Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Siennica Różana: Dożynki wojewódzkie z Blue Cafe

Utworzony przez na dolinie, 15 września 2012 o 09:14 Powrót do artykułu
Znowu cyrk, obiecacki i zabawa kosztem podatnika...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Znowu cyrk, obiecacki i zabawa kosztem podatnika...
0
spirdal..........................................
0
Marynara w górę, dziad się bawi. Na wszystko brakuje pieniędzy, ale na igrzyska jest ich pod dostatkiem.
0
byłam na dożynkach impreza super zorganizowana ,ludzie przestańcie narzekać ,co by nie zrobić to źle.Trzeba cieszyć się z tego ,że taka prestiżowa impreza odbyła się właśnie u nas,a jeżeli coś było nie tak to za przyczyną uczestników czyli nas samych.a kto nie chciał to mógł siedzieć w domu i nie miałby powodów do narzekania..
0
Byłam, widziałam, świetna impreza.
0
Zgadzam się z Marią - jakoś mimo wylewania żali na forum, okazalo się, że wszyscy znakomicie się bawili Fantastyczny występ Blue Cafe, podobal się i dzieciom, i starszym. Aż nie chce się wierzyć, że to ten sam zespół co kiedyś, przeszli ogromną zmianę na lepsze! A wokalistka - cudo, znakomity śpiew i taniec! mam nadzieję, żę zagrają u nas ponownie.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: