Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ścisk i przepychanki w sklepie. Promocja na cukier w Carrefour w Chełmie (wideo)

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 lutego 2017 r. o 19:56 Powrót do artykułu
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Boze ale wstyd
No,wstyd. Nie dziwię ci się,że wstydzisz sie swojej rodziny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popier.....ce. Nas...cie sobie na glowy odrazu. Kraj czarniejszy niz d.pa murzyna. :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale bydło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Smiejcie sie z emerytów a jak w Lidlu byly torebki Witchena to "młodzi, wykształceni, z wielkich ośrodków" zachowywli sie jeszcze gorzej. Tak samo jak w sieciowce rzuca jakaś szmatę 10 zl taniej albo 3 pary butów Kanye Westa. Bieda umyslowa nagrywajacego, nawet mi go nie zal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie to wstydu nie maja, słowo daję...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cwaniak nagrywa juz bym mu sprawe zrobil za udostepnienie wizerunku i go puscil z torbami. apaluje do ludzi robcie takim ch. sprawy w sadzie za to ze bezprawnie wykorzystują Wasz wizerunek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dh napisał:
Smiejcie sie z emerytów a jak w Lidlu byly torebki Witchena to "młodzi, wykształceni, z wielkich ośrodków" zachowywli sie jeszcze gorzej. Tak samo jak w sieciowce rzuca jakaś szmatę 10 zl taniej albo 3 pary butów Kanye Westa. Bieda umyslowa nagrywajacego, nawet mi go nie zal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Janusze zakupów za 1 zł stratują i zadepczą każdego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masakra. Po co tym ludziom cukier na zapas.Co za chciwość!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za 1 zł chcą się pozabijać to nic dziwnego, że za 500zł gotowi są sprzedać kraj :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest chore
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stare pryki, wyborcy pisu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakby byli tacy oszczedni to przestaliby slodzic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widać rozwija nam się województwo rozwija wiwat PSL!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A JA UWIERZYŁEM, ŻE JAK PIS OBEJMIE WŁADZĘ TO POWSTANIEMY Z KOLAN I BĘDZIE TAK GODNIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To prowokacja polskojęzycznego marketu. Francuzi obniżyli cenę bo mszczą się za Caracale na wyborcach PISu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mogę uwierzyć,że obecnie ludzie zachowują się tak jak w latach 80-tych! Wszystko można kupić w cywilizowany sposób,ale może oni robią zapasy w razie W.... Bez względu na wszystko Wstydźcie się tego zdziczenia i zachłanności!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sceny jak z filmu MIŚ :)))))))))))))))))))))))))))))) tyle, że to nie fabuła lecz rzeczywistość a nie wiecie przypadkiem czy w Lublinie też gdzieś będzie taki tani cukier???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co wu tu pitolicie zobaczcie co się dzieje na tym cudownym zachodzie jak są obniżki lub wyprzedaże. Tam są dopiero cyrki. A wy pajace polaków się czepiacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O złotówkę się pchali, nie wiem śmiać się czy płakać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...