Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dobrze ze się nie zdążył rozłożyć, w Chełmie to możliwe,
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Takim najlepiej zamast pomocy wpierw wszczepić nadajnik który by informował gdzie się znajduje.  
0
a ex ordynator cały czas za łapownictwo bezkarny...
0
W Przypadkach chelmskiego szpitala widać bardzo wyraźnie zależność - nie dasz w łape, nie bedziesz leczony. Takie gnidy powinno się wieszać
0
Sprzataczka to tez ratownik medyczny???
0
Pacjent to intruz zakłócający spokój pracownikom służby zdrowia,a nietrzeźwym któż mógłby zainteresować się lub poważnie potraktować.Rok temu byłam świadkiem przykrego zdarzenia i obojętności,a wręcz lekceważenia pacjenta co również zakończyło się zgonem i odpowiedzialności nikt nie ponosi.
0
Pacjent to intruz zakłócający spokój pracownikom służby zdrowia,a nietrzeźwym któż mógłby zainteresować się lub poważnie potraktować.Rok temu byłam świadkiem przykrego zdarzenia i obojętności,a wręcz lekceważenia pacjenta co również zakończyło się zgonem i odpowiedzialności nikt nie ponosi.
jakoś nie widzę tutaj żadnego zaniedbania ze strony szpitala. Menel to menel, na takich nie ma sposobu
0
Nie każdy pijany(pod wpływem...) trafiający na SOR jest menelem,a traktują jak menela.Życzę trzeźwości bo zawsze poważniej potraktują i nie zejdziemy z tego świata przez czyjeś zaniedbanie.
0
Jednego chwasta mniej, więcej kasy na leczenie poważnie chorych co płacą składki, a nie tych pasożytów co sami wolą życie pijaka i wrzeszczą, że im sie należy. Zaraz obruszą sie obrońcy, a ja sie pytam dlaczego jest bezdomny, pijak, gdzie rodzina. Widocznie lubiał takie życie
0
mój dziadek również zmarł w tym naszym kochanym szpitalu. chorował na astmę i rozedmę płuc. w nocy zadzwonił do mojej mamy, babci, nawet wujka, który mieszka daleko - i nigdy tego nie robił z byle powodu. mówił, że strasznie źle się czuje, że się dusi i nikt nie chce mu pomóc. mama z babcią pojechały do szpitala, nie chciano ich do niego wpuścić i lekarka skwitowała, że mój dziadek się wygłupia, że się kładzie na podłodze itp (na płaskiej powierzchni lepiej mu się oddychało). rano dostaliśmy telefon ze szpitala, że dziadek nie żyje. a może też się wygłupił? aż żałuję, że nie poszliśmy z tą sprawą do sądu...
0
mój dziadek również zmarł w tym naszym kochanym szpitalu. chorował na astmę i rozedmę płuc. w nocy zadzwonił do mojej mamy, babci, nawet wujka, który mieszka daleko - i nigdy tego nie robił z byle powodu. mówił, że strasznie źle się czuje, że się dusi i nikt nie chce mu pomóc. mama z babcią pojechały do szpitala, nie chciano ich do niego wpuścić i lekarka skwitowała, że mój dziadek się wygłupia, że się kładzie na podłodze itp (na płaskiej powierzchni lepiej mu się oddychało). rano dostaliśmy telefon ze szpitala, że dziadek nie żyje. a może też się wygłupił? aż żałuję, że nie poszliśmy z tą sprawą do sądu...
Pawulonem chamy dobijają,normalna terapia i leczenie osób starszych jest dzisiaj zbyt drogie i bardzo kosztowne.
0
pijak i tak jest lepiej traktowany w szpitalu niż zwykły człowiek, często jest pod szczególnym nadzorem. I ma wykonane wszystkie badania co inni muszą długo czekac w kolejkach.  
0
Jednego chwasta mniej, więcej kasy na leczenie poważnie chorych co płacą składki, a nie tych pasożytów co sami wolą życie pijaka i wrzeszczą, że im sie należy. Zaraz obruszą sie obrońcy, a ja sie pytam dlaczego jest bezdomny, pijak, gdzie rodzina. Widocznie lubiał takie życie
tj prawda
0
Pawulonem chamy dobijają,normalna terapia i leczenie osób starszych jest dzisiaj zbyt drogie i bardzo kosztowne.
Proszę Pana, ma pan przestarzałe informacje. Pavulon został wycofany kilka lat temu. Teraz w ramach oszczędności prądu po prostu odłączamy pacjenta na noc od respiratora. Jak przeżyje to trudno...
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: