Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
jak masz znajomości w sądzie to wszystko można załatwić odpowiedni wyrok,odroczenie na podstawie oświadczenia że zepsuł się samochód itp...przyjrzyjcie się pracy sądu w krasnymstawie....tam też jest cyrk na kółkach.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Sądowy radca prawny stwierdził jednak, że tego rodzaju oświadczenia nie mają mocy prawnej i w żaden sposób nie zwalniają protokolantów z ich obowiązków" - sądowy radca prawny jeszcze wiele się musi z zakresu prawa pracy nauczyć. Jakim cudem został radcą, to nie wiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest właśnie państwo PO. Pycha, arogancja i chciwość. Zero moralności i empatii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sędzia powinien być krystalicznie czysty ale niestety ścierwo trafi się w każdym środowisku lecz pi to zapewne są im potrzebne immunitety żeby wyłgać się ze swojej niekompetencji ! Tu nasuwa się przysłowie " wszyscy kradli a cygana powiesili"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawa skandaliczna, fakt. Sedzia - jeśli było tak, jak opisano to w artykule, winna stracić pracę i mieć postawione zarzuty karne. Czarne owce trafiają się niestety także w sądzie. Zapewniam, że u zdecydowanej większości (chciałbym wierzyć że u wszystkich, ale ludzie są ułomni) nie da się nic załatwić po znajomości a już na pewno nie wyroku !!! P.S. Orzekam 14 lat i nikt niczego u mnie nie załatwił i nie załatwi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najgorsze jest to, że takie sprawy nie dziwią. Sądy karne w RP są po prostu kolejną maszynka do drenażu społeczeństwa. Za Odrą nawet funkcjonuje powiedzenie - uniewinnienie po polsku, czyli kara w zawiasach z grzywną. Tylko opcja zerowa i sądy przysiegłych mogą uzdrowić wymiar sprawiedliwości, bo samo zamiast oczyścić sie po 1989 weszło w jeszcze większe bagno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy to jest to państwo które serwowała nam solidarność z Lechem Wałęsą na czele?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś może mi wytłumaczyć po co są potrzebne immunitety dla sędziów i prokuratorów ? O posłach-osłach nie wspomnę !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To kompromitacja Sędziego sprawiedliwy skład winień go zwolnić a prezes zawiesić w czynnościach moim zdaniem to przestępca i dlatego społeczeństwo nie szanuje tego zawodu w wołomińskim Sądzie jest też paru takich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pan orzekającej od 14 lat /panu udaje , że nie wie co dzieje się w sądach ? jak skandalicznie błędne są orzeczenia ( uzasadnienia ) ? to nie są pojedyncze przypadki i czarne owce !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kuzwa w dyby te sedzine na pl litewskim!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz rozumiecie dlaczego minister Gowin chciał zaorać część takich prowincjonalnych sądów? I dlaczego potem odkręcono jego decyzję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wcale mnie to nie dziwi !!! popieram Pawła Kukisa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cała prawda o Polskich sądach, nietykalni nadludzie. czy jest ktoś nad nimi, żeby kontrolował. przecież to tylko ludzie. zbyt duża władza deprawuje i dotyczy to wszystkich. u nas jeszcze dochodzi upolitycznienie sądów. co jasno widać od lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale jaja...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wladzy dostali i w dupach sie poprzewracalo.Nie ma sprawiedliwosci nigdze.normalnie smieszne, Przykre wrecz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wydumane ego u pani sedzi niestety. Wydaje sie jej ze wszystko jej wolno bo nia jest. Wielu tak mysli... Zalosne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tez zostałem skazany przez sąd we Włodawie na rok czasu odsiadki,skazano mnie zaocznie motywując ze niby się ukrywam od 2001 roku przebywam we Francji od 2004 prowadzę własna działalność gospodarcza i jestem na wszystkich portalach popularnych w naszym kraju wraz z adresem zamieszkania i telefonem komórkowym jak i stacjonarnym.wiec jak ja się ukrywam ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jiestety sad we Wlodawie to wszystko za kase i uklady robi. Pan prezes w obracajacy sie w towarzystwie kryminalistow za kase zrobi wszystko..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To bardzo ciekawa sprawa i do tego bardzo rozwojowa gdyż we włodawskim sądzie podobna sytuacja wydarzyła się w przypadku pewnej Pani,która także stała się ofiarą tego sądu i Pani komornik która działa przy tej instytucji,a nie stać jej na to by móc się bronić ,gdyż by wnieść do prokuratury zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa musiała by zapłacić opłatę ,która umożliwiła by jej obronę.Zastanawiający jeszcze bardziej jest fakt ,że dokumentu i apelacyjne odwołania i odpowiedzi na nie nie trafiały do tej Pani tylko do innej całkowicie osoby ,która miała wgląd nawet w dokumenty i orzeczenia wydawane od lekarzy ,czy tak ma działać wymiar sprawiedliwości we włodawskim sądzie ,czy znajdzie się jakiś dociekliwy i rzeczowy prokurator ,który wreszcie uprzątnie tą komitywę i sielankowe układy,które są studnią do czerpania pieniędzy ????????????A za razem do niszczenia ludzi i ich zdrowia ???????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...