni otwiera, chcą zabrać dzieci z normalnej rodziny a tymczasem inna pijana matka nie oze sobie poradzic z jednym
Scyzoryk to otwiera sie na mysl, ze ludzie potrzebuja finansowej pomocy opieki spolecznej, a nie mysla o antykoncepcji! Nie mam nic przeciwko rodzinom wielodzietnym, pod warunkiem, ze rodzice samodzielnie potrafia zapewnic godziwe zycie swoim dzieciom. Jesli zas do placenia rachunkow dokladac musi sie opieka spoleczna, czas na skuteczna antykoncepcje (chociazby sterylizacje, chyba 4-5 dzieci zaspokaja instynkt rodzicielski) albo szklanke wody zamiast stozunku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest przestepstwo w stsonku do dziecka,rodzicow,rodzenstwa-Rodziny!Pytanie:Ile wynszosza koszta pseldo "OPIEKI SPOLECZNEJ"REKTORA,dochodzenia i rozprawy sadwej.A ile pienidzy/miesiecznie bedzie otrzymywac rodzina zastepcza w przypadku ,dziecka trudnego.Pytanie drugie:Jezeli w rodzinie nie ma nalogow -narkotyki,alkochol-jest bieda!DAJCIE IM POMOC A NIE ROBCIE BIZESU DLA SWICH ZNAJOMYC -BEZPRAWCY!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobry Iteres:miliony z Unni-pieniadze na dobre posady rektorow"bespieki spolecznej,dochodzeniwcow,rodzin adoptujach dzieci.Wszystcy wiedza wiedz kto jest Mama iTato w tej rodzinie,problem:sa biedni izwracali sie o pomoc do tych wszchmocnych.Uinio!zabirz ciple fotele ludzim ktorzy rujnuja polskie rodziy!Pomorz POLSKI DZIECIM za pienidze placone tym biznesowcom ktorzy sami maja swoje rodziny rozbte.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To te sąd chce zabrać dzieci, czy ograniczyć władzę rodzicielską nad pozostałymi dziećmi? Ograniczenie nie jest równoznaczne z odebraniem. No i skoro jest tak dobrze to dlaczego tej pani sąd wczesnej ograniczył prawa rodzicielskie w stosunku do najstarszego dziecka. Z tego artykułu nic nie wynika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jacek napisał:
Scyzoryk to otwiera sie na mysl, ze ludzie potrzebuja finansowej pomocy opieki spolecznej, a nie mysla o antykoncepcji! Nie mam nic przeciwko rodzinom wielodzietnym, pod warunkiem, ze rodzice samodzielnie potrafia zapewnic godziwe zycie swoim dzieciom. Jesli zas do placenia rachunkow dokladac musi sie opieka spoleczna, czas na skuteczna antykoncepcje (chociazby sterylizacje, chyba 4-5 dzieci zaspokaja instynkt rodzicielski) albo szklanke wody zamiast stozunku.
dokładnie to samo miałam napisac, rozumiem, że można miec chwilowe kłopoty z płatnościami np. po nagłej stracie pracy, ale rodzenie dzieci jednego po drugim na zasadzie że i tak opieka społeczna da to jest niestety patologia, tak samo jak alkohol, narkotyki czy przemoc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawiałem się dlaczego ten problem co jakiś czas się pojawia i doszedłem do pewnego wniosku,...otóż sądy jak i ich kuratorzy mieszkają już w Polsce "A",natomiast Pakułowie,jak i rodzice wspomnianej tu Róży w Polsce "B" a nawet i "C". Jak się domyślam wszyscy ci z Polski "A" nie wyobrażają sobie,że można być szczęśliwym bez zasobnego portfela i przysłowiowego schabowego na talerzu .Tak są utwierdzeni w swoim przekonaniu,że nawet ksiądz nie jest w stanie im tego wytłumaczyć. Urodziłem się i wychowywałem w takim domu w Polsce "B" gdzie w lecie jadło się chleb umoczony w wodzie i posypany cukrem a rosół z kury był daniem odświętnym - nogę w niektórych miejscach należało nieco mocniej szorować szarym mydłem bo więcej brudu przedostało się tam przez przetarte spodnie.Nic mi jednak nie przeszkodziło aby zostać inżynierem i szanować swoich rodziców za to co mi dali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jacek napisał:
Scyzoryk to otwiera sie na mysl, ze ludzie potrzebuja finansowej pomocy opieki spolecznej, a nie mysla o antykoncepcji! Nie mam nic przeciwko rodzinom wielodzietnym, pod warunkiem, ze rodzice samodzielnie potrafia zapewnic godziwe zycie swoim dzieciom. Jesli zas do placenia rachunkow dokladac musi sie opieka spoleczna, czas na skuteczna antykoncepcje (chociazby sterylizacje, chyba 4-5 dzieci zaspokaja instynkt rodzicielski) albo szklanke wody zamiast stozunku.
W TYM PRZYPADKU MÓWIMY O DZIECIACH A NIE RODZICACH ,DLATEGO SWOIM SCYZORYKIEM PODŁUB SOBIE W SWOJEJ WYOBRAŹNI. ZOBACZ TEN 10-LETNI CZŁOWIEK MA JUŻ POCZUCIE WINY TYLKO DLATEGO ŻE JEGO MATKA ZACHOWAŁA SIĘ KIEDYŚ NIEODPOWIEDZIALNIE,CZY MOŻE BYĆ COŚ OKROPNIEJSZEGO DLA TEGO,PRZECIEŻ DZIECKA.???A SKĄD WIESZ,ŻE NIE WYROŚNIE NA WARTOŚCIOWSZEGO CZŁOWIEKA NIŻ TEN JEDYNAK Z TZW."DOBREGO DOMU"KTÓRY PRZESTAJE BYĆ KIMŚ W CHWILI KIEDY KOŃCZY SIĘ MAJĄTEK RODZICÓW?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłop Polski napisał:
W TYM PRZYPADKU MÓWIMY O DZIECIACH A NIE RODZICACH ,DLATEGO SWOIM SCYZORYKIEM PODŁUB SOBIE W SWOJEJ WYOBRAŹNI. ZOBACZ TEN 10-LETNI CZŁOWIEK MA JUŻ POCZUCIE WINY TYLKO DLATEGO ŻE JEGO MATKA ZACHOWAŁA SIĘ KIEDYŚ NIEODPOWIEDZIALNIE,CZY MOŻE BYĆ COŚ OKROPNIEJSZEGO DLA TEGO,PRZECIEŻ DZIECKA.???A SKĄD WIESZ,ŻE NIE WYROŚNIE NA WARTOŚCIOWSZEGO CZŁOWIEKA NIŻ TEN JEDYNAK Z TZW."DOBREGO DOMU"KTÓRY PRZESTAJE BYĆ KIMŚ W CHWILI KIEDY KOŃCZY SIĘ MAJĄTEK RODZICÓW?.
tu chodzi o 15-letniego marcina, którego ma z poprzedniego zwiazku! 10-latek to najstarszego dziecko małżonków!czytaj ze zrozumieniem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie badzcie naiwni i nie wierzcie tym tak pięknym słowom !!! czy uważacie ze ta rodzina jest biedna i tylko o to się rozchodzi?dlaczego ograniczono władzę pani dorocie? nie można sobie ot tak tego zrobic .!znam tą rodzinę i uwierzcie niejest tak jak to opisali!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...