Głupota ludzka granic nie ma!Niektórzy są tak bezczelni,że już bardziej się nie da!Cóż mnie tak zbulwersowało??A no dzisiejsza wizyta pewnego pana (narazie z nazwiska nie wymieniam),który to usilnie namawiał mnie (z tego co wiem to i sąsiadów także)na udział w referendum.O dziwo przyszedł nie po to aby mnie kulturalnie w rozmowie przekonać o słuszności tego referendum lecz bezczelnie wyzywał od głupków,sprzedajczyków i innych .. Gdy został wyproszony za drzwi usłyszałem groźby pod swoim adresem i mam czas do niedzieli!I co ludzie na to powiecie???Całą sprawę przekazałem policji i tak tego nie zostawię! Co wy sobą prezentujecie??Za kogo się uważacie??I co miałem się tego przestraszyć?Wręcz przeciwnie!Nie pozwolę bandzie "mądrych inaczej" się szykanować! Brakuje argumentów to co za groźby się chwytacie??Górskiego od zastraszaczy wyzywacie a sami co robicie? Wstyd!Myśleliście,że za pół litra kupiliście miejscowych pijaczków....i co ..na trzeźwo mają was gdzieś a przecież pod wpływem alkoholu głosować nie wolno! I nagle grunt pod nogami się zaczął palić....I co ja tutaj czytam...jacy dumni,że jeśli nawet referendum będzie nie ważne to przynajmniej coś udowodniliście?Ale wiece co?Że jesteście samo dno!!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0