Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Skargi na chełmski ośrodek ruchu drogowego. Bezpodstawne?

Utworzony przez azjata1, 13 czerwca 2010 o 14:49
Ciekawe kto to jest ten Mirosław Niepogoda?? z tego co wiem dyrektor na imię ma Sławomir ;-)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
W WORDACH PRZEKRĘTY BYŁY ZAWSZE NIC SIĘ NIE ZMIENIŁO
0
Ostatnio dyrektor często bawi na imprezach w Krasnymstawie w obecności wpływowych z Siennicy i okolic.
0
każdy w Krasnymstawie wie, że Pan Kociubowski na rozpoczęciu kursu mówi że wszyscy zdacie za pierwszym razem , a więc ciekawe jak on to ocenia po wyglądzie??? ...coś w tym artukule jest prawdą a co to niech ocenią Ci którzy wiedzą jak jest...
0
Gość napisał:
każdy w Krasnymstawie wie, że Pan Kociubowski na rozpoczęciu kursu mówi że wszyscy zdacie za pierwszym razem , a więc ciekawe jak on to ocenia po wyglądzie??? ...coś w tym artukule jest prawdą a co to niech ocenią Ci którzy wiedzą jak jest...
Natomiast nie każdy wie że jeden instruktorów jazdy ma zbyt ruchliwe rączki, jest to żenujące dla młodych kobiet (nawet jak ktoś obieca w zamian zdanie egzaminu za pierwszym razem). Panie Kociubowski zrób Pan coś z tym.
0
heheheheh...śmieszne..."skargi nie padają ze strony instr. tylko osób zdających" ..., a niby jak instruktor może pisać skargę???!!! Wiadomo, że skargi pisali kursanci , ale z polecenia Pana Kociubowskiego bo raczej nie z wlasnej woli!!!
0
Do każdego WORD powinno wkroczyć CBA
0
NIE SĄDZĘ, ŻE W WORDACH SĄ PRZEKRĘTY, A ZŁOŚLIWOŚCI WŚRÓD ZDAJĄCYCH NIE BRAKUJE. UWAŻAM, ŻE DUŻO SIĘ POPRAWIŁO WZGLĘDEM LAT WCZEŚNIEJSZYCH.
0
Takiego Dyrektora jak jest obecnie dawno nie było, doceniajcie to co macie. święci są tylko w niebie a nie na ziemi.
0
Jeszcze taki się nie urodził co by wszystkim dogodził.
0
Łubu dubu łubu dubu niech nam żyje prezes naszego klubu
0
To tylko rozgrywka miedzy firmami z Krasnego Yorku. Kociubowski idzie w górę no to trzeba go obsmarować błotkiem może coś się przyklei. Przy okazji pomawia się spoko gości (dyr. Niepogoda) . Nieładnie Panie Staszak, Skubisz itp. Oliwa czasem sprawiedliwa........... Pozdro
0
jak ambitny to trzeba go zglebić co się będzie wysuwać do przodu
0
NO TAK ANONIM PISZE ARTYKUŁ DO DZIENNIKA WSCHODNIEGO-NO CÓŻ JAKA GAZETA TAKI AUTOR.DRODZY PSEUDO- DZIENNIKARZE DZIENNIKA WSCHODNIEGO APELUJE O ROZSĄDEK I TROCHĘ PROFESJONALIZMU BO NA WIĘCEJ WAS NIE STAĆ-TRZEBA SPRAWDZAC INFORMACJE I INFORMATORA BO NAWET IMIENIA PANA NIEPOGODY NIE POTRAFICIE POPRAWNIE NAPISAC NIE MÓWIĄC O FORMIE GRZECZNOŚCIOWEJ.PAN INFORMATOR POWINIE SIĘ ZASTANOWIĆ I OGARNĄC BO CHYBA MU SIĘ NIE POWIODŁO W ŻYCIU ŻE PONIŻA SIĘ DO TAKICH TANICH ZAGRYWEK-OJ NIE ŁADNIE PANIE ANONIMKU.MYŚLĘ ZE DOPIERO TERAZ MOŻEMY MOWIĆ O UCZCIWYCH ZASADACH ZDAWANIA EGZAMINU NA PRAWO JAZDY W CHEŁMSKIM WORD GDZIE LICZĄ SIĘ TYLKO UMIEJĘTNOŚCI I WIEDZA A NIE PIENIĄDZE I ŁADNE OCZY.BADZO DZIĘKUJE DLA PANA NIEPOGODY ŻE WYPROWADZIŁ WORD NA TAK WYSOKI I UCZCIWY POZIOM.LUDZIE UCZCIE SIĘ OD NIEGO.JESZCZE TYLKO DODAM ŻE OŚRODKI SZKOLENIA KIEROWCÓW BARDZO RYWALIZUJĄ O KURSANTOW I ZNIŻAJĄ SIE DO TAKIEGO TYPU ZAGRYWEK.WSTYDDDDDDD-JAKI OSRODEK TAKA ZDAWALNOŚĆ
Ostatnio edytowany 16 czerwca 2010 o 22:27
0
ZGADZAM SIĘ W 100% Z PANEM ARKIEM I APELUJE DO EKIPY DZIENNIKA WSCHODNIEGO I PANA ANONIMA- ZACZNIJCIE MYSLEĆ TO NIE BOLI.WIEM CO PISZĘ,SAMA ZDAWAŁAM NIEDAWNO EGZAMIN I WIEM ZE NIE JEST ŁATWO.EGZAMINATOR NIE ZNA OŚRODKA SZKOLENIA W KTÓRYM ROBILIŚMY KURS,TYLKO OCENIA NASZĄ WIEDZĘ I UMIEJĘTNOSCI.TO JAK ZDAJEMY ZALEZY PRZEDE WSZYSTKIM OD TEGO JAK NAS DANY OŚRODEK SZKOLENIA PRZYGOTOWAŁ DO EGZAMINU A NIE JAKI.O WYNIKU EGZAMINU DECYDUJE EGZAMINATOR A NIE DYREKTOR.
0
BONY napisał:
Ostatnio dyrektor często bawi na imprezach w Krasnymstawie w obecności wpływowych z Siennicy i okolic.
ZAZDROŚĆ TO NIEDOBRA CECHA.ZABAWA JEST WPISANA W ZYCIE.
0
oni napisał:
Do każdego WORD powinno wkroczyć CBA
A JA MYSLE ZE EDWART ĄCKI BYŁBY LEPSZY.
0
Ale coś musi w tym być artykule prawdą bo jak szkoła która uczy na dwóch starych oplach i jednej toyocie5 biegowej może nieć takie wyniki. Albo instruktorzy są tam bogami albo faktycznie mają układy że pan Sławek woli z nimi nie zadzierać po co mu kontrole. Daje to jasne przesłanie do wszystkich kierowników i właścicieli OSK piszcie skargi na WORD wtedy będziecie mieli super zdawalność
0
Gość napisał:
Czy hasło "pozytywna motywacja" coś Ci mówi? ######pl.wikipedia.org/wiki/Motywacja Moim zdaniem czepiasz się osoby z dobrym podejściem dydaktycznym, którego Tobie zapewne brakuje.
0
Robiłem kurs u Pana Kocibowskiego i to nie jest do końca tak niby wszystko ok. ale kurs miał kosztować 1300 zł (ok. sporo ale niby ma być tak super ) 15 godzin przewaliłem po Krasnymstawie oplem corso z takim jednym panem tak sobie nie było źle ale trochę dużo tych godzin po mieście później Chełm no myślę sobie super, 3 godz. na placu i już miał byś koniec robimy egzamin wewnętrzny na którym okazuje się za tak naprawdę nic nie umiem no to trzeba dokupić godzin na początek 4 później jeszcze 4 zdałem wewnętrzny idę na egz. państwowy ok. zdałem ale za 2 razem kurs kosztował mnie 1700 zł + dwa egzaminy po 112 zł. Po prostu Kociubowski naciąga na godzinach po kursie bo te 8 godzin myślę ze coś pomogły ale jak bym nie jeździł tyle po Krasnymstawie to nie musiałbym dokupować godzin. A zdawalność może i ma dobrą jak każdy jeździ po 38 lub 40 godz.
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: