Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Zbierają pieniądze dla rodziny sprawcy (jak głosi tytuł) czy dla rodzin jego ofiar (co wynika z treści). Może dla jednych i drugich?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za retard napisal to
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZA TO SAMOBÓJSTWO POWINIEN ODPOWIEDZIEĆ KTOŚ ZA NIEDOPEŁNIENIE OBOWIĄZKÓW.W WOJSKU ŻOŁNIERZOWI IDĄCEMU DO ARESZTU (PAKI) NA KILKA DNI ZABIERANO PRPOFILAKTYCZNIE PASEK I SZNUROWKI. PO TAKIM CZYNIE I SŁOWACH CZŁOWIEK POZOSTAŁ SAM ZE SOBĄ.MIN. SPRAWIEDLIWOŚCI ĆWIĄKALSKI ZA SAMOBÓJSTWO WIĘŹNIA PODAŁ SIĘ DO DYMISJI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sąsiedzi zbierają pieniądze dla poszkodowanych w wypadku w Siennicy Nadolnej - no chyba nie czytacie ze zrozumieniem bo właśnie taki jest tytuł artykułu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aaa napisał:
Zbierają pieniądze dla rodziny sprawcy (jak głosi tytuł) czy dla rodzin jego ofiar (co wynika z treści). Może dla jednych i drugich?
Sąsiedzi zbierają pieniądze dla poszkodowanych w wypadku w Siennicy Nadolnej -przeczytaj jeszcze raz tytuł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszamy Czytelników za mylny tytuł. Błąd został już poprawiony. Redakcja on-line "Dziennika Wschodniego"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WYPAD napisał:
ZA TO SAMOBÓJSTWO POWINIEN ODPOWIEDZIEĆ KTOŚ ZA NIEDOPEŁNIENIE OBOWIĄZKÓW.W WOJSKU ŻOŁNIERZOWI IDĄCEMU DO ARESZTU (PAKI) NA KILKA DNI ZABIERANO PRPOFILAKTYCZNIE PASEK I SZNUROWKI. PO TAKIM CZYNIE I SŁOWACH CZŁOWIEK POZOSTAŁ SAM ZE SOBĄ.MIN. SPRAWIEDLIWOŚCI ĆWIĄKALSKI ZA SAMOBÓJSTWO WIĘŹNIA PODAŁ SIĘ DO DYMISJI.
ZGADZAM SIĘ Z GOŚCIEM TO KPINA NIEPOTRAFIĄ UPILNOWAĆ JEDNEGO CZŁOWIEKA KAŻDY TAM WIEDZIAŁ JAKĄ PRESJĘ WYWARŁY MEDIA W TEJ SPRAWIE TYM BARDZIEJ ŻE WSZYSCY GO TAM ZNALI Z POPRZEDNIEJ ODSIADKI WIEDZIELI ŻE CHODZIŁ DO PSYCHOLOGA ŻE SIĘ LECZYŁ PRZECIERZ TO JEST OGROMNIE GŁOŚNA SPRAWA GDZIE BYŁ PSYCHOLOG DLACZEGO PŁACĄ TAKIM LUDZIOM KTÓRZY NIE UMIEJĄ WYKONYWAĆ SWOICH OBOWIĄZKÓW POLICJA MOGŁA MU ZABRAĆ RZECZY Z POMOCĄ KTÓRYCH MÓGŁ SIĘ POWIESIĆ ALE W ARESZCIE KRASNOSTAWSKIM BYŁ TYLKO SZTUKĄ WIDAĆ ŻE PRACUJĄ TAM LUDZIE NIEUDOLNI WIELKIE BRAWA DLA ARESZTU ŚLEDCZEGO W KRASNYMSTAWIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
eloo napisał:
ZGADZAM SIĘ Z GOŚCIEM TO KPINA NIEPOTRAFIĄ UPILNOWAĆ JEDNEGO CZŁOWIEKA KAŻDY TAM WIEDZIAŁ JAKĄ PRESJĘ WYWARŁY MEDIA W TEJ SPRAWIE TYM BARDZIEJ ŻE WSZYSCY GO TAM ZNALI Z POPRZEDNIEJ ODSIADKI WIEDZIELI ŻE CHODZIŁ DO PSYCHOLOGA ŻE SIĘ LECZYŁ PRZECIERZ TO JEST OGROMNIE GŁOŚNA SPRAWA GDZIE BYŁ PSYCHOLOG DLACZEGO PŁACĄ TAKIM LUDZIOM KTÓRZY NIE UMIEJĄ WYKONYWAĆ SWOICH OBOWIĄZKÓW POLICJA MOGŁA MU ZABRAĆ RZECZY Z POMOCĄ KTÓRYCH MÓGŁ SIĘ POWIESIĆ ALE W ARESZCIE KRASNOSTAWSKIM BYŁ TYLKO SZTUKĄ WIDAĆ ŻE PRACUJĄ TAM LUDZIE NIEUDOLNI WIELKIE BRAWA DLA ARESZTU ŚLEDCZEGO W KRASNYMSTAWIE
Nie masz pojęcia o czym napisałeś. Nie masz pojęcia o przepisach w SW. W ogóle cała Twoja wypowiedź jest zlepkiem stwierdzeń, które są całkowicie oderwane od rzeczywistości. Pomyśl kilka razy zanim po raz kolejny napiszesz takie durnoty !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie rozumiem po co rozczulacie się nad winowajcą którego za ten bezmyślny wypadek i tak wsadziliby go do paki i z naszych podatków musieli byśmy go utrzymywać. A skoro miał poczucie winy to zrobił to co było w jego przypadku najsłuszniejsze. ciekawa jestem czy jakby wasze dziecko potrąć pijany to czy dawali byście mu psychologa i opiekę żeby się o niego zatroszczyła bo przecież on taki pokrzywdzony. jak znam życie to pewnie sami chcieli byście wymierzyć kare.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
blackie napisał:
Nie masz pojęcia o czym napisałeś. Nie masz pojęcia o przepisach w SW. W ogóle cała Twoja wypowiedź jest zlepkiem stwierdzeń, które są całkowicie oderwane od rzeczywistości. Pomyśl kilka razy zanim po raz kolejny napiszesz takie durnoty !
czy dla Ciebie jest nie do pojecia ze w ZK robi sie to co sie chce ze strony administracji, czy klawiszy , psychologow? czlowieku jak bys pracowal tam albo siedzial to bys wiedzial co sie robi ale najlepiej na kompie klepac i siac propagande ze jest wszystko cacy czy ty wiesz o tym co sie z ludzmi robi na tz.dzwiekach (cela w celi) po to aby inni nie slyszeli jak cie w morde bija.Z przepisami jak napisales to nie ma nic wspolnego matole jeden bije sie ludzi tak ze jak matka przyjezdza na widzenie to mowi sie jej ze syn pojechal do innego zakladu a tak naprawde to mu siniaki nie poschodzily i co powiesz na to ku*** przepisowy gosciu ludzie krwia pluja a traktowani sa jak psy nie mowie ze maja miec jak w sanatorium ale nie traktujmy ich jak w obozie zaglady
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
blackie napisał:
Nie masz pojęcia o czym napisałeś. Nie masz pojęcia o przepisach w SW. W ogóle cała Twoja wypowiedź jest zlepkiem stwierdzeń, które są całkowicie oderwane od rzeczywistości. Pomyśl kilka razy zanim po raz kolejny napiszesz takie durnoty !
masz po ogladaj sobie to zobaczysz jak to jest chyba ze wiesz to bo tam pracujesz a tu pieprzysz glupoty tylko ze nie wiesz o co chodzi http://www.youtube.com/watch?v=VXSinO-tMaI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiem co to są dźwięki i za co złodzieje tam trafiają. Bez powodu nikogo tam się nie bierze. Funkcjonariusz może użyć siły tylko w przypadku rażącego nieposłuszeństwa albo wtedy kiedy to złodziej zaatakuje. "mars" nie siedzę i nie klepię na kompie tylko pracuję. I nie wyzywaj od matołów itd. bo ja doskonale wiem co napisałem. Nie wiem skąd w Tobie tyle nienawiści do SW... aha już wiem. Ile odsiedziałeś ? Do dzwona samego odsiedziałeś czy wyszedłeś na WPZ ? W którym kryminale ? Jak mówisz tak o dzwiękach to Ty pewnie szamak byłeś ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
blackie napisał:
Wiem co to są dźwięki i za co złodzieje tam trafiają. Bez powodu nikogo tam się nie bierze. Funkcjonariusz może użyć siły tylko w przypadku rażącego nieposłuszeństwa albo wtedy kiedy to złodziej zaatakuje. "mars" nie siedzę i nie klepię na kompie tylko pracuję. I nie wyzywaj od matołów itd. bo ja doskonale wiem co napisałem. Nie wiem skąd w Tobie tyle nienawiści do SW... aha już wiem. Ile odsiedziałeś ? Do dzwona samego odsiedziałeś czy wyszedłeś na WPZ ? W którym kryminale ? Jak mówisz tak o dzwiękach to Ty pewnie szamak byłeś ?
Sluchaj nie kieruje mna zadna nienawisc do SW tylko stwierdzam fakty jak jest naprawde skoro pracujesz jak wnioskuje w SW to ty prawdy nie powiesz napewno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
blackie napisał:
Wiem co to są dźwięki i za co złodzieje tam trafiają. Bez powodu nikogo tam się nie bierze. Funkcjonariusz może użyć siły tylko w przypadku rażącego nieposłuszeństwa albo wtedy kiedy to złodziej zaatakuje. "mars" nie siedzę i nie klepię na kompie tylko pracuję. I nie wyzywaj od matołów itd. bo ja doskonale wiem co napisałem. Nie wiem skąd w Tobie tyle nienawiści do SW... aha już wiem. Ile odsiedziałeś ? Do dzwona samego odsiedziałeś czy wyszedłeś na WPZ ? W którym kryminale ? Jak mówisz tak o dzwiękach to Ty pewnie szamak byłeś ?
Chociaz moze nie pracujesz bo nawet nie wiesz ze nie tylko ''szamak'' trafia na dzwieki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież jak chciał się powiesić to i tak by się powiesił nawet gdyby był sprawdzany co 15 min. Powiesił się po wieczornym apelu po tym już kiedy cały oddział śpi. Gdyby miało się zapobiec samobójstwu to oddziałowy musiał by siedzieć razem z nim w celi. To jest niemożliwe. Jak mówił Ćwiąkalski w Polsce w więzieniach jest 48 samobójstw rocznie. To jest niemożliwe żeby upilnować złodzieja. Chciał to się powiesił. A jak zabrali by mu sznurówki to przecież powiesił by się na czym innym. Z kawałka prześcieradła, ubrania czy czegokolwiek innego można zrobić pętlę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
blackie napisał:
Przecież jak chciał się powiesić to i tak by się powiesił nawet gdyby był sprawdzany co 15 min. Powiesił się po wieczornym apelu po tym już kiedy cały oddział śpi. Gdyby miało się zapobiec samobójstwu to oddziałowy musiał by siedzieć razem z nim w celi. To jest niemożliwe. Jak mówił Ćwiąkalski w Polsce w więzieniach jest 48 samobójstw rocznie. To jest niemożliwe żeby upilnować złodzieja. Chciał to się powiesił. A jak zabrali by mu sznurówki to przecież powiesił by się na czym innym. Z kawałka prześcieradła, ubrania czy czegokolwiek innego można zrobić pętlę.
NAWET JEŚLI BY KOLESIA KTOŚ WIESZAŁ TO I TAK GADZISKA BY NIC NIE ZROBIŁY TO BYŁO DO PRZEWIDZENIA PEWNIE SIĘ K...A JESZCZE CIESZĄ Z TAKIEGO OBROTU SPRAWY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zrobiliście z niego 2 hitlera co wy wyprawiacie człowiek zle zrobił że pił i jeżdził media zrobili swoje nagłośnili sprawe że hoho śmiecie jedne chłopak się załamał siedział gdzie te śmiecie z więzienia w wypowiedzi mówił że niechce żyć jest kamera w celi w krasnymstawie w areszcie niech nie pier***ą miał myśli samobójcze trzeba było go pilnować a nie teraz gadać głupoty nie myślicie o jego dzieciach co teraz przeżywają jest u nich jakiś psycholog nie ma a wy tu się rozpisujecie jaki on zły mówi jeszcze raz zły był Hitler a nie on mu się w życiu nie udało i tyle jutro idę na pogrzeb pożegnać znajomego a was zawistnych pier***e wszystcy żyją z wypadku a on nie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gadzina się cieszyła na pewno że nie musi latać co chwile jego teraz za d*** zasraną wsiąść pedał był na służbie wieć niech pilnuje a nie pruje się do wszystkich za nic 0,5 metrowy ..... wchodzi w d*** klawiszom i policjantom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie gadzina tylko funkcjonariusz, bez którego nikt z was recydywistów (zgniłych) nie mógłby przeżyć w więzieniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
typek napisał:
zrobiliście z niego 2 hitlera co wy wyprawiacie człowiek zle zrobił że pił i jeżdził media zrobili swoje nagłośnili sprawe że hoho śmiecie jedne chłopak się załamał siedział gdzie te śmiecie z więzienia w wypowiedzi mówił że niechce żyć jest kamera w celi w krasnymstawie w areszcie niech nie pier***ą miał myśli samobójcze trzeba było go pilnować a nie teraz gadać głupoty nie myślicie o jego dzieciach co teraz przeżywają jest u nich jakiś psycholog nie ma a wy tu się rozpisujecie jaki on zły mówi jeszcze raz zły był Hitler a nie on mu się w życiu nie udało i tyle jutro idę na pogrzeb pożegnać znajomego a was zawistnych pier***e wszystcy żyją z wypadku a on nie
To niechby pamiętał o żonie i dzieciach przed tem jak pił, a później siadł za kierownicę. Ot odpowiedzialny mąż i ojciec, dziargany chłystek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...