Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
NA RAZIE NIE ODPOWIE :) a czy w ogóle odpowie - śmiech na sali nie wkurwialibyście opinii publicznej chociaż bo nóż w kieszeni się otwiera
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
qrwa qrwie łba nie urwie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hehehe..... Panowie sędziowie i sądy choćby najwyższe..... Nie wysilajcie się w udawaniu bo i tak nikt w Polsce nie uwierzy. Jest jak napisał komentator z 26 czerwca 2015 o godzinie 21:22 Pomrocznośc obowiązuje, szczególnie w tej brtanzy !!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Raczej nie odpowie. Tak właśnie wygląda polskie sądownictwo. Prawdy i sprawiedliwości tam się nie znajdzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Indiach żyją święte krowy a w Polsce sejm stworzył KROWY IMMUNITETOWE, bo Polska to dziki kraj dyskryminacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Immunitety dają ch...j wie komu.Zabezpieczają tych s..rwysynów przed odpowiedzialniścią !Bo w sądzie taka jest bogiem! Panią na włościach!I robi z ludzmi co jej się tylko podoba!Za byle co wyroki ludzie dostają.A takiej nic nie mogą zrobić.Polskie prawo jest okropne!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Typowa sytuacja bezczelnej bezkarności w wymiarze niesprawiedliwości. Każdy kto tam pracuje jest jakimś pociotkiem komucha. Tylko oderwanie POpsl-u od koryta w czasie jesiennych wyborów może to zmienić. W tym przypadku potrzebna jest większość konstytucyjna, a od nas zależy czy PIS ją zdobędzie, bo inaczej dalej będzie tak jak w tym artykule.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Typowe jak we Wrocławiu sąd i mafia to jedno .. Sędziowie w rekach mafiozów . Wystarczy test na zawartość kokainy we krwi i wszystko będzie jasne ... Prawda Panie Wieczorek ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie rozumiem jak ktoś może orzekać samemu będąc osobą z zarzutami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobne orzeczenia są  w Sądzie Rejonowym a Sąd Apelacyjny popiera to co się dzieje w Sądzie Rejonowym piszę o Lublinie mam podobną sprawę świadkowie zeznawali co innego a co innego jest napisane w wyroku takie mamy Sądy Pracy sędzina nie ma pojęcia o specyfice pracy i nie rozróżnia i sama nie wie co to jest praca ciągła ale osądza na korzyść złodziejskich i oszukujących pracowników PRACODAWCÓW  to jest jedna wielka mafia ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sukces pisany szminką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Protokolanci z Chełma i tak maja bardzo ciężko. Ten Marcin Z Włodawy jak dostaje pol wynagrodzenia to jakieś niecałe 700 złotych lub mniej i jeszcze tam robi ? Naprawdę dziwi mnie mnie to. Ale poczekajmy. Wydaje mi się że kierowniczka we Włodawie tez powinna dostać zarzuty.Znam sprawę i chłopak powinien jej wytoczyć pozew o nakłanianie do spełnienia czynności która jest karalna. Polowa protokolantów nie ma wykształcenia prawniczego , podobnie jak kierownictwo. Widocznie nie jest to wymagane. Myślę , że sprawa jest rozwojowa i chłopakowi radzę sie jakoś bronić bo to jest karygodne tak go wrobić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widocznie taką szkołę przeszła w domu rodzinnym coś w tym jest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...