Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Super wydzial oświaty.Patra członek zarząu za 6000 zł nadzoruje wydział . Swietlicki nowy dyr wydz oświaty 5500 i oprocz niego była dyr Dobrowolska 4000 i jeden słownie jeden pracownik pani Maryla za 2500 zł razem miesięcznie 18000tys!!!!!!!!!!!!! czego to się dla kolegów nie robi. Do nadzoru dwie szkoły.Tylko pracować a reszta niech cicho siedzi .Wydział trzy osoby plus członek zarządu tdzy osoby w kierownictwie .Rewelacja mistrzostwo polski starosty nauczyciela ciechana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najlepszym wydziałem jest wydz oświaty dwóch pracowników i dyr a na czele jeszcze członek zarządu. podsumujmy gaże tych urzędnikow. członek zarządu patra 6000 tys dyr wydz swietlicki 5500 była dyr dobrowolska 4000 i inspektor w wydz 2600 razem 18100zł co miesiąc tyle kosztuja płace ludzi którzy nadzorują dwie szkoły. super praca dla swoich a w szkolnictwie podobno bieda. mistrzostwo polski starosty .Nikt takiej struktury w polsce jeszcze nie wymyslił.brawo ciechan do księgi ginesa twoją łysinę i pomysł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piszecie bzdury, bo oświata w powiecie to 2 licea, duży Zespół Specjalnych Szkół w Dorohusku, 2 poradnie i internaty, widać, że nienawiść miesza się z ignorancją i błędami pisarskimi Jak będą pracować w tym wydziale to czas pokaże... może postawią powiatową oświatę na nogi, czego dotychczas nikt nie próbował zrobić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wydziałem rozwoju kieruje wybitna jednostka młody demokrata zięc piotrowskiego wicewójta ktorego sukcesem jest on sam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie obowiązki mają pracownicy oraz szanowny PAN DYREKTOR WYDZIAŁU OŚWIATY? Jestem bardzo ciekawa po przeczytaniu informacji o ich miesięcznych zarobkach. Bardzo proszę o szczegółowa odpowiedź, mam nadzieję, że tu zaglądaja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aniu czy Ty wyleciałas ze starostwa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...