Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Starosta chełmski wciąż szuka rzecznika

Utworzony przez B.H.O., 18 września 2008 o 05:59 Powrót do artykułu
Kandydat Obama Barack , mam staz 2 letni i dobrze gadam, i bede 1szym czlowiekiem w chelmskim urzedzie ktory biegle mowi po angielsku jak sie ma sprawa kasy, ile dajecie?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To naprawdę wielki zaszczyt być rzecznikiem takiej "osobowości". Choć moim zdaniem kandydat powinien też mieć zacięcie adwokackie, co rusz czytam o jakichś pretensjach do pana Stockiego.
0
a ja nimom pracy , wienc dajta temu staroscie muj adres to bende jego zecznikiem a przy okazji jeszcze staroscine moge wozic do miasta sluzbowym samochodem a jak nie staroscine to moze curkie? Tsza mi do Endrju napisac list polecony moze un co pomoze w tem temacie bo jak widac po facyjacei tyn pan starosta to tysz rolnik wiec jenzyk spulny siem znajdzie. Zenon Skiba- Brumsztyk kolonia Budzewo Dolne 33a gmina Jeziorany a jak kto chce swize mliko to tysz mozna pszyjechac do mnie, tanio spszedaje bo na laptopa zbieram (soltys jusz ma) interneta tysz mamy we wsi
0
I tak przyjmie swojego!A jak nie, to zrobi konkurs i tak przyjmie swojego!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: