Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sposób na idealną sylwetkę?

Utworzony przez Halina, 10 maja 2013 o 08:38
Może ktoś z forum stosował coś takiego jak dieta fultona? hollywood jest już coraz bardziej popularna i stosują ją gwiazdy filmowe. Wbrew opiniom nie jest jakaś strasznie trudna. Możecie poczytać o niej w wyszukiwarce. Waham się czy dam radę sprostać jej wytycznym. Wizja zimnej kąpieli jako pierwszej czynności rano trochę mnie przeraża. Również pierwszy posiłek dopiero kilka godzin po przebudzeniu brzmi odpychająco ale ponoć efekty są piorunujące. Dieta wygląda na lepsza od popularnego Dukana. Jeśli któryś z forumowiczów ją stosował - proszę o opinie. Z góry dziękuję. Papatki.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Halina napisał:
Może ktoś z forum stosował coś takiego jak dieta fultona? hollywood jest już coraz bardziej popularna i stosują ją gwiazdy filmowe. Wbrew opiniom nie jest jakaś strasznie trudna. Możecie poczytać o niej w wyszukiwarce. Waham się czy dam radę sprostać jej wytycznym. Wizja zimnej kąpieli jako pierwszej czynności rano trochę mnie przeraża. Również pierwszy posiłek dopiero kilka godzin po przebudzeniu brzmi odpychająco ale ponoć efekty są piorunujące. Dieta wygląda na lepsza od popularnego Dukana. Jeśli któryś z forumowiczów ją stosował - proszę o opinie. Z góry dziękuję. Papatki.
Teraz co gazeta, to dieta i nie prowadzi do niczego innego, niz nabijanie kasy "pomyslodawcom"! Sa oczywiscie sposoby na idealna sylwetke, ale wymagaja mniej srodkow finansowych, a wiecej pozytywnego myslenia i odrobiny samozaparcia. Zacznij moze o stopniowego ograniczenia w ilosci zjadanego pieczywa i ziemniakow. Kasza moze byc doskonalym substytutem. No i oczywiscie silownia lub taniec.... Stwarza okazje do ciekawego zycia towarzyskiego i z czasem rowniez do samopotwierdzenia wlasnej sily! Zycze powodzenia!
0
Dieta tak, ale tylko w ramach zdrowego rozsądku. Ta mi się taką nie wydaje.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: