Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
BMW = Będziesz Miał Wyrok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='gieksa' date='8.11.2009, 10:34:26' post='190349'] BMW JEŻDŻĄ TYLKO I WYŁĄCZNIE WIEŚNIAKI CHAMY I INNE GADY KTÓRZY MYŚLĄ ŻE WSZYSTKIM IMPONUJĄ PEDALSKIMI AUTAMI W ŻYCIU NIE KUPIŁBYM BMW A Ty kur wa co jesteś??!!Pierd***** mieszczuch,że możesz sobie pozwolić jechać po ludziach ze wsi??!!Człowiek który mieszka i wychowuje się na wsi,wcale nie znaczy,że jest gorszy.....No ale niestety nie każdy matoł pierdzący w stołek to rozumie......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak czytam komenty i aż mi się śmiać chce. Co to za różnica jakim jechał samochodem. Ważne jest to że był pijany i jechał rozpędzony wtedy kiedy było już ciemno i mglisto na dworze. Po co tak niektórzy piszą, że BMW jest dla wieśniaków. To może napiszesz jakie samochody są dla mieszczuchów ? Każdym samochodem, każdej marki można robić "wieś" i nie znaczy to, że jeśli masz BMW to jesteś przestępcą albo pustym dresiarzem i na 100% handlujesz narkotykami. A gdyby ten bandyta wjechał w tych ludzi Tarpanem to czy wtedy nie byłby już takim wrednym i ohydnym bandziorem??? Dyskusja zeszła na temat: Czy BMW jest samochodem dla prostaków umysłowych czy światłych ludzi nauki. Reasumując. Facet jechał pijany pomimo zakazu prowadzenia pojazdów. Potrącił wiele osób, które mógł zabić. Kara więzienia i to długoletniego powinna być nieunikniona (ale znając Sąd w Polsce ze 4 lata dostanie pewnie a wyjdzie po 2 latach) Podać wizerunek i nazwisko do wiadomości publicznej. Niech zgnije w kryminale bandyta !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DO GOŚCIA NIEMAM NIC DO WSI ALE DO TAKICH TĘPYCH WIEŚNIAKÓW JAK TY CO SIĘ DŁAWISZ ALE WIDZĘ ŻE TOBIE WJECHAŁEM NA AMBICJE CIULU ZŁAMANY BUJAJ GARBA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale teksty ludzie puszczacie. normalnie zastanówcie sie nad tym co chcecie napisac. co was obchodzi marka samochodu??? porażka!!! czy ksiądz?? żenada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"...Niczego go to nie nauczyło – mówią mieszkańcy Siennicy Nadolnej. – Dalej szalał po pijanemu za kierownicą. Choć sąd zakazał mu prowadzenia pojazdów przez pięć lat, 36-latek nic sobie z tego nie robił. Miejscowi widywali go często za kierownicą..." Polska wieś... jazda po pijaku to norma i nikogo nie oburza, dopóki nie stanie się nieszczęście. Wtedy wszyscy święci. Wystarczy popatrzeć jak pod wiejski sklep zajeżdżają traktorami, samochodami, rowerami i chlają. Bo przecież piechotą nie honor gospodarzowi zapier***.ć, z fasonem Ursusem trza zajechać. Tym co go widywali pijanego za kółkiem i nie powiadomili kogo trzeba nalezałoby sie dobrać do du.y, bo to i oni mają krew na rękach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obciąć ręce, bo widać, że brak prawa jazdy w siadaniu za kierownicę mu nie przeszkodzi. A jeśli i to nie pomoże - obciąć też zapijaczony łeb. Skoro często prowadził bez prawka - gdzie byli nasi wspaniali "stróże prawa"? Potrafią tylko radary w śmietnikach ukrywać? Oprócz opoja winni są oni, winni są też Ci, którzy widzieli, że sąsiad pijak wsiada za kółko. Koleś, który mu pomógł w ucieczce z miejsca wypadku powinien też trafić przed sąd, zostać ukarany tak, aby inni nawet nie pomyśleli o tego typu pomocy dla "kierowcy".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" Po chwili wysiadł i rzucił się do ucieczki. Za jego samochodem jechał drugim autem jego kolega. Zabrał go i uciekli razem " .... POMOCNICTWO - umyślne udzielenie pomocy innej osobie w celu popełnienia przez tę osobę czynu zabronionego. Pomocnictwo sprowadza się do dostarczania narzędzi, środka przewozu, udzielenia rady lub informacji, które ułatwiają popełnienie przestępstwa. Za pomocnictwo odpowiada także ten, kto swoim zaniechaniem ułatwia innej osobie jego popełnienie. Pomocnik ponosi odpowiedzialność w granicach zagrożenia przewidzianego za sprawstwo " .... kolega idzie do pierdla razem z nim. Nie ma innego wyjścia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
vw napisał:
Blachy ma z Przemyśla. Tam takich cwe.li w 20-letnich BMW nie brakuje. Zimny łokieć, trzech kumpli w środku (standard łysych) i bujają się po mieście. A jak taki kolo wychodzi sam na miasto to wzrok sierowany w ziemie i kilogram kupy w majtach ze strachu. Pozdrawiam ZSH!
Sam jestes cw.el i zimny lokiec z vw pewnie 3 z full pakietem naklejek tuningowych i "sportowa" klapka od wlewu co moc podnosci do 200KM i zabierasz glos na forum nie majac pojecia o temacie, a nawet poprawnie kabanie po polsku pisac nie potrafisz ( STANDARD BUHAHA). Tak sie akurat sklada, ze znam dokladnie to auto - 3.0 V8 i powiem ci ze bylo sciagniete do sprzedania wlasnie dla takich wiesniakow z Siennicy Nadolnej i wiosek takich jak twoja, gdzie jezdza tylko vw 3, calibry i bmw. Taki jestes kozak to przyjedz do Przemysla, a nie uogolniaj na forum. Pozdro dla Przemysla
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
eee gosciu ales dal :/ czemu na 5 lat przeciez zabil pasazera potem ranil wielu ludzi powinni odebrac prawko dozywotnio
[b][b] ten człowiek( o ile można go tak jeszcze nazywać?) nie ma jakichkolwiek skrupułów!!!!!!!!!!!!!!!!! Będąc sądząny kilka lat temu za spowodowanie wypadku w którym zginął młody człowiek:( siedział na sali sądowej i bezczelnie kpił sobie z powagi sytuacji a rodzinie pogrążonej w żałobie śmiał się perfidnie w twarz!!!!! nie wyciągnął żadnych konsekwencji z tamtej tragedii!!!!!!!!!! może tym razem ???????? może??????????? dosięgnie go ręka sprawiedliwości!!!!!!!!!!!!! miejmy taką nadzieję!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
[b][b] ten człowiek( o ile można go tak jeszcze nazywać?) nie ma jakichkolwiek skrupułów!!!!!!!!!!!!!!!!! Będąc sądząny kilka lat temu za spowodowanie wypadku w którym zginął młody człowiek:( siedział na sali sądowej i bezczelnie kpił sobie z powagi sytuacji a rodzinie pogrążonej w żałobie śmiał się perfidnie w twarz!!!!! nie wyciągnął żadnych konsekwencji z tamtej tragedii!!!!!!!!!! może tym razem ???????? może??????????? dosięgnie go ręka sprawiedliwości!!!!!!!!!!!!! miejmy taką nadzieję!!
ten człowiek( o ile można go tak jeszcze nazywać?) nie ma jakichkolwiek skrupułów!!!!!!!!!!!!!!!!! Będąc sądząny kilka lat temu za spowodowanie wypadku w którym zginął młody człowiek:( siedział na sali sądowej i bezczelnie kpił sobie z powagi sytuacji a rodzinie pogrążonej w żałobie śmiał się perfidnie w twarz!!!!! nie wyciągnął żadnych konsekwencji z tamtej tragedii!!!!!!!!!! może tym razem ???????? może??????????? dosięgnie go ręka sprawiedliwości!!!!!!!!!!!!! miejmy taką nadzieję!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[ A Ty kur wa co jesteś??!!Pierd***** mieszczuch,że możesz sobie pozwolić jechać po ludziach ze wsi??!!Człowiek który mieszka i wychowuje się na wsi,wcale nie znaczy,że jest gorszy.....No ale niestety nie każdy matoł pierdzący w stołek to rozumie...... [/quote] Masz rację. W moim środowisku jest wielu "mieszczuchów", a wszyscy pochodzą z okolicznych wiosek, rozsianych dookoła Chełma, a teraz zapytaj skąd jest to ci oczy wydrapie. Ot i mieszczuchy ze Świerż m.in. Gardzą ludźmi ze wsi, a sami mają takie same korzenie i różnymi samochodami się poruszają, dlatego nie wiem czy wy "mieszczuchy" nie widzicie, że różnica się zaciera, a wręcz przeciwnie szala przychyla sie w stronę wsi. Pozdrawiam wszystkich wiosko-mieszczuchów, nie wstydźcie się pochodzenia, nawet jeśli pochodzicie ze Świerż.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
vw napisał:
Blachy ma z Przemyśla. Tam takich cwe.li w 20-letnich BMW nie brakuje. Zimny łokieć, trzech kumpli w środku (standard łysych) i bujają się po mieście. A jak taki kolo wychodzi sam na miasto to wzrok sierowany w ziemie i kilogram kupy w majtach ze strachu. Pozdrawiam ZSH!
Ciekawe skąd Ty jesteś ?? i kto dał Ci prawo ocieniania ludzi ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ten człowiek( o ile można go tak jeszcze nazywać?) nie ma jakichkolwiek skrupułów!!!!!!!!!!!!!!!!! Będąc sądząny kilka lat temu za spowodowanie wypadku w którym zginął młody człowiek:( siedział na sali sądowej i bezczelnie kpił sobie z powagi sytuacji a rodzinie pogrążonej w żałobie śmiał się perfidnie w twarz!!!!! nie wyciągnął żadnych konsekwencji z tamtej tragedii!!!!!!!!!! może tym razem ???????? może??????????? dosięgnie go ręka sprawiedliwości!!!!!!!!!!!!! miejmy taką nadzieję!!
może podziękować swojej rodzinie za takie wychowanie, rodzice radka - macie swój udział w tej tragedii brońcie go dalej, załatwiajcie adwokatów jeszcze się nie wyszalał za parę lat znowu kogoś zabije ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gieksa napisał:
BMW JEŻDŻĄ TYLKO I WYŁĄCZNIE WIEŚNIAKI CHAMY I INNE GADY KTÓRZY MYŚLĄ ŻE WSZYSTKIM IMPONUJĄ PEDALSKIMI AUTAMI W ŻYCIU NIE KUPIŁBYM BMW
Kim jesteś, że oceniasz ludzi po tym jakim samochodem jeżdżą, bo nie bogiem. Może przedstawisz nam marki, które nie są jak określiłeś "pedalskie". Czyste prostactwo i żenada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Informujemy, że na Uniwersytecie Warszawskim (ICGZ) w latach 2008-2010 prowadzony jest, finansowany z funduszy unijnych, a więc BEZPŁATNY dla pacjentów, program specjalistycznej terapii (psychoterapii i leczenia farmakologicznego) zespołu stresu pourazowego (PTSD) u ofiar wypadków komunikacyjnych – Trakt 2008-2010. Przyjmujemy osoby po wypadkach,osoby, które były świadkami lub straciły bliskich w wypadku(najwcześniej miesiąc po wypadku, najdalej gdy wypadek był 2 lata temu, w wyjątkowych sytuacjach dłużej). Mamy wyszkolonych psychoterapeutów także poza Warszawą: w Trójmieście, Katowicach, Poznaniu, Bydgoszczy, Wrocławiu. Informacje: www.wypadkidrogowe.pl, email:terapia@psych.uw.edu.pl, tel.509127858
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gieksa napisał:
DO GOŚCIA NIEMAM NIC DO WSI ALE DO TAKICH TĘPYCH WIEŚNIAKÓW JAK TY CO SIĘ DŁAWISZ ALE WIDZĘ ŻE TOBIE WJECHAŁEM NA AMBICJE CIULU ZŁAMANY BUJAJ GARBA
I kto tu komu na ambicje wjechał???Wali mnie to co masz w swoim rozumku,ale przymknij tą swoją mordeczke cwaniaczku.Umiesz tylko wyzywać i nic więcej,a tu nie o to chodzi.........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam mam BMW.BMW to BMW .Ogladajac wiadomosci zwróciłem uwagę.:(:(Szkoda mi tych ludzi poszkodowanych w wypadku.Ale szkoda mi tez Radka. Znałem go osobiscie i dobrze.Kiedys miał wypadek motorkiem (miał pecha) wypadek to wypadek kazdemu sie moze trafić.Radek zawsze siedział w marce BMW na tym zarabiał (sprzedawał czesci tylko do BMW) Kiedys poznałem go własnie przez ogłoszenie z gazety jak chciałem kupic silnik.I od 8 latek go znałem zawsze cos u niego kupywałem. Miał problemy poszedł siedzieć. Wyszedł ....Było ciemno brak chodnika (kazdemu sie to mogło trafić kto jezdzi w nocy wie jakie są warunki na drodze jaka jest widoczność Nie popieram ze siadł po pijanemu za kierownice Kara mu sie nalezała ale nie taka jaka poniósł ........... Miał dla kogo zyć (rodzina!!!!!)To ze uciekł hmmmmmm Chyba kazdy by tak zrobił (ludzie by go tam zabili)na miejscu wypadku. Tym osobom ktore ucierpiały w wypadku współczuje i zycze powrotu do zdrowia. A Radkowi niech ziemia lekką bedzie i niech Bóg Mu wybaczy. Prosze napisac kiedy pogrzeb Radka....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodzinę lub osoby znające poszkodowanych, proszę o pilny kontakt pod numerem tel. 517 488 327.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='ange' timestamp='1257751809' post='190622'] " Po chwili wysiadł i rzucił się do ucieczki. Za jego samochodem jechał drugim autem jego kolega. Zabrał go i uciekli razem " .... POMOCNICTWO - umyślne udzielenie pomocy innej osobie w celu popełnienia przez tę osobę czynu zabronionego. Pomocnictwo sprowadza się do dostarczania narzędzi, środka przewozu, udzielenia rady lub informacji, które ułatwiają popełnienie przestępstwa. Za pomocnictwo odpowiada także ten, kto swoim zaniechaniem ułatwia innej osobie jego popełnienie. Pomocnik ponosi odpowiedzialność w granicach zagrożenia przewidzianego za sprawstwo " .... kolega idzie do pierdla razem z nim. Nie ma innego wyjścia. [/quo żaden kolega nie poszedł siedzieć :)tylko szkoda mi Radka...... fajny chłop z niego był.Rzygać mi się chce gdy czytam wypowiedzi takich.................!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...