Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
tak się składa, że to pole moich nie żyjących już dziadków, byłam tam w sobotę po tym jak dzierżawca nas powiadomił, podobno wójt zajął się sprawą i ma coś z tym zrobić, zastanawiam się jednak czy nie podjąć działań na wlasną rękę i powiadomić o sprawie kogoś o odpowiednich kompetencjach, w końcu nie wiadomo co tam dokładnie jest, ludzie jak myślicie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na zywo dziura wyglada strasznie bylam i widzialam to pole mojej rodziny niestety wydziedziczyla mnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
missdziur napisał:
na zywo dziura wyglada strasznie bylam i widzialam to pole mojej rodziny niestety wydziedziczyla mnie
To ciesz się Problem masz z głowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z historii tej miejscowości wynika, że I poł.XVII w. był tam browar i zbór ariański.Sądzę, że to pozostałości po zniszczonym zborze (Chmielnicki, Szwedzi)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawa sprawa. Moim zdaniem niebezpieczne by było badanie tych tuneli na własną rękę bo kto wie co sie tam może znajdować (miny , granaty itp.). Też uważam że Powinien sie tym zająć ktoś wyspecjalizowany w tym kierunku. Szkoda tylko że odnogi są zawalone, ale sam motyw że znajduje się to niedaleko cmentarza przyprawia o dreszczyk. Ciekawe co to tak naprawde jest i czemu służyło w przeszłości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...