Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Śmiertelny wypadek w Kamionce. Nie żyją dwie osoby

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 23 października 2016 r. o 21:43 Powrót do artykułu
Miałem ostatnio wątpliwą przyjemność dwukrotnie jechać tą drogą.Co tam się wyprawia ludzie czy wam nie chce się życ nie chodzi mi o prędkość ale o sposób głównie wyprzedzania kilka razy na tak krótkim odcinku drogi Piaski Chełm musiałem spier.... w stronę rowu bo ktoś wyprzedza na trzeciego na bezczela same rejestracje LC zarówno w starych rzęchach jak i całkiem nowych autach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lc niby najgorsze wypowiedz cudownie jezdzacego lu załosne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
lc niby najgorsze wypowiedz cudownie jezdzacego lu załosne
wystarczy przejechać się trasą Lublin-Kraśnik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu jakiś wsiowy miszcz - szybki i wściekły - posłuszny imperatywowi wsiowych miszczów: "z a p i e r d a l a ć zawsze i wszędzie, wyprzedzać zawsze, wszędzie i wszystko" został zabójcą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idiota..kretyn poprostu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piszecie głupoty a nawet nie znaliście go. był to bardzo spokojny kierowca i rozważny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Możliwe, że jakiś zawał albo zasłabnięcie. W tym wieku dosyć częste niestety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
,,zjeżdżać do rowu", jeżeli na pasie bocznym półtorametrowym nikogo niema (ci z przeciwka też to widzą), to można zjechać na ów pas, bardzo wygodne dla wszystkich wyprzedzających i napewno probezpiecznościowe dla wszystkich. Na takich drogach w dzień to normalne, te pasy boczne dlaczego miałyby być nieużywane, w mieście kreowana jest jazda ,,na suwak", a na polu z pasów bocznych należy rozważnie korzystać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten pan miał zawał w czasie jazdy i mimowolnie zjechał do rowu wciskając gaz do podłogi [i][i][i]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
'.';'l\l\'l\'l
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do TUT NICK napisałeś masło maślane
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczególnie wtedy jak ktoś wyskakuje jak gumka z majtek a ten z naprzeciwka jakuarat siega np.do schowka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Tut-Nick. Nie pij już albo jak pijesz to nie pisz. Kondzio
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty, a skąd wiesz,że np. kierowca nie zasłabł? do oceniania wszyscy pierwsi. stała się tragedia. troje ludzi nie żyje. Pokój ich duszom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie był pijany, albo zasnął albo zasłabł. Nie wyprzedzał!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z tego co wiem nie żyja 4 osoby z tego wypadku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodzine poszkodowanych prosze o pilny kontakt, mam ważną informację do przekazania arturs2710kn@popk.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spieprzaj hieno cmentarna!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...