Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Swoją drogą mógłby ksiądz dla przykładu sypnąć trochę kaski na chodnik i oświetlenie, gmina dorzuciłaby pewnie resztę i byłoby bezpieczniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
eee gosciu ales dal :/ czemu na 5 lat przeciez zabil pasazera potem ranil wielu ludzi powinni odebrac prawko dozywotnio
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Swoją drogą mógłby ksiądz dla przykładu sypnąć trochę kaski na chodnik i oświetlenie, gmina dorzuciłaby pewnie resztę i byłoby bezpieczniej.
zgrzało cię ? ksiądz to zawsze wyciąga łapę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prostaki i chamy kupują BMW za grosze i myślą że są kierowcami rajdowymi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
więc normalni ludzie jakie powinni kupować samochody????? samochody są dla wszystkich tylko trzeba umieć z głową sie nimi obsługiwać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
normalny napisał:
więc normalni ludzie jakie powinni kupować samochody????? samochody są dla wszystkich tylko trzeba umieć z głową sie nimi obsługiwać
przestań - to prowokacja - szkoda słów - to bydło nie zrozumie - że samochodem kieruje człowiek - oni nadal myślą, że samochód ma dusze a kierownicą macha ufoludek - to bydło i tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jerry napisał:
zgrzało cię ? ksiądz to zawsze wyciąga łapę
Chyba was już całkiem porąbał albo jesteście pokroju tego deb***a. Kretyn, którego ojciec zrobił na próbę i zapomniał zlikwidować krzywdzi po pijaku kilka osób a są tacy co próbują go wybielić. Wstydzcie się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obserwator napisał:
Chyba was już całkiem porąbał albo jesteście pokroju tego deb***a. Kretyn, którego ojciec zrobił na próbę i zapomniał zlikwidować krzywdzi po pijaku kilka osób a są tacy co próbują go wybielić. Wstydzcie się.
Przestańcie się nakręcać! Popatrzcie na to co wyprawiają pismacy. To na ich rękach jest krew tych dzieci. Od kilkunastu dni jest nagonka aby odpuścić kierowcą dopiep...ją policji i efekty już są. Nie lubię glin bo potrafią się czepiać ale k... ktoś musi na tym panować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgodzę się z gość-iem że bmw jeżdżą prostaki bez wyobraźni gdzie się nie czyta to w 90% wypadki są z udziałem bmw
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piter napisał:
Zgodzę się z gość-iem że bmw jeżdżą prostaki bez wyobraźni gdzie się nie czyta to w 90% wypadki są z udziałem bmw
A czytałeś kiedyś o wypadku z udziałem nowego BMW? Ktoś, kogo naprawdę stać na bmw (150 - 500 tys), ale nie takiego ściąganego rzęcha z niemiec, umie nim jeżdzić z wyobraźnią. A bmw to naprawdę dobry samochód. Po prostu ma za dużego kopa dla kretynów, którzy ściągają stare graty bo na nic innego ich nie stać, a że są kretynami, to myślą, że to super szpan.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bbb napisał:
A czytałeś kiedyś o wypadku z udziałem nowego BMW? Ktoś, kogo naprawdę stać na bmw (150 - 500 tys), ale nie takiego ściąganego rzęcha z niemiec, umie nim jeżdzić z wyobraźnią. A bmw to naprawdę dobry samochód. Po prostu ma za dużego kopa dla kretynów, którzy ściągają stare graty bo na nic innego ich nie stać, a że są kretynami, to myślą, że to super szpan.
Czytałem o wypadku Aston Martina, kilka klas wyżej od BMW. Dziś w Warszawie ściął drzewo. I cżęsto ci nowobogaccy których stać na auta za 150-500 tys są jeszcze większymi kmiotami uważającymi że z racji kasy wolno im więcej. Popatrz na swojego szefa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obserwator napisał:
Chyba was już całkiem porąbał albo jesteście pokroju tego deb***a. Kretyn, którego ojciec zrobił na próbę i zapomniał zlikwidować krzywdzi po pijaku kilka osób a są tacy co próbują go wybielić. Wstydzcie się.
Nikt nie wybiela pijaka pajacu. Mowa o tym, że ksiądz jako członek lokalnej społeczności mógłby sypnać trochę kaski na oświetlenie i chodniki, a jakby ksiądz ze swoim autorytetem zaczął akcję to pewnie i inni by się dołączyli i byłoby bezpieczniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Blachy ma z Przemyśla. Tam takich cwe.li w 20-letnich BMW nie brakuje. Zimny łokieć, trzech kumpli w środku (standard łysych) i bujają się po mieście. A jak taki kolo wychodzi sam na miasto to wzrok sierowany w ziemie i kilogram kupy w majtach ze strachu. Pozdrawiam ZSH!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nem napisał:
a na osiedlach prponuję zrobić szlabaniki i łańcuchy i niech się miasto martwi gdzie maja parkować przyjezdni
mój ziom - musimy kiedyś wypić (daj namiary)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żywy trup napisał:
mój ziom - musimy kiedyś wypić (daj namiary)
co masz dobrego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dozywocie temu z bmw i tyle co mzna powiedziec albo mlotkiem go
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mam takie pytanie: co za głąb, który śmie się określać mianem dziennikarza, napisał ten artykuł ? Proponuję by następnym razem dołączył do niego instrukcję obsługi, czyli: czytać od początku czy od końca, a może jako fragmenty w ustalonej kolejności ??? Żenada.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piter napisał:
Zgodzę się z gość-iem że bmw jeżdżą prostaki bez wyobraźni gdzie się nie czyta to w 90% wypadki są z udziałem bmw
A Ty pewnie jesteś w pozostałych 10 procentach tych prostaków, co sądzą, za człowieka osądza się po marce samochodu. A podaj jeszcze PITER skąd wziąłeś te wyliczenia statystyczne. O ile wiesz co znaczy słowo statystyka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ma znaczenia czy jechal BMW czy maluchem wazne ze mogl zabic kilka niewinnych osob, zrobil to po raz kolejny wiec polecam mu ciepla cele pojedyncza z przyczepiona linka do tygrysa.....sam dalej juz skonczy ta historie pijanego capa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BMW JEŻDŻĄ TYLKO I WYŁĄCZNIE WIEŚNIAKI CHAMY I INNE GADY KTÓRZY MYŚLĄ ŻE WSZYSTKIM IMPONUJĄ PEDALSKIMI AUTAMI W ŻYCIU NIE KUPIŁBYM BMW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...