Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Śmiertelny wypadek w Kamionce. Nie żyją dwie osoby

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 23 października 2016 o 21:43 Powrót do artykułu
Miałem ostatnio wątpliwą przyjemność dwukrotnie jechać tą drogą.Co tam się wyprawia ludzie czy wam nie chce się życ nie chodzi mi o prędkość ale o sposób głównie wyprzedzania kilka razy na tak krótkim odcinku drogi Piaski Chełm musiałem spier.... w stronę rowu bo ktoś wyprzedza na trzeciego na bezczela same rejestracje LC zarówno w starych rzęchach jak i całkiem nowych autach.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
lc niby najgorsze wypowiedz cudownie jezdzacego lu załosne
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
lc niby najgorsze wypowiedz cudownie jezdzacego lu załosne
wystarczy przejechać się trasą Lublin-Kraśnik
0
Znowu jakiś wsiowy miszcz - szybki i wściekły - posłuszny imperatywowi wsiowych miszczów: "z a p i e r d a l a ć zawsze i wszędzie, wyprzedzać zawsze, wszędzie i wszystko" został zabójcą...
0
Idiota..kretyn poprostu
0
Piszecie głupoty a nawet nie znaliście go. był to bardzo spokojny kierowca i rozważny.
0
Możliwe, że jakiś zawał albo zasłabnięcie. W tym wieku dosyć częste niestety.
0
,,zjeżdżać do rowu", jeżeli na pasie bocznym półtorametrowym nikogo niema (ci z przeciwka też to widzą), to można zjechać na ów pas, bardzo wygodne dla wszystkich wyprzedzających i napewno probezpiecznościowe dla wszystkich. Na takich drogach w dzień to normalne, te pasy boczne dlaczego miałyby być nieużywane, w mieście kreowana jest jazda ,,na suwak", a na polu z pasów bocznych należy rozważnie korzystać.
0
ten pan miał zawał w czasie jazdy i mimowolnie zjechał do rowu wciskając gaz do podłogi [i][i][i]
0
'.';'l\l\'l\'l
0
do TUT NICK napisałeś masło maślane
0
Szczególnie wtedy jak ktoś wyskakuje jak gumka z majtek a ten z naprzeciwka jakuarat siega np.do schowka.
0
Do Tut-Nick. Nie pij już albo jak pijesz to nie pisz. Kondzio
0
Ty, a skąd wiesz,że np. kierowca nie zasłabł? do oceniania wszyscy pierwsi. stała się tragedia. troje ludzi nie żyje. Pokój ich duszom.
0
Nie był pijany, albo zasnął albo zasłabł. Nie wyprzedzał!!!
0
z tego co wiem nie żyja 4 osoby z tego wypadku
0
Rodzine poszkodowanych prosze o pilny kontakt, mam ważną informację do przekazania arturs2710kn@popk.pl
0
spieprzaj hieno cmentarna!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: