Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Spłonął Zajazd \"Trzy Dęby\" (zdjęcia)

Utworzony przez paz, 3 czerwca 2008 r. o 17:53 Powrót do artykułu
no to wałek i ciekawe gdzie tearz sie ViPy z chełmskiego urzędu miasta i reszta mafiozów będa zjeżdżać, ja polecam pstrągowo na Żółtańcach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widziałam dzisiaj - wszystko poszło z dymem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawa jestem czy Pan właściciel naprawdę nic nie wiedział o przyczynach pożaru, a może ma dobre ubezpieczenie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakiś inny "przedsiębiorca" zapewne maczał w tym swoje palce... Szkoda, bo "3DĘBY" zawsze będą mi się kojarzyły z dzieciństwem. A druga sprawa - budynek na bank był ubezpieczony...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kamakamcia napisał:
Widziałam dzisiaj - wszystko poszło z dymem...
Co masz na myśli, pisząc "wszystko"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja polecam nowy hotel na hrubieszowskiej u kozaka, jako nowe miejsce do spotkań urzędników z chełma i mafiozów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z niesmakiem przeczytalem kilka komentarzy moich "ziomkow" i doszedlem do wniosku, ze w Chelmie nic nie zmienilo sie mimo uplywu lat. Nienawisc do blizniego, zawisc i wyszukiwanie powodow do pogardy. Przykre, zalosne i takie typowo chelmskie z okresu, kiedy opuszczalem to miasto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktoś napisał:
a ja polecam nowy hotel na hrubieszowskiej u kozaka, jako nowe miejsce do spotkań urzędników z chełma i mafiozów.
A ty urzędnik czy "mafiozo"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....jesli w hotelu u kozaka daja tak samo niesmaczne jedzenie jak w tej pseudo pizzerii, to po co tam w ogole jechac? Chelm to dziura jakich wiele ale najlepsze jadlo jakie w tym miasteczku jadlem to wlasnie w zajezdzie "trzy deby"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Slawcio. napisał:
Z niesmakiem przeczytalem kilka komentarzy moich "ziomkow" i doszedlem do wniosku, ze w Chelmie nic nie zmienilo sie mimo uplywu lat. Nienawisc do blizniego, zawisc i wyszukiwanie powodow do pogardy. Przykre, zalosne i takie typowo chelmskie z okresu, kiedy opuszczalem to miasto.
Ty chamie, ze ci sie udalo wyjechadz ztad nie znaczy prawa do obrazania nas, co to w rodzinnym domu na warcie polskosci stoim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
8529F7 napisał:
Ty chamie, ze ci sie udalo wyjechadz ztad nie znaczy prawa do obrazania nas, co to w rodzinnym domu na warcie polskosci stoim.
Tylko tymi słowami potwierdzasz prawde jaką napisał ktoś wyżej!!! Nie rozumiem skąd ta zawiść?? Stwierdzam, że w Chełmie to chyba ukraincy mieszkają! Nawet dla właściciela i tak samo dla personelu hotelu/baru stała sie tragedia?? Gdzie teraz będą pracować?? nikt mu nie wspolczuje tylko piszecie, że niby specjalnie sam podpalił?? Zazdrośnicy, zawistni. Jesli sam podpalił to musi być skończonym deb***em, żeby sobie w szczycie sezonu podpalać!!!! Tyle wesel i imprez. Wiadomo ile sie czeka na wesele więc na pewno 100% obłożenie. Jakby miał sam podpalać to by podpalił na jesieni albo wcześną wiosną zeby wyremontować do sezonu! Zresztą kto zaraz po remoncie częsci obiektu go podpala?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
8529F7 napisał:
Ty chamie, ze ci sie udalo wyjechadz ztad nie znaczy prawa do obrazania nas, co to w rodzinnym domu na warcie polskosci stoim.
Żal człowiekowi, ze jest skazany na czytanie takich postów. Tak jak by tej samej treści nie można było przekazać bez wyzwisk. Uderz w stół a nożyce się odezwą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Żal człowiekowi, ze jest skazany na czytanie takich postów. Tak jak by tej samej treści nie można było przekazać bez wyzwisk. Uderz w stół a nożyce się odezwą.
Masz racje kolego. Poniosło mnie;) pisałem w stanie wzburzenia. Jesli kogos obraziłem to przepraszam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytam i oczom nie wierz, jak mozna byc prymitywnym obserwatorem rzeczywistosci nas otaczajacej. Przeciez "Trze Deby", to miejsce pracy dla wielu osob, to chlem na stolach wielu rodzin,to wplywy do Skarbu Panstwa z tytuli podatkow, to wreszcie miejsce spotkan licznych mieszkancow naszego miasta. Dlaczego jestesmy tak podli i zaraz musimy pluc inwektywami s stosunku do naszych bliznich? Nigdy chyba tego nie potrafie zrozumiec
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam ze Trzy Deby maja swój klimat, i dlatego innym takim podobnym lokalom duzo brakuje aby chociaz w minimalny sposob jemu dorownac. To wspaniale miejsce na wesela.Sama sie zdecydowalam na wesele w tym Zajezdzie (na szczescie w nastepnym roku)Pa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja to słyszałem ze źródeł których ujawnić tu nie mogę, że Wójtowicz zaaranżował całe to podpalenie... Jeśli to nieprawda to bardzo się ciesze, bo człowiek ten jest kompletnym idiotą... a swoich pracowników traktuje jak g.... . Taka jest cała prawda o Henryku W.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe jaki miny maja Ci co sobie zarezerwowali terminy na wesela na najbliższy czas?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na pewno maja juz zalatwione miejsca w innych domach weselnych...w chelmie jest ich przeciez duzy wybor i na pewno nie wszystkie mialy pozajmowane soboty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Slawcio. napisał:
Z niesmakiem przeczytalem kilka komentarzy moich "ziomkow" i doszedlem do wniosku, ze w Chelmie nic nie zmienilo sie mimo uplywu lat. Nienawisc do blizniego, zawisc i wyszukiwanie powodow do pogardy. Przykre, zalosne i takie typowo chelmskie z okresu, kiedy opuszczalem to miasto.
Niestety, ale podejrzewam, ze szybko się to nie zmieni...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kazik napisał:
Niestety, ale podejrzewam, ze szybko się to nie zmieni...
To jest dramat. Nikt mu za darmo tego nie dał a tu teksty o mafiozach urzędasach, poziom ... jaki poziom, poniżej krytyki cieszyć się z takiej tragedii. Ale to tak już jest jak się samemu nic nie osiągnęło to się ciągnie innych do swojego poziomu. Nie spłoną tylko budynek, także wspomnienia ludzi co przeżyli tam wspaniałe chwile wesel, komunii czy po prostu dobrej popijawy, wizytówki Chełma, i znaku jak się wracało z trasy westchnienie "o 3 dęby już jestem w domu"...one zawsze były odkąd pamiętam... jest mi bardzo żal człowieka i miejsca, mam nadzieję że szybko odbuduje. wszystkiego dobrego i niech was omijają takie tragedie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...