Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
nie bronię kierowcy ale jak się widzi nadjeżdzający samochód to lepiej zejść z drogi dla własnego bezpieczeństwa a nie zgrywać twardziela. Kierowca nie zawsze wszytko widzi. A piesi "łażą' jeden obok drugiego i myślą, że takie mają prawo ( wczoraj włodawa - cyców)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
miko napisał:
nie bronię kierowcy ale jak się widzi nadjeżdzający samochód to lepiej zejść z drogi dla własnego bezpieczeństwa a nie zgrywać twardziela. Kierowca nie zawsze wszytko widzi. A piesi "łażą' jeden obok drugiego i myślą, że takie mają prawo ( wczoraj włodawa - cyców)
Masz rację ale jeśli kierowca był pijany to mogło nie pomóc nawet zejście pieszego do rowu... mam nadzieję że szybko znajdą bydlaka i przez kilka lat będzie bał się podnieść mydło w pierdlu... [*]
0
Gość napisał:
Masz rację ale jeśli kierowca był pijany to mogło nie pomóc nawet zejście pieszego do rowu... mam nadzieję że szybko znajdą bydlaka i przez kilka lat będzie bał się podnieść mydło w pierdlu... [*] [/quote] [quote name='Gość' timestamp='1346577280' post='669655'] Masz rację ale jeśli kierowca był pijany to mogło nie pomóc nawet zejście pieszego do rowu... mam nadzieję że szybko znajdą bydlaka i przez kilka lat będzie bał się podnieść mydło w pierdlu... [*]
Jeżeli nawet znajdą to mu mogą skoczyć,rozmydlą sprawę jak zawsze.IMMUNITET czyni cuda.
0
Jeśli kierowca nie miał nic na sumieniu to udzielił by mu pomocy.
0
Gość2 napisał:
Jeśli kierowca nie miał nic na sumieniu to udzielił by mu pomocy.
Mógł mieć coś na sumieniu,ale nie mieć sumienia.
0
Gość napisał:
Masz rację ale jeśli kierowca był pijany to mogło nie pomóc nawet zejście pieszego do rowu... mam nadzieję że szybko znajdą bydlaka i przez kilka lat będzie bał się podnieść mydło w pierdlu... [*]
Nie zamkną,ma immunitet,nadal będzie chlał i zabijał,takie są realia.
0
dożywocie dla takiego
0
Dożywocie to złe rozwiązanie, bo utrzymywać będzie go trzeba z naszej kieszeni i co gorsza z kieszeni rodziny tragicznie zmarłego, uśpić i organy oddać takim ludziom co cenią życie i chcą żyć tacy ludzie przynajmiej pomogli by innym.
0
Dożywocie to złe rozwiązanie, bo utrzymywać będzie go trzeba z naszej kieszeni i co gorsza z kieszeni rodziny tragicznie zmarłego, uśpić i organy oddać takim ludziom co cenią życie i chcą żyć tacy ludzie przynajmiej pomogli by innym.
0
Dla takich zwrodnialców kara śmierci,i to od razu bez procesu ! Szumowina nie zasługuje na życie ! Szczere Wyrazy Współczucia Dla Rodziny Zabitego Człowieka !
0
O ile mi wiadomo to ten pijany kierowca już został aresztowany,
0
Betii napisał:
O ile mi wiadomo to ten pijany kierowca już został aresztowany,
Immunitet miał,już go puścili,bo jutro na wiejskiej ważne głosowania.
0
mogli aresztować a za pare dni uda wariata i wyjdzie tak jak zawsze
0
miś napisał:
mogli aresztować a za pare dni uda wariata i wyjdzie tak jak zawsze
Areszt,więzienie-to wszystko jest dla malutkich misiów,nie dla GOŚCI z immunitetem.
0
O co chodzi z tym immunitem - wiecie coś więcej, jeśli tak to napiszczie. Złapali tego Pirata czy nie?
0
O co chodzi z tym immunitetem jeśli wiecie coś więcej - to napiszcie. Złapali tego Pirata czy nie?
0
Odszkodowania powypadkowe http://www.kancelariaanlex.pl/ tel. 721 401 000
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: