Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Słupki-głupki na trasie Piaski-Łopiennik ratują życie

Utworzony przez Zając, 3 czerwca 2011 r. o 07:25 Powrót do artykułu
Słyszałem, że produkcją takich słupków zajmuje się m.in szwagier jednego z posłów. To wyjaśniałoby racjonalność ich stawiania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ten pan nie widzi związku fatalnego stanu drogi w latach 2006-2009 z ofiarami śmiertelnymi. Czy ten pan nie widzi związku każdego wyłamanego słupka z wizytą u blacharza. Czy ten pan nie widzi zagrożenia życia poprzez zablokowanie drogi pojazdom uprzywilejowanym. Czy ten pan nie widzi związku z kieszenią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomiędzy Rzeszowem a Dębicą są takie same, ale nikt ich nie niszczy. Nikt nie marudzi. Lubelska mentalność echh.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='Gość' timestamp='1307079132' post='485240'] Czy ten pan nie widzi związku fatalnego stanu drogi w latach 2006-2009 z ofiarami śmiertelnymi. Tak, każdy wyprzedzał gdzie chciał, nie ważne czy było bezpieczne i pędził z prędkością powyżej dopuszczalnej nie tylko przepisami ale i rozsądkiem... Czy ten pan nie widzi związku każdego wyłamanego słupka z wizytą u blacharza. Tak, jechałem spokojnie trasą i zaatakował mnie słupek... Czy ten pan nie widzi zagrożenia życia poprzez zablokowanie drogi pojazdom uprzywilejowanym. Tak, słupki są rozstawione tak gęsto, że nie można pomiędzy nimi przejechać na przeciwny pas ruchu... W dodatku odcinki jednojezdniowe są tak długie, że ich pokonanie zajmuje piętnaście minut... Czy ten pan nie widzi związku z kieszenią Tak, codzienne zakrada się na trasę i uszkadza słupki. Tak dla sportu by dać komuś zarobić...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo głupi pomysł! jak się trafi motorynka albo traktor to wszystko stoi. Ciekawe też jak wymija inne samochody karetka??? Myśląc w ten sposób można by założyć wszystkim samochodom ograniczenie do 30km/h i nie będzie w ogóle wypadków FULL SUKCES! A przedsiębiorcy wyniosą się w te rejony Polski gdzie jest normalnie a nie robi się wiochy z drogi która mogła by być spokojnie ekspresówką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak można porównywać statystyki sprzed remontu drogi ze statystykami po jej remomcie i jako główny powód spadku wypadków podawać słupki........... Gdyby droga po remoncie funkcjonowała 3 lata bez słupków - a następnie zamontowano słupki - wówczas można by było podawać statystyki które by pokazywały ich skuteczność. A tak spadek liczby wypadków w 99% procentach wynika po prostu z remontu drogi. Ale czegoż się nie zrobi dla uzasadnienia ich wprowadzenia......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
che che no i wiadomo dlaczego nie ma już na łatanie dziur, ale słupki-głupki muszą być zresztą już niedługo bo podobno i na nie kasa się skończyła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak można pisać "głupki-słupki" ? Jeśli już do "słupki-NA-głupków" ! Nie dobrze się robi jak czytam takie tematy, a tym pajacom co psują słupki bym ucinał po jednym palcu za każdy słupek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dddd napisał:
che che no i wiadomo dlaczego nie ma już na łatanie dziur, ale słupki-głupki muszą być zresztą już niedługo bo podobno i na nie kasa się skończyła
Zobaczymy czy będziesz taki zadowolony jak ktoś będzie wyprzedzał tam gdzie nie ma słupków w miejscu niebezpiecznym i jak będziesz spieprzał na pobocze aby się ratować... Zobaczymy cwaniaku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adam napisał:
Bardzo głupi pomysł! jak się trafi motorynka albo traktor to wszystko stoi. Ciekawe też jak wymija inne samochody karetka??? Myśląc w ten sposób można by założyć wszystkim samochodom ograniczenie do 30km/h i nie będzie w ogóle wypadków FULL SUKCES! A przedsiębiorcy wyniosą się w te rejony Polski gdzie jest normalnie a nie robi się wiochy z drogi która mogła by być spokojnie ekspresówką.
Przygłupie, słupki są na odcinku niebezpiecznym, więc i tak nie możesz w tym miejscu wyprzedzać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lepiej niech rozdzielą barierką albo stalowymi liniami jak w szwecji taniej bedzie bo nikt ich nie rozwali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najmniej będzie wypadków gdy zamkniemy drogę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CODE ZERO - każdy Twój post zawiera epitety określające typu cwaniak, przygłup - rodzice całe życie się tak zwracali? czy jest jakiś inny powód?. Naprawde można przedstawić swój punkt widzenia bez obrażania reszty. Na całym formum pod tym artykułem jedynie Ty używasz zwrotów obrażających innych - a to oznaka kompleksów. Uprzedzając Twój post - możesz mnie nazwać jak chcesz - potwierdzi to jedynie moje przypuszczenia - MIŁEGO DNIA ŻYCZĘ (walczmy o poziom wypowiedzi na forach - pozdrowienia dla tych słupki lubią i dla tych co ich nie lubią )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do tego powinien być kategoryczny zakaz poruszania się pojazdów wolnobieżnych.Tydzień temu za Piaskami w kierunku Zamościa jak gdyby nigdy nic pod górę jechała sobie furmanka.Osobówką jeszcze można próbować między słupkami,a o ciężarówkach nikt nie myśli...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MAM POMYSŁA, jak takie dobre te słupki to czemu na świecie ich nie stosują, w Austrii zamontowali na drodze łańcuchy i tam nikt nie wyprzedzi a i nie naprawia sie słupków. Po drugie proponuje juz id granicy państwa zasłupkować całą Polskę co is e szczypać, bedzie fajnie sie jechało i najważniejszy pomysł wszystkim samochodom wymontować po 2 świece wtedy też nie beda szybko jechać, a otwory po Świecach zaczopować i zaplombować, można tez jedno koło odkręcić ale to chyba głupi pomysł, pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
naj lepsze jest rozwiązanie z Łopiennika w stronę Krasnegostawu, po remoncie drogi i ustawieniu słupków niedługo nie będzie można jechać w kierunku Krasnegostawu ponieważ nie droga osiada z powodu ciężaru TIR-ów, gratulujemy GDDKiA kolejnego kosztownego remontu, który ledwie się skończył a juz trzeba rozpocząć nowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
maly3311 napisał:
Do tego powinien być kategoryczny zakaz poruszania się pojazdów wolnobieżnych.Tydzień temu za Piaskami w kierunku Zamościa jak gdyby nigdy nic pod górę jechała sobie furmanka.Osobówką jeszcze można próbować między słupkami,a o ciężarówkach nikt nie myśli...
Na odcinkach gdzie są te słupki powinny być (przynajmniej po jednej stronie) drogi serwisowe(dla:furmanek,traktorów,motorynek,itp.) ,a na całej długości słupków niebieski znak z prędkością minimalną. Uważam,że słupki są dobrym pomysłem -a tym,którzy się śpieszą i są wiecznie spóźnieni polecam "z dziada pradziada" Złoty Środek:"Rańsze Wstawat!"-to dobra metoda i sam nie raz z niej korzystam i zapewniam Was: ona działa w stu procentach i przestałem się śpieszyć i spóźniać A wiecie dlaczego z Lublina do jezior jeżdżę przez Piaski/Dorohuczę zamiast przez Łęczną? Ano właśnie dlatego,że między Lublinem a Łęczną pełno jest idiotów,którzy na siłę wyprzedzają na podwójnej ciągłej -tam też przydały by się takie słupki,aby ostudzić "żwawych wiecznie spóźnionych'...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie same powinni postawić na drodze za zakrętem w Elizówce pod górkę do Ciecierzyna.Tam ciągle giną ludzie,wiem bo widzę te masakryczne korki potem i wycia straży karetek...koszmar.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"kierowca" z Izbicy i wszystko jasne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aaa napisał:
lepiej niech rozdzielą barierką albo stalowymi liniami jak w szwecji taniej bedzie bo nikt ich nie rozwali
Słupki-głupki powoli dogorywają na tych odcinkach. Mogę się założyć, że w niedługim czasie na ich miejscu staną bariery linowe, takie jak właśnie są stosowane np. w Szwecji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...