Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Siedliszcze: Wójt spełnia przedwyborczą obietnicę. Organizuje Sylwestra

Utworzony przez sylvester w KURÓWIE, 31 grudnia 2010 r. o 14:50 Powrót do artykułu
lolitka napisał:
i co z tego ośrodka brak skierowań do specjalistów .Patrzcie taki Urszulin dwa super ośrodki specjaliści z LBN-a a tu jak Zonik nie zrobi Białej Niedzieli to nic nie ma..wstyd taka duża gmina a ośrodek porażka
bezpośrednio po wyborach nasz car i pan tj wójt zabrał się za bar-liczył metry bo ludzie którzy go prowadzą mają inne poglądy następnym krokiem jest skok na ośrodek zdrowia temu panu i jego świcie to trzeba współczuć i złożyć im szczere kondolencje za jego głupotę która sięgneła zenitu białą niedzielę to on organizuje tydzień przed wyborami aprzez resztę kadencji tj. 191tygodni to gdzie leczą się mieszkańcy czy nie w ośrodku od kiedy to białą niedzielę organizuje się w szkole przecież tam przychodzą chorzy pacjęci a potem przebywają dzieci czy musi być tak że od pana i władcy siedliszcza muszą być wszyscy uzależnieni( np. p gruszka,p droń,p skrzyklicka-medikapoland)tylko ośrodek nie dał się uzależnić od tego nałogu zlikwidował szpital pomimo tego iż mieszkańcy zaoferowali swoją pomoc(zbiórka pieniędzy)ateraz chce to samo zrobić z ośrodkiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wójt super gość sylwester był taki jakiego jeszcze w Siedliszczu nie było. Więc nie wiem po co te komentarze nie na temat o jakimś ośrodku to artykuł o sylwestrze a nie o ośrodku zdrowia !!! Ale w każdej gminie znajdzie się banda nieudaczników co nie plunie komuś prosto w oczy tylko opluwa przez internet ale nie wiem czy wiedzą że internet nie jest anonimowy !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziedzic napisał:
Wójt super gość sylwester był taki jakiego jeszcze w Siedliszczu nie było. Więc nie wiem po co te komentarze nie na temat o jakimś ośrodku to artykuł o sylwestrze a nie o ośrodku zdrowia !!! Ale w każdej gminie znajdzie się banda nieudaczników co nie plunie komuś prosto w oczy tylko opluwa przez internet ale nie wiem czy wiedzą że internet nie jest anonimowy !!!!
,,wójt super gość,,pod jakim względem że zorganizował jeden jedyny sylwester-a ile lat sprawuje ten urząd-czy to trochę nie za mało tych sylwestrów przez te 20 lat nieudacznikiem to ty jesteś-odbył się sylwester ale zostało wyłączone światło w samym centrum siedliszcza-to są teraz oszczędności po tym słynnym twoim zdaniem sylwestrze tylko nie wiem do czego ty go porównujesz-poczekajmy do następnego wtedy będziemy porównywać jeżeli następny w ogóle bedzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziedzic napisał:
Wójt super gość sylwester był taki jakiego jeszcze w Siedliszczu nie było. Więc nie wiem po co te komentarze nie na temat o jakimś ośrodku to artykuł o sylwestrze a nie o ośrodku zdrowia !!! Ale w każdej gminie znajdzie się banda nieudaczników co nie plunie komuś prosto w oczy tylko opluwa przez internet ale nie wiem czy wiedzą że internet nie jest anonimowy !!!!
to że internet nie jest anonimowy to każdy wie każdy jednak anonimowo moze wyrazić swoje poglądy ale jeżeli na stronie gminy siedliszcze nie każdy maże znależć forum na którym mogli by wypowiedzieć się mieszkańcy to na tej właśnie ludzie dzielą się swoimi spostrzeżeniami sylwester-sylwestrem trwał zaledwie 4 godziny a lekarz rodzinny potrzebny jest przez cały rok(a co z pacjentami którzy chcą korzystać z porad obecnych)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gienia napisał:
Co Wy tu wypisujecie czy Wam się podoba nasza służba zdrowia ???? Zero skierowań do specjalistów i na badania, monopol dwóch Pań które miały dość czasu na ściągnięcie specjalistów (taj jak w Urszulinie) ale po co się dzieli kasa jak można co roku samochód zmieniać. Wójt powiedział dość i miał racje, a chętnych na ośrodek na pewno znajdzie !!!!!
szanowna gieniu widzę że i u ciebie niezłe fury stoją
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tomek napisał:
w gminie (urzedzie) już tylko ginekolog pozostał,. Ale pan wójt pojedzie do funduszu zdrowia huknie naubliża i jak zawsze będzie w plecy. a może grabczuk pomoze załatwic kontrakt .czas na powszechne poruszenie tyłka skopac szczepaniakom praznowskim zonikom to sie w głowie nie miesci
to prawda,nasi wysoko postawieni czego się nie dotknął wszystko zepsują nawet G9.wójt zbiera znów baty jak za ,,chatę nowo bogatych,,.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SZanowny panie wójcie i sekretarzu.czy prawdą jest ze ośrodek zdrowia został obiecany przez panów , pani z rehabilitacji???????? proszę o odpowiedz.jeżeli tak to bójcie się pacjenci !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRZERAŻONY mocno napisał:
SZanowny panie wójcie i sekretarzu.czy prawdą jest ze ośrodek zdrowia został obiecany przez panów , pani z rehabilitacji???????? proszę o odpowiedz.jeżeli tak to bójcie się pacjenci !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
jeśli to prawda to ta pani nas wyleczy HA HA HA HA HA .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tragedia!Ta pani ma srednie wyksztalcenie-technik rehabilitacji, bardzo sie nadaje do leczenia -akurat. No ,po prostu wojt ze sredniowiecza!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w ośrodku już są zmiany bo w okienku już recepty już nie wypiszesz, teraz trzeba odsiedzieć pól dnia w kolejce. wiem bo swoje odsiedziałem,;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odkąd ta pani z rehabilitacji nastała jest ciągle faworyzowana przez naszego pana(wójta)nie wiadomo czemu,a może wiadomo tylko nie każdemu,pan grabczuk pokrzyżował im plany ,że tak nisko został wybrany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
panie wójcie a co pan ma do zaoferowania w naszej gminie np.dla młodzieży.dużo do życzenia ma infrastruktura naszej gminy,na pewno nie można jej porównać do gmin urszulin,cyców czy milejów.nasza porównując do tamtych to wygląda jak z epoki dinozaurów-to nie żart.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lolitka napisał:
i co z tego ośrodka brak skierowań do specjalistów .Patrzcie taki Urszulin dwa super ośrodki specjaliści z LBN-a a tu jak Zonik nie zrobi Białej Niedzieli to nic nie ma..wstyd taka duża gmina a ośrodek porażka
proponuję wójtowi założyć gabinet ginekologiczny,myślę że ma ku temu predyspozycje ,a sekretarza na asystenta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nowe forum www.siedliszczanie.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...